Uitslagen Bolidt Inner Circle Bedrijvenrun 2019

Bedrijvenrun (pdf)

TEAM NAAM
TEAM TIJD RANGORDE
Pijlsnel elk 1 01:02:51.36 1
IHC 1 01:03:43.60 2
IHC 4 01:05:05.95 3
Van Wijnen Runners 01:07:05.61 4
Van Spronsen Makelaars (team Oene) 01:08:59.76 5
Bolidt 5 01:09:25.00 6
Rabobank DS 01:11:13.38 7
Van Spronsen Makelaars (team Els) 01:11:23.10 8
Manus Software Europe 01:11:50.59 9
Bolidt 1 01:12:37.85 10
Lucrasoft Team 1 01:13:03.59 11
Easy2Run 01:13:47.70 12
Verkerk Groep 01:14:08.85 13
Bolidt 2 01:14:40.56 14
Bolidt 3 01:15:11.60 15
Wisse team 1 01:15:35.56 16
Lucrasoft Team 2 01:16:33.20 17
ManusPlus WFM 01:16:50.44 18
Manus TOTAL HR 01:17:49.28 19
Wisse team 2 01:20:38.22 20
PIT kinderopvang en onderwijs 01:21:42.96 21
Bolidt 4 01:21:46.16 22
De Goede VGO 01:22:19.42 23
Pijlsnel elk 2 01:23:47.55 24
Bolidt 6 01:26:28.02 25
AenC 01:27:16.16 26
Goedegebuure Notariaat 01:27:17.00 27
IHC 2 01:28:51.60 28
Run4YOU 01:29:04.65 29
De Goede VGO #2 01:37:36.36 30


Col de Sophia

De Col de Sophia is de voetgangersbrug over de Laan van Welhorst, vlak bij het winkelcentrum HoogAmbacht. Aan het begin en aan het eind staan tijdregistratiedrempels. De tijd daartussen wordt geregistreerd. De man en de vrouw die het snelst zijn ontvangen een prijs: de bolletjes trui.

Bolletjestrui Heren: RAMON VAN  OORSCHOT, Zwijndrecht

Bolltejestrui Dames: NAY SEDDIK, Fortius (Dordrecht)

Uitslagen Col de Sophia 2019 / Bergetappe ed. 2019

Uitslagen Col de Sophia (pdf)

OVR NAME HOMETOWN DIVISION BERG 1 Net Time BIB
1 RAYMOND BRUGMANS Rijsoord M 00:00:41.34 447
2 NIXON FERNANDES Manus Software Europe M 00:00:50.95 940
3 FRANK WARMERDAM Hendrik ido Ambacht M 00:00:53.24 680
4 PAUL LANGBROEK Bolidt 4 M 00:00:54.13 890
1 TIMO DE GEUS 's-Gravendeel M 00:00:56.51 1226
1 RAMON VAN  OORSCHOT Zwijndrecht M 00:00:57.53 1126
2 TIMO DE GEUS 's-Gravendeel M 00:00:58.20 1226
5 LAURENS WESTERHUIS AV Spirit Oud Beijerland M 00:00:58.96 662
6 YANICK SCHIPPERS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:00.57 317
7 NIEK VAN DER LINDEN Hendrik ido ambacht M 00:01:01.33 726
2 RICHARD DEN HOLLANDER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:01.98 1301
3 MICHEL KIP CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:02.09 1086
3 LENNAERT DEN HOED Fortius (Dordrecht) M 00:01:03.53 1240
8 STEEF ROSMOLEN Strijen M 00:01:04.09 634
4 PETER SLIEP Rotterdam Atletiek M 00:01:04.37 1157
5 WALTER LANGERAK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:04.40 1104
9 TYCHO LOS Zwijndrecht M 00:01:05.01 693
6 LÉAN DE RUITER Dordrecht M 00:01:05.29 1262
10 MARCO TROOST Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:05.61 355
11 MAARTEN DANCKAARTS Netherlands M 00:01:05.70 763
7 ALI SHUGUL PAC (Rotterdam) M 00:01:05.80 1156
4 LÉAN DE RUITER Dordrecht M 00:01:05.81 1262
5 RICHARD DEN HOLLANDER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:05.94 1301
12 KAI EDUARD Barendrecht M 00:01:06.79 747
12 FLINT BEENEN Fortius (Dordrecht) M 00:01:06.79 435
14 SANDER BOONE Zwijndrecht M 00:01:06.87 54
15 EDWIN VAN DER POEL Fortius (Dordrecht) M 00:01:06.94 627
16 EDWIN VAN ALEBEEK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:06.96 6
8 RIJK VAN DONGEN MSV en AV Flakkee (Middelharnis) M 00:01:07.15 92
9 TIJS VAN GEMERT Zevenhuizen M 00:01:07.22 1042
17 CLAUDE AKKERMAN CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:07.42 547
6 PETER SLIEP Rotterdam Atletiek M 00:01:07.90 1157
18 LEANDER NOORDERMEER Run4YOU M 00:01:07.96 808
19 JARNO GERRITSEN Ridderkerk M 00:01:08.08 733
10 BART STERKENBURG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:08.11 1266
11 COEN ZOON Berkel en Rodenrijs M 00:01:08.14 1354
20 RICHARD NIEUWMEIJER Dordrecht M 00:01:08.22 764
12 ROBBIE VAN BEERS Dordrecht M 00:01:08.24 1279
21 PIM KALHORN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:08.24 186
13 ED VAN DER STEEN CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:08.52 1340
22 FREEK DE BEST Pijlsnel elk 1 M 00:01:08.57 848
14 JIMMY DE JONG Hendrik ido ambacht M 00:01:08.71 1024
7 COEN ZOON Berkel en Rodenrijs M 00:01:08.89 1354
15 GUIDO PAFFEN Hendrik ido Ambacht M 00:01:09.51 1370
23 TIM VAN WIJNGAARDEN Bolidt 5 M 00:01:09.60 902
16 HEDDIE NIEUWDORP AV56 (Goes) M 00:01:09.63 1323
24 FREEK BOSVELD Dordrecht M 00:01:09.75 559
25 TOM HENDRIKS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:09.83 148
26 MATTIJS RESOORT Bolidt 5 M 00:01:09.85 882
27 XANDRO ZWILDENS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:09.87 714
8 BART STERKENBURG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:09.91 1266
9 ALI SHUGUL PAC (Rotterdam) M 00:01:10.03 1156
10 LENNAERT DEN HOED Fortius (Dordrecht) M 00:01:10.09 1240
11 JONATHAN VAN DEN  DOOL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:10.16 1228
28 MITCHELL TEEUW Dordrecht M 00:01:10.18 349
17 WIM VAN DIJK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:10.21 1289
12 MARTIJN VAN DEN DOOL Noordeloos M 00:01:10.46 1229
18 TONY VAN DER LINDEN Zwijndrecht M 00:01:10.47 1254
19 MARTIJN VAN DEN DOOL Noordeloos M 00:01:10.72 1229
29 CARL VON LINDERN IHC 1 M 00:01:10.86 827
29 KEVIN NIJENHUIJZEN Hendrik ido Ambacht M 00:01:10.86 725
20 JONATHAN VAN DEN  DOOL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:10.97 1228
21 PETER KLEINJAN Hendrik ido Ambacht M 00:01:11.00 1361
22 NICK LANSBERGEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:11.10 1313
31 MAARTEN MANNEE Papendrecht M 00:01:11.18 498
32 EWOUD BOER Dordrecht M 00:01:11.28 554
23 RAMON VAN  OORSCHOT Zwijndrecht M 00:01:11.32 1126
13 TIJS VAN GEMERT Zevenhuizen M 00:01:11.66 1042
14 HEDDIE NIEUWDORP AV56 (Goes) M 00:01:11.71 1323
33 MEES SCHNEIDER Dordrecht M 00:01:11.72 640
15 RIJK VAN DONGEN MSV en AV Flakkee (Middelharnis) M 00:01:11.83 92
16 JIMMY DE JONG Hendrik ido ambacht M 00:01:11.99 1024
17 DANNY VAN DE FIJNAART Fortius (Dordrecht) M 00:01:12.08 1037
34 ROBERT KUIPER Fortius (Dordrecht) M 00:01:12.13 606
24 MATTHIJS VAN ALMEN Fortius (Dordrecht) M 00:01:12.29 1243
35 DENNIS KRUIT ManusPlus WFM M 00:01:12.39 941
36 WILGER HOOIJMEIJER Pijlsnel elk 1 M 00:01:12.43 853
25 JORDY PALIT Dordrecht M 00:01:12.47 1327
37 SETH SIMON Zwijndrecht M 00:01:12.66 734
18 NICK LANSBERGEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:12.96 1313
26 KRIJN VAN VLIET Noordeloos M 00:01:13.10 1271
38 DAVEY VAN DER HOEK Dordrecht M 00:01:13.17 156
19 PIETER RINKEL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:13.22 1142
39 MARC VERWOERT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:13.23 537
20 RON HUIZER Loopgroep Aart Stigter (Amerongen) M 00:01:13.24 1070
27 DANNY VAN DE FIJNAART Fortius (Dordrecht) M 00:01:13.25 1037
21 TONY VAN DER LINDEN Zwijndrecht M 00:01:13.33 1254
22 WIM VAN DIJK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:13.35 1289
28 PIETER VAN DER WAL zwijndrecht M 00:01:13.42 1363
30 JEROEN HOLLEBRANDS Kinderdijk M 00:01:13.76 1061
40 ALEX ADRIAANSE Fortius (Dordrecht) M 00:01:13.78 546
41 PAVEL DE BODE Dordrecht M 00:01:13.88 553
42 JEROEN HOLLEBRANDS IHC 4 M 00:01:13.93 833
42 ROY VAN DER PIJL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:13.93 285
33 ERIK LAGRAAUW Schiedam M 00:01:14.08 1312
44 THIJS DE WAARD Zwijndrecht M 00:01:14.16 658
34 FRANK YDEMA CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:14.19 1353
46 MARIUS ZOETEMAN Dordrecht M 00:01:14.29 669
47 WIEBE STEENSTRA Ridderkerk M 00:01:14.34 526
23 PIETER VAN DER WAL zwijndrecht M 00:01:14.39 1363
35 JORIS WULFERT Erasmus UR Roadrunners (Rotterdam) M 00:01:14.52 1274
48 KAS DOKMAN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:14.52 91
36 DENNIS BROUWER Rotterdam M 00:01:14.54 1018
24 MARK VAN DER LINDEN Krimpen a/d Lek M 00:01:14.60 1399
49 DAVID BOUWMAN Manus Software Europe M 00:01:14.64 936
37 SJON VOS Dordrecht M 00:01:14.64 1365
50 NICO VAN LEEUWEN IHC 1 M 00:01:14.69 898
38 PIETER RINKEL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:14.73 1142
51 JOHAN VAN DER STAR Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:14.88 643
51 DANIËL SCHOT Dordrecht M 00:01:14.88 641
39 MARTIJN GENNISSE Fortius (Dordrecht) M 00:01:15.00 1043
53 NORBERT VAN DER HARST Papendrecht M 00:01:15.02 138
54 THIJS LOMMERS Zwijndrecht M 00:01:15.13 609
25 REINIER SMAAL Dordrecht M 00:01:15.25 1158
25 KRIJN VAN VLIET Noordeloos M 00:01:15.25 1271
27 GUIDO PAFFEN Hendrik ido Ambacht M 00:01:15.32 1370
55 FRANK KLEIJNENDORST Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:15.39 195
28 RONALD KAIJIM Fortius (Dordrecht) M 00:01:15.47 1082
29 JORDY PALIT Dordrecht M 00:01:15.51 1327
56 ARNOLD ZOUTEWELLE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:15.54 670
31 MAARTEN DRENTH Zwijndrecht M 00:01:15.58 1293
57 ERIC RENNERT AV Passaat (Papendrecht) M 00:01:15.64 297
40 ARJAN DEN OTTER Sliedrecht M 00:01:15.84 1129
58 NIELS VAN DER MEIJDEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:15.85 613
60 MILAN VAN DIE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:15.97 533
61 ALEX HOOGVLIET IHC 4 M 00:01:15.99 834
61 MICHEL MACKAAIJ AAV 36 (Alphen aan den Rijn) M 00:01:15.99 612
63 DOMINIQUE DE GOEDE Hendrik ido Ambacht M 00:01:16.05 683
64 DENNIS BUTER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:16.07 79
41 ALEX HOOGVLIET Kinderdijk M 00:01:16.10 1064
65 WOUTER VERSCHOOR Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:16.11 378
66 PETER VERSCHOOR Van Spronsen Makelaars (team Els) M 00:01:16.16 925
42 RON HUIZER Loopgroep Aart Stigter (Amerongen) M 00:01:16.17 1070
43 PETER VERSCHOOR zwijndrecht M 00:01:16.30 964
67 RADJESH RAMASARY Rotterdam M 00:01:16.53 732
68 DANNY RIJCKEVORST Hendrik Ido Ambacht M 00:01:16.60 677
44 SANDER JONGENOTTER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:16.79 1081
44 RONALD KAIJIM Fortius (Dordrecht) M 00:01:16.79 1082
69 BAS HUYGEN Van Wijnen Runners M 00:01:16.87 801
70 JELLE SCHNEIDER Dordrecht M 00:01:16.88 639
71 ELMER PRIESTER H-I-Ambacht M 00:01:17.35 673
46 MAARTEN DRENTH Zwijndrecht M 00:01:17.41 1293
72 LUKE VAN ECK Hendrik ido Ambacht M 00:01:17.42 735
34 MARVIN VAN DEN HOUWEN Rotterdam M 00:01:17.48 1302
75 JORIEN JORDAAN Zwijndrecht M 00:01:17.57 184
76 MARK PRINS Dordrecht - Fortius M 00:01:17.62 781
77 ERWIN VAN HOEK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:17.66 155
35 SJON VOS Dordrecht M 00:01:17.79 1365
78 IVO VAN ZUTPHEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:17.82 428
79 BAS VAN ZUTPHEN H.i. Ambacht M 00:01:17.85 426
36 ALEX HOOGVLIET Kinderdijk M 00:01:17.90 1064
36 PETER KLEINJAN Hendrik ido Ambacht M 00:01:17.90 1361
47 KEES PRINS Sliedrecht M 00:01:17.97 1135
48 JOHAN DE JONG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:18.02 1076
48 NIELS CREMER Ridderkerk M 00:01:18.02 1383
38 MATTHIJS VAN ALMEN Fortius (Dordrecht) M 00:01:18.05 1243
82 MIKE VAN DIJK Bolidt 5 M 00:01:18.24 886
50 ERIK STIJNEN Zwijndrecht M 00:01:18.26 1342
83 LENNARD KLEINJAN Rotterdam M 00:01:18.27 480
84 ROBIN HUIZINGA 's-Gravendeel M 00:01:18.43 596
85 ANTON VAN LIEBURG Hendrik Ido Ambacht M 00:01:18.52 717
51 JEFFREY DERKX Fortius (Dordrecht) M 00:01:18.57 1027
52 MARTIJN VAN ZOMEREN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:18.62 1216
39 JORIS WULFERT Erasmus UR Roadrunners (Rotterdam) M 00:01:18.66 1274
86 ROBIN BOS Zwijndrecht M 00:01:18.66 57
40 KEES PRINS Sliedrecht M 00:01:18.69 1135
53 ERIK HARTMEIJER Zwijndrecht M 00:01:18.74 1054
87 TOMMY WOLBRINK Rotterdam M 00:01:18.81 420
88 JESUS CAEIRO MOUZO CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:18.82 565
89 MILAN BODEGOM Mijnsheerenland M 00:01:18.87 39
54 BERRY WILLEMSTEIN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:18.90 1208
41 ROBBIE VAN BEERS Dordrecht M 00:01:18.90 1279
90 JOHAN MEESTER Zwijndrecht M 00:01:18.90 246
41 JEROEN EIKELENBOOM Ridderkerk M 00:01:18.90 1294
91 TIJMEN SLINGERLAND Lekkerkerk M 00:01:18.91 642
55 MARCO HUIJSDENS Fortius (Dordrecht) M 00:01:18.95 1069
56 ROB BECKMANN CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:18.96 1278
92 FRANK KOOIJMAN Dordrecht M 00:01:19.00 604
43 LAMMERT KUIK CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:19.08 1310
44 ERIK LAGRAAUW Schiedam M 00:01:19.09 1312
57 MATTHIJS VAN DER  MEULEN Rotterdam M 00:01:19.15 1320
93 MATTHIAS KOUSEMAKER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:19.22 208
58 MARCO DE  HEER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:19.25 1055
94 DION FENNEMA Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:19.32 105
45 JEROEN HOLLEBRANDS Kinderdijk M 00:01:19.41 1061
95 MICHAEL VAN DER HOEVEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:19.43 157
59 LEENDERT ANDEWEG Hendrik ido Ambacht M 00:01:19.45 1402
46 FERRY DE VALK Heerjansdam M 00:01:19.47 1395
96 ROB VIVEEN Sliedrecht M 00:01:19.52 538
60 RONALD DE RAAD Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:19.52 1330
47 MATTHIJS VAN DER  MEULEN Rotterdam M 00:01:19.55 1320
97 JOSHUA KIEBOOM Rotterdam M 00:01:19.56 189
97 SEM VERBOOM Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:19.56 651
61 VINCENT VAN SUYLEKOM Bergambacht M 00:01:19.63 1378
99 MAUSE VAN RIET Zwijndrecht M 00:01:19.63 299
99 CORNÉ VAN BALLEGOOIJEN Verkerk Groep M 00:01:19.63 903
48 JOHAN DE JONG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:19.69 1076
101 JUST WIJNGAARDEN ROOVERS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:19.69 302
102 ERWIN VISSER Dordrecht M 00:01:19.73 655
103 MARTIN DE JONG Van Wijnen Runners M 00:01:19.76 804
103 CASPAR HENDRIKS Zwijndrecht M 00:01:19.76 798
105 ARJAN VAN DIE Pijlsnel elk 1 M 00:01:19.79 849
106 VALENTIJN DE BRUIN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:19.82 73
49 FRANK YDEMA CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:19.97 1353
62 HANS DE JONG avVN M 00:01:20.04 1077
63 MARTIN DE JONG Dordrecht M 00:01:20.07 1078
50 VINCENT VAN SUYLEKOM Bergambacht M 00:01:20.12 1378
107 MARTIJN BERKHOFF Zwijndrecht M 00:01:20.13 32
64 LAMMERT KUIK CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:20.17 1310
65 JULIAN KOK Berkel en Rodenrijs M 00:01:20.40 1374
66 ROB LAGENDIJK Barendrecht M 00:01:20.41 1381
108 PAUL HOOGERWAARD Bolidt 1 M 00:01:20.42 879
109 ROBIN ROTMEIJER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:20.45 635
67 HANS DE  FREL Alblasserdam M 00:01:20.47 1040
51 PETER VERSCHOOR zwijndrecht M 00:01:20.51 964
110 HANS VREUGDENHIL IHC 1 M 00:01:20.55 819
52 EDDO BAKKER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:20.57 1001
112 SVEN VISSER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:20.57 387
53 MARTIJN GENNISSE Fortius (Dordrecht) M 00:01:20.62 1043
68 RONALD TUKKER Gorkumse Atletiek en Triathlon vereniging Typhoon (Gorkum) M 00:01:20.81 1181
54 MARIO TIMMERMAN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:20.81 1175
69 SEBASTIAAN JANSSENS Ridderkerk M 00:01:20.86 1075
113 GERBEN VOGELAAR Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:20.90 393
114 JESPER VLOK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:20.91 657
70 MARTIN DEN DULK Zwijndrecht M 00:01:20.98 1364
55 ALEXANDER SIEMONS Roosendaal M 00:01:21.03 1397
71 MICK BOSMAN Hendrik Ido Ambacht M 00:01:21.05 1360
56 MARTIJN VAN ZOMEREN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:21.09 1216
72 VINCENT VAN ‘T ZELFDE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:21.10 1213
57 BARRY KLOOSTERMAN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:21.15 1090
58 BORIS ZALM Rhoon M 00:01:21.16 1212
115 HENRY VAN OLST Easy2Run M 00:01:21.27 809
116 MBART MELSERT Fortius (Dordrecht) M 00:01:21.30 614
59 ROB BECKMANN CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:21.32 1278
117 MICHIEL ZOUTEWELLE Wisse team 1 M 00:01:21.33 914
118 AART EIJGELSHEIM Van Spronsen Makelaars (team Oene) M 00:01:21.46 929
119 ELMER KEERIS Hendrik Ido Ambacht M 00:01:21.47 715
120 RENE PESCH Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:21.58 282
73 MARVIN VAN DEN HOUWEN Rotterdam M 00:01:21.63 1302
121 GERBEN VAN GRONINGEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:21.63 463
122 MARC OLDENBURGER Rabobank DS M 00:01:21.68 843
123 QUINTEN BAARTMAN Ridderkerk M 00:01:21.71 14
60 ERIK STIJNEN Zwijndrecht M 00:01:21.72 1342
124 FRANK STEENVOORDEN Lucrasoft Team 2 M 00:01:21.73 858
61 JULIAN KOK Berkel en Rodenrijs M 00:01:21.75 1374
62 ALBERT MARTENS Fortius (Dordrecht) M 00:01:21.82 1116
125 ROBERT DEN HARTOG Bolidt 2 M 00:01:21.83 869
74 ARTHUR KAPTEIN Zwijndrecht M 00:01:21.88 1304
126 KHAI LY Dordrecht M 00:01:21.95 1113
127 HELEN DE  HEER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:22.02 140
128 MARCO 'T HOEN Verkerk Groep M 00:01:22.04 905
129 KHAI LY Van Wijnen Runners M 00:01:22.05 803
63 MARTIN DE LEEUW Zevenbergschen Hoek M 00:01:22.07 1250
64 BEREND MAAS Dordrecht M 00:01:22.09 1115
65 DENNIS BROUWER Rotterdam M 00:01:22.10 1018
66 HANS DE  FREL Alblasserdam M 00:01:22.15 1040
130 JESSE BANSBERG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:22.17 22
131 BJORN MOL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:22.19 1120
132 OENE MULDER Van Spronsen Makelaars (team Oene) M 00:01:22.20 926
132 SEM MAAIL Bolidt 2 M 00:01:22.20 866
76 MARCEL SMIT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:22.21 1160
77 IZAAK VERHOEVEN Zwijndrecht M 00:01:22.23 963
134 ROAN RIJNDERS Dordrecht M 00:01:22.23 629
78 LARS VAN 'T LAND Kinderdijk M 00:01:22.25 1103
79 MARCEL DEN OTTER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:22.28 1128
135 LARS VAN 'T LAND IHC 4 M 00:01:22.29 825
80 BEREND MAAS Dordrecht M 00:01:22.30 1115
67 NIELS CREMER Ridderkerk M 00:01:22.30 1383
81 AART EIJGELSHEIM Zwijndrecht M 00:01:22.31 962
136 EDWIN ROGGEBAND Barendrecht M 00:01:22.31 751
136 ETHAN HERSBACH Hendrik Ido Ambacht M 00:01:22.31 720
82 ERWIN BAKKER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:22.35 1002
138 ARJAN TENWOLDE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:22.35 646
83 BART VAN HET  WESTENDE Dordrecht M 00:01:22.37 1205
139 DOUWE KLIJNSOON IHC 1 M 00:01:22.49 829
140 IZAAK VERHOEVEN Van Spronsen Makelaars (team Oene) M 00:01:22.53 928
68 JOHN DE JONG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:22.54 1080
84 MARTIN DE LEEUW Zevenbergschen Hoek M 00:01:22.56 1250
85 HANS ZEVENHOVEN Ter Aar M 00:01:22.59 1389
69 ERIK HARTMEIJER Zwijndrecht M 00:01:22.66 1054
69 BART VAN HET  WESTENDE Dordrecht M 00:01:22.66 1205
141 WOUTER NUGTEREN Bolidt 1 M 00:01:22.67 881
142 DANILLO ZWILDENS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:22.69 709
86 DENNIS KANSELAAR Dordrecht M 00:01:22.71 1242
143 JOHAN SPEELMAN Van Spronsen Makelaars (team Oene) M 00:01:22.79 927
87 ALBERT MARTENS Fortius (Dordrecht) M 00:01:22.80 1116
71 WILCO VAN DER WAL Oud-Beijerland M 00:01:22.85 1350
88 ANDRÉ VAN DAM Rotterdam M 00:01:22.93 1398
89 BARRY KLOOSTERMAN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:22.98 1090
90 MICHEL DE NOOIJER Zwijndrecht M 00:01:23.02 1362
145 JESPER SCHEURWATER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:23.03 314
92 PETER KELLER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:23.07 1305
93 SJACO VERHELST Alblasserdam M 00:01:23.08 1269
146 JEFFRY DE RIDDER Dordrecht M 00:01:23.12 788
147 SANDER VAN DER BOM Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:23.14 556
147 BEN BUITENDIJK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:23.14 76
94 ERWIN VAN LAAK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:23.19 1102
149 BADDOU ABDELHAMID Hendrik Ido Ambacht M 00:01:23.19 4
95 JOHAN SPEELMAN Zwijndrecht M 00:01:23.21 1265
72 SANDER JONGENOTTER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:23.27 1081
96 REINIER SMAAL Dordrecht M 00:01:23.28 1158
151 MARC VAN HERWIJNEN Fortius (Dordrecht) M 00:01:23.30 469
152 VANYA VAN IWAARDEN Fortius (Dordrecht) M 00:01:23.36 597
97 WOUTER VAN RINGELENSTIJN Pijnacker M 00:01:23.37 1141
73 SJACO VERHELST Alblasserdam M 00:01:23.37 1269
74 DIRKJAN LEEUWIS Sliedrecht M 00:01:23.38 1251
74 GERT-JAN SMIT Bergschenhoek M 00:01:23.38 1338
74 RONALD DE RAAD Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:23.38 1330
98 HENK KIP CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:23.39 1085
77 ARIE KUPERUS Fortius (Dordrecht) M 00:01:23.40 1311
153 REINIER SMAAL Van Wijnen Runners M 00:01:23.40 800
99 JOHN DE JONG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:23.46 1080
78 MARCO HUIJSDENS Fortius (Dordrecht) M 00:01:23.46 1069
154 GERJAN VD GIESSEN Lucrasoft Team 1 M 00:01:23.50 857
155 ERIC DE VOGEL Alblasserdam M 00:01:23.53 391
100 JOHAN VAN SOMEREN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:23.53 1162
156 MARK VELDT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:23.54 367
157 ERIK CREMER rotterdam M 00:01:23.55 750
158 CHRISTIAAN DEN HARTOG Rabobank DS M 00:01:23.56 844
79 MARCEL DE KONING Barendrecht M 00:01:23.56 1308
101 SANDER SCHREUDER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:23.57 1337
80 WOUTER VAN RINGELENSTIJN Pijnacker M 00:01:23.60 1141
102 ARIE KUPERUS Fortius (Dordrecht) M 00:01:23.60 1311
103 ERIK BUDDENBAUM Dordrecht M 00:01:23.62 1221
160 NIELS VAN DIJK Ridderkerk M 00:01:23.62 567
161 ROALD BRINK Rotterdam M 00:01:23.70 66
81 MARTIN DE JONG Dordrecht M 00:01:23.75 1078
104 BORIS ZALM Rhoon M 00:01:23.77 1212
105 JELTE VAN DER VAART Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:23.81 1183
106 DAAN VAN STRIEN Fortius (Dordrecht) M 00:01:23.84 1267
106 WILCO VAN DER WAL Oud-Beijerland M 00:01:23.84 1350
82 RONALD HOOGERWERF Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:23.86 1063
162 RUUD BAARTMAN Ridderkerk M 00:01:23.86 12
163 FRANK VAN OPSTAL IHC 4 M 00:01:23.90 831
108 GERT REIJNIERSE Zwijndrecht M 00:01:23.95 1138
109 ALEXANDER VERSCHOOR Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:24.04 1194
83 RONALD KOEDOOD Ridderkerk M 00:01:24.06 1306
84 MICK BOSMAN Hendrik Ido Ambacht M 00:01:24.09 1360
85 IZAAK VERHOEVEN Zwijndrecht M 00:01:24.11 963
164 MAXIM TIMMERMAN Hendrik ido ambacht M 00:01:24.12 723
110 JEROEN BROUWERS Fortius (Dordrecht) M 00:01:24.15 1019
111 FRANK VAN OPSTAL Kinderdijk M 00:01:24.16 1127
165 THIJMEN VENEMA Papendrecht M 00:01:24.16 784
86 DAAN VERWIJS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:24.19 1196
112 PETER VERWEIJ CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:24.22 1348
166 ERIK VEELEN Rotterdam M 00:01:24.28 759
87 PETER KELLER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:24.34 1305
167 CAS HAGEMAN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:24.37 584
88 LARS VAN 'T LAND Kinderdijk M 00:01:24.52 1103
113 MARCEL DE KONING Barendrecht M 00:01:24.52 1308
168 ERIK DE RIJCKE Hendrik Ido Ambacht M 00:01:24.53 713
89 AART EIJGELSHEIM Zwijndrecht M 00:01:24.54 962
90 LEENDERT ANDEWEG Hendrik ido Ambacht M 00:01:24.61 1402
91 MARCEL SMIT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:24.63 1160
114 ALEXANDER SIEMONS Roosendaal M 00:01:24.68 1397
169 MARTIN BOERTJE Zwijndrecht M 00:01:24.76 44
115 ALEXANDER SAINT-DENIS Fortius (Dordrecht) M 00:01:24.78 1146
170 HANS DE BRUIN Van Spronsen Makelaars (team Els) M 00:01:24.79 930
171 JURRE SPRUIJT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:24.90 334
116 JONATHAN VAN OERS Heijningen M 00:01:24.95 1257
117 WIM LAMMERS Bleskensgraaf M 00:01:24.96 1385
172 SAMUEL MEESTER Zwijndrecht M 00:01:24.99 245
173 MARCEL CALKHOVEN Lucrasoft Team 1 M 00:01:25.04 862
92 JEFFREY VROEGINDEWEIJ Capelle aan den IJssel M 00:01:25.23 1349
93 MARCEL DEN OTTER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:25.25 1128
175 MICHEL KNAAPEN Bolidt 1 M 00:01:25.26 873
175 JEROEN GLASTRA VAN LOON Zwijndrecht M 00:01:25.26 119
94 ERWIN VAN LAAK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:25.33 1102
178 MARCEL DE JONG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:25.35 474
95 FRANK VAN OPSTAL Kinderdijk M 00:01:25.38 1127
96 DENNIS KANSELAAR Dordrecht M 00:01:25.39 1242
119 JEROEN EIKELENBOOM Ridderkerk M 00:01:25.40 1294
120 PETER VAN DAM Dordrecht M 00:01:25.43 1022
180 BERNARD MEGENS IHC 1 M 00:01:25.50 820
182 MARCO DE LEEDE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:25.55 491
183 VINCENT BLAAK Ridderkerk M 00:01:25.58 776
97 WIM LAMMERS Bleskensgraaf M 00:01:25.68 1385
184 FLORIS DEKKER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:25.70 88
122 RONALD KOEDOOD Ridderkerk M 00:01:25.91 1306
185 JARI KROON Zwijndrecht M 00:01:25.91 768
123 PATRICK STOUT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:25.92 1171
124 MARCEL VAN DEN BERG CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:25.93 1003
186 STEFAN DEN UIJL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:25.97 647
187 STEVEN VAN ZOMEREN Zwijndrecht M 00:01:26.01 543
188 MAARTEN JAN BIJSTERBOSCH Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:26.10 439
125 ERIK LEIJSEN Dordrecht M 00:01:26.16 1252
126 TEUS VAN OS Fortius (Dordrecht) M 00:01:26.19 1325
100 S ROOSENDAAL ZWIJNDRECHT M 00:01:26.20 1332
127 BARRY VAN WILGENBURG Dordrecht M 00:01:26.22 1207
101 ARJAN DEN OTTER Sliedrecht M 00:01:26.24 1129
101 JEFFREY DERKX Fortius (Dordrecht) M 00:01:26.24 1027
103 BERRY WILLEMSTEIN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:26.32 1208
104 ANDRE A ROOSENDAAL Zwijndrecht M 00:01:26.37 1144
128 RIK LEIJSEN Dordrecht M 00:01:26.39 1253
105 MARTIN DEN DULK Zwijndrecht M 00:01:26.41 1364
190 PEPIJN DE DEUGD Ridderkerk M 00:01:26.49 454
129 DAAN VERWIJS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:26.57 1196
130 JAN KWANTES Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:26.63 1100
131 MAURICE VERBERK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:26.64 1268
106 GERT REIJNIERSE Zwijndrecht M 00:01:26.75 1138
191 DANNY VLOK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:26.79 389
132 ROB BOUDESTIJN Hendrik Ido Ambacht M 00:01:26.81 1376
192 MARK VAN DER HORST Goedegebuure Notariaat M 00:01:26.81 817
107 ARTHUR KAPTEIN Zwijndrecht M 00:01:26.83 1304
133 GEERT SCHAAP Zundert M 00:01:26.89 1336
108 RONALD TUKKER Gorkumse Atletiek en Triathlon vereniging Typhoon (Gorkum) M 00:01:26.92 1181
109 JOHAN SPEELMAN Zwijndrecht M 00:01:26.93 1265
193 PETER VERBOOM Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:27.01 652
194 PASCAL VAN DER LEI Ridderkerk M 00:01:27.08 495
110 WALTER LANGERAK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:27.10 1104
111 ARJAN ELSCHOT Zwijndrecht M 00:01:27.11 1035
195 LORENZO PUNT Manus TOTAL HR M 00:01:27.11 938
112 HENK KIP CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:27.13 1085
196 AD VAN DER LINDEN Van Spronsen Makelaars (team Els) M 00:01:27.15 923
113 JOHAN VAN SOMEREN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:27.20 1162
134 STEPHAN GROENEWEG Ridderkerk M 00:01:27.26 1051
114 SANDER SCHREUDER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:27.28 1337
136 ARJAN ELSCHOT Zwijndrecht M 00:01:27.29 1035
197 JURIAN SCHOENMAKER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:27.31 318
137 FERRY DE VALK Heerjansdam M 00:01:27.38 1395
138 SAM CHEUNG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:27.42 1225
198 STEPHAN VAN DEN BERG Zwijndrecht M 00:01:27.43 28
199 ERIK JAN REM Dordrecht M 00:01:27.45 769
115 PETER VERWEIJ CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:27.50 1348
201 PAUL VREUGDENHIL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:27.51 396
139 ERIK HARTMEIJER Zwijndrecht M 00:01:27.55 1053
202 BAS HELBERS Zwijndrecht M 00:01:27.55 468
203 ARCO TEMPELAAR Zwijndrecht M 00:01:27.59 527
140 PETER VERHOECKX CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:27.60 1270
204 DENNIS VAN KOOTEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:27.63 206
141 RUTGER ROTMEIJER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:27.64 1334
142 HANS VAN KLAVEREN Rotterdam M 00:01:27.66 1394
116 HANS ZEVENHOVEN Ter Aar M 00:01:27.66 1389
143 ELROY MEERTENS Dordrecht M 00:01:27.82 1119
205 ERIK DE BRUIJN Noordeloos M 00:01:27.88 448
117 SEBASTIAAN JANSSENS Ridderkerk M 00:01:27.93 1075
144 PAUL VAN DONGEN Zwijndrecht M 00:01:27.97 1031
118 ARNO DE WINTER Hendrik Ido Ambacht M 00:01:28.01 1373
145 PIET VAN DE  WETERING CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:28.04 1273
206 AZIZ BENZEBIR Hendrik ido ambacht M 00:01:28.06 719
207 JOËL BOM Ooltgensplaat M 00:01:28.07 443
208 CHRIS CHEUNG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:28.09 451
209 VINCE VAN DALEN Rotterdam M 00:01:28.14 84
210 BJORN SALA Bleskensgraaf ca M 00:01:28.17 305
119 JELTE VAN DER VAART Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:28.20 1183
211 MARCEL KWANTES Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:28.23 216
211 TIJN VAN DIE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:28.23 534
213 JORIS MULLER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:28.24 261
146 JAN YWE VAN DIJK Zwijndrecht M 00:01:28.28 1290
120 THOMAS DEELEN Hardinxveld Giessendam M 00:01:28.28 1286
214 BAS GEURTSEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:28.31 116
121 JONATHAN VAN OERS Heijningen M 00:01:28.32 1257
122 TON WULFERT Dordrecht M 00:01:28.35 1275
123 HANS VAN KLAVEREN Rotterdam M 00:01:28.40 1394
124 TEUS VAN OS Fortius (Dordrecht) M 00:01:28.50 1325
216 MENNO HOOIJMEIJER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:28.51 162
217 BAS DU MORTIER Zwijndrecht M 00:01:28.59 778
218 REMCO VAN RIKXOORT Verkerk Groep M 00:01:28.60 904
220 STEVEN VAN DIE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:28.68 1
125 ALEXANDER SAINT-DENIS Fortius (Dordrecht) M 00:01:28.71 1146
222 THOMAS KLAPPER Zwijndrecht M 00:01:28.87 476
222 ROLAND PRAGT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:28.87 628
149 RICHARD DE KLEPPER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:28.90 1089
224 MARTIN AUGUSTINUS AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland) M 00:01:28.93 433
225 BART BIKKER Noordeloos M 00:01:28.99 440
151 PATRIEK DERKX Fortius (Dordrecht) M 00:01:29.00 1287
227 TOM KLAPPERS Dordrecht M 00:01:29.06 192
126 ERIK BUDDENBAUM Dordrecht M 00:01:29.08 1221
152 PETER VAN DELDEN Dordrecht M 00:01:29.10 1026
153 ANDRE A ROOSENDAAL Zwijndrecht M 00:01:29.18 1144
127 KEES VAN TIENHOVEN Spijkenisse M 00:01:29.22 1184
128 MARCEL VAN DEN BERG CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:29.27 1003
229 STEFAN DE WAARD zwijndrecht M 00:01:29.29 744
129 DAAN VAN STRIEN Fortius (Dordrecht) M 00:01:29.29 1267
154 JAN RADEMAKER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:29.32 1137
155 HENK LOUTER Ridderkerk M 00:01:29.36 1483
130 VINCENT VAN ‘T ZELFDE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:29.37 1213
131 ANDRÉ VAN DAM Rotterdam M 00:01:29.39 1398
132 GABY JANSEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:29.47 1074
231 LUCAS VOS Lucrasoft Team 1 M 00:01:29.51 856
133 ANDRE VAN  DAM Fortius (Dordrecht) M 00:01:29.51 1285
232 NICO BREEVAART Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:29.52 446
233 RALPH VAN DIJK Roosendaal M 00:01:29.65 568
157 CASPER LOTGERINK Dordrecht M 00:01:29.66 1396
157 TON WULFERT Dordrecht M 00:01:29.66 1275
234 LEO STOLK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:29.68 344
134 ERIK LEIJSEN Dordrecht M 00:01:29.70 1252
160 DENNIS WERKMAN Alblasserdam M 00:01:29.82 1204
160 THOMAS DEELEN Hardinxveld Giessendam M 00:01:29.82 1286
163 GERT-JAN SMIT Bergschenhoek M 00:01:29.87 1338
164 ARMAND TOURNOIS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:29.91 1180
136 ERWIN BAKKER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:29.99 1002
236 JUSTIN STOLK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:30.03 342
165 PASCAL KRUIJMEL Zwijndrecht M 00:01:30.04 1246
138 RUTGER ROTMEIJER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:30.09 1334
139 STEPHAN GROENEWEG Ridderkerk M 00:01:30.12 1051
238 QUINTEN PLAISIER Hendrik ido ambacht M 00:01:30.15 729
166 LAMMERT GORT Fortius (Dordrecht) M 00:01:30.16 1298
239 SVEN WISSE Wisse team 1 M 00:01:30.25 912
167 JACK CHAN Capelle aan de Ijssel M 00:01:30.28 736
240 GIANNI SEBRECHTS papendrecht M 00:01:30.31 767
168 GEERT PIJPER Zwijndrecht M 00:01:30.37 1132
140 ROBBERT STUIFZAND Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:30.39 1172
141 DENNIS HOFMAN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:30.42 1059
142 ROBERT MEERKERK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:30.43 1318
142 SAM CHEUNG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:30.43 1225
169 MARTIJN VERWIJS Barendrecht M 00:01:30.45 1195
244 RIEN VAN EKEREN papendrecht M 00:01:30.47 757
170 ROGIER VAN ERK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:30.49 1295
245 DIMITRI GOUWELEEUW Puttershoek M 00:01:30.56 461
144 JOHN KRANENDONK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:30.68 1097
247 MARTIN BUITENDIJK Dordrecht M 00:01:30.70 772
248 FREDERIK REIMERS Dordrecht M 00:01:30.71 296
249 WOUTER BEZEMER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:30.72 33
250 JEROEN VAN BOLNES Rotterdam M 00:01:30.77 789
145 RIK LEIJSEN Dordrecht M 00:01:30.77 1253
171 ROB TEIRLINCK Fortius (Dordrecht) M 00:01:30.81 1345
252 JEROEN BOUMAN Nieuw-Beijerland M 00:01:30.88 674
172 JOHN KRANENDONK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:30.89 1097
173 RICKY OUDBIER Hendrik ido Ambacht M 00:01:31.06 1366
174 GERCO GC ROOSENDAAL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:31.07 1145
146 PATRIEK DERKX Fortius (Dordrecht) M 00:01:31.25 1287
175 DIRKJAN LEEUWIS Sliedrecht M 00:01:31.39 1251
147 JOHAN PLOMP Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:31.44 1134
176 JOHAN BRILMAN Zoetermeer M 00:01:31.45 1220
148 ARNOUD TUKKER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:31.47 1347
253 STEFAN GROENENBOOM Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:31.47 125
149 ROB BOUDESTIJN Hendrik Ido Ambacht M 00:01:31.48 1376
177 ERWIN BOERINGA Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:31.50 1010
178 KORSTIAAN VAN DORT Zwijndrecht M 00:01:31.52 1231
179 ROB DE BOER Papendrecht M 00:01:31.54 1009
254 MARK BANSBERG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:31.56 23
255 GREG HARDEMAN papendrecht M 00:01:31.59 766
152 LEON VAN DE GRIEND Dordrecht M 00:01:31.61 1047
256 SJAAK DIJKSMAN Hendrik ido ambacht M 00:01:31.61 762
180 KEVIN VANLAERHOVEN Hendrik ido ambacht M 00:01:31.61 1367
153 ARMAND TOURNOIS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:31.62 1180
257 ARJAN VAN DIE Fortius (Dordrecht) M 00:01:31.64 455
257 ERIC KRAMER Hendrik Ido Ambacht M 00:01:31.64 682
259 JAN DE GROOT Giessenburg M 00:01:31.65 581
261 JUSTIN VERHEUL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:31.67 371
261 JAN-THIJS VAN DE  BREEVAART Lucrasoft Team 2 M 00:01:31.67 860
263 ROLAND VAB DER MOOREN Zwijndrecht M 00:01:31.72 259
264 FREEK DE FREL Pijlsnel elk 1 M 00:01:31.73 851
265 SAM BERKHOUT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:31.75 710
155 MARCO DE  HEER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:31.77 1055
181 KEES VAN TIENHOVEN Spijkenisse M 00:01:31.86 1184
156 PAUL VAN DONGEN Zwijndrecht M 00:01:31.87 1031
182 XANDER VAN DOORN Zwijndrecht M 00:01:31.92 1032
157 JAN YWE VAN DIJK Zwijndrecht M 00:01:31.97 1290
158 LAMMERT GORT Fortius (Dordrecht) M 00:01:32.02 1298
158 PIET VAN DE  WETERING CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:32.02 1273
160 XANDER VAN DOORN Zwijndrecht M 00:01:32.09 1032
161 WILLEM DE JONG Barendrecht M 00:01:32.10 1401
162 LARS BERGIJK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:32.22 1281
267 JAN VAN DER HAVE IHC 4 M 00:01:32.23 897
163 CASPER LOTGERINK Dordrecht M 00:01:32.27 1396
183 JEFFREY VROEGINDEWEIJ Capelle aan den IJssel M 00:01:32.28 1349
164 MICHEL DE NOOIJER Zwijndrecht M 00:01:32.30 1362
185 ERIK DITEWIG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:32.38 1029
187 JOHAN PLOMP Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:32.40 1134
268 ARJAN VAN SPRANG PIT kinderopvang en onderwijs M 00:01:32.45 917
188 THOMAS LIPS Capelle aan den IJssel M 00:01:32.50 1315
191 KENNARD VAN DER  BIJL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:32.51 1006
192 GABY JANSEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:32.56 1074
166 JAN STAAT Zwijndrecht M 00:01:32.60 1164
167 SEBASTIAAN VAN  NETTEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:32.63 1322
270 WIETSE RITSKES Fortius (Dordrecht) M 00:01:32.64 521
168 PETER VAN DELDEN Dordrecht M 00:01:32.65 1026
194 REMCO HOEFNAGEL Rotterdam M 00:01:32.67 1058
271 STEFAN STRAVER Hendrik Ido Ambacht M 00:01:32.70 712
272 MARTIN LINGSTUYL Easy2Run M 00:01:32.73 810
272 YANNICK KLOOSTERMAN Breda M 00:01:32.73 198
274 MARCO KOOIMAN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:32.74 486
195 PASCAL VERMEULEN CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:32.77 1193
170 REMCO HOEFNAGEL Rotterdam M 00:01:32.86 1058
275 EWOUT VAN BRONSWIJK Wisse team 2 M 00:01:32.87 910
171 DENNIS WERKMAN Alblasserdam M 00:01:32.87 1204
197 MARIO TIMMERMAN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:32.92 1175
198 RON DE ROO Fortius (Dordrecht) M 00:01:32.94 1143
199 JAN STAAT Zwijndrecht M 00:01:32.96 1164
200 RONALD HOOGERWERF Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:33.09 1063
201 KEVIN HULSKAMP 's-Hertogenbosch M 00:01:33.13 1071
202 LEON VAN DE GRIEND Dordrecht M 00:01:33.15 1047
172 ALEXANDER VERSCHOOR Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:33.17 1194
173 KEVIN HULSKAMP 's-Hertogenbosch M 00:01:33.26 1071
203 BAUKE DE JONG Krimpen aan den IJssel M 00:01:33.27 1377
278 HENK DE BRUIN Dordrecht M 00:01:33.32 72
278 HILVERT OOSTERVELD Zwijndrecht M 00:01:33.32 272
174 TRINCO INGELS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:33.34 1073
280 NICK FRANSEN Ridderkerk M 00:01:33.34 459
281 PIERRE HOOIMEIJER De Goede VGO M 00:01:33.38 893
282 EMIEL DE WOLF Hendrik ido Ambacht M 00:01:33.51 690
283 JASPER HUIJSDENS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:33.52 164
176 ROB TEIRLINCK Fortius (Dordrecht) M 00:01:33.62 1345
177 THOMAS LIPS Capelle aan den IJssel M 00:01:33.67 1315
284 DAVE KROOS Hendrik ido ambacht M 00:01:33.71 740
207 TRINCO INGELS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:33.81 1073
209 ARJEN DE LEEUW Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:33.88 1107
210 HENK DOLMAN Zwijndrecht M 00:01:33.89 1030
285 FRANK VAN DEN ELSEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:33.89 102
287 PAUL HELLENDOORN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:33.93 145
178 BAUKE DE JONG Krimpen aan den IJssel M 00:01:33.93 1377
288 PIETER CLEIJWEGT Nieuwerkerk a/d Ijssel M 00:01:33.98 775
212 VICTOR TAMES Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:34.07 1173
213 DENNIS HOFMAN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:34.18 1059
179 PETER VAN DAM Dordrecht M 00:01:34.26 1022
180 RICHARD DE KLEPPER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:34.33 1089
214 HANS VAN SAS Zwijndrecht M 00:01:34.36 1147
215 FRANS VAN EFFEREN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:34.67 1034
216 ROBBERT STUIFZAND Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:34.70 1172
182 BARRY VAN WILGENBURG Dordrecht M 00:01:34.72 1207
290 BAS GRIJSEN De Goede VGO M 00:01:34.72 891
291 AAD LUCAS Breda M 00:01:34.78 611
184 MAURICE VERBERK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:34.80 1268
185 PEDRO SCHELLEKENS Rotterdam M 00:01:34.88 1263
187 PASCAL VERMEULEN CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:35.09 1193
188 TOM STOUTE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:35.17 1343
294 IKED ETPISON Zwijndrecht M 00:01:35.19 678
218 THIERRY HOUTMAN Hendrik Ido Ambacht M 00:01:35.22 1372
219 ANDRE VAN  DAM Fortius (Dordrecht) M 00:01:35.23 1285
189 ERIK DITEWIG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:35.25 1029
295 KEVIN HOOIMEIJER De Goede VGO M 00:01:35.25 892
220 PEDRO SCHELLEKENS Rotterdam M 00:01:35.27 1263
296 DAVE DE KLEIJN De Goede VGO #2 M 00:01:35.28 894
190 JAN RIMMELZWAAN Alblasserdam M 00:01:35.32 1384
221 AM SCHOTJE Zwijndrecht M 00:01:35.33 1153
299 WIM WITTER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:35.37 707
300 ARCO KOLDERS Wisse team 1 M 00:01:35.42 921
302 JOLANDA ROETHOF Capelle aan den IJssel M 00:01:35.46 760
222 ROBBIN GOEDHART Dordrecht M 00:01:35.47 1400
303 RUBEN VAN DER STEEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:35.52 337
303 MICHEL BAKKER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:35.52 16
192 "DE TANK" STOUTE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:35.53 1344
305 MARC VAN WINGERDEN Netherlands M 00:01:35.53 697
223 KEES WISSING Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:35.58 1209
306 MAURITS MES Easy2Run M 00:01:35.59 812
309 WIM VERHOEFF Bolidt 4 M 00:01:35.63 888
310 ROBERT VAN DE GEVEL Bolidt 5 M 00:01:35.64 884
225 FRANÇOIS PLAISIER Dordrecht M 00:01:35.79 1133
226 LEO FIOOLE Fortius (Dordrecht) M 00:01:35.80 1236
313 ROB DE BEST Pijlsnel elk 2 M 00:01:35.84 847
314 STEFAN GELOK Ridderkerk M 00:01:36.00 114
315 JACOB DE LAAT Pijlsnel elk 1 M 00:01:36.03 855
227 TOM STOUTE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:36.04 1343
228 SEBASTIAAN VAN  NETTEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:36.14 1322
229 LEO BOELEN Papendrecht M 00:01:36.24 1008
231 "DE TANK" STOUTE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:36.28 1344
197 ERWIN BOERINGA Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:36.33 1010
318 LOEK VAN DER HOEVEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:36.34 158
232 ERWIN BOER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:36.35 1282
233 ANTHON BOM Ooltgensplaat M 00:01:36.48 1219
234 GEERTEN VERBEET CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:36.49 1186
236 LARS BERGIJK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:36.54 1281
199 GARRY VANDEBERG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:36.60 1185
237 OTTO JAN LEEVERINK Sliedrecht M 00:01:36.64 1111
320 ERIK SLIKKERVEER Lucrasoft Team 2 M 00:01:36.64 863
200 ERIK HARTMEIJER Zwijndrecht M 00:01:36.65 1053
201 ROB DE BOER Papendrecht M 00:01:36.66 1009
202 JOHAN BRILMAN Zoetermeer M 00:01:36.67 1220
323 WOUTER BONDT Best M 00:01:36.74 48
324 LAURENS LEEMBERG Dordrecht M 00:01:36.79 224
326 LEO HAMAR HAMAR DE LA BRETHONIÈRE Zwijndrecht M 00:01:36.85 585
239 BAS WANROOIJ Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:36.92 1272
205 ROGIER VAN ERK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:36.96 1295
328 ROBBERT-JAN MEIJERS Dordrecht M 00:01:37.07 251
240 HAN DE GRAAF Zwijndrecht M 00:01:37.07 1023
207 KEVIN VANLAERHOVEN Hendrik ido ambacht M 00:01:37.09 1367
331 WESLEY ROELANDSE Hendrik Ido Ambacht M 00:01:37.19 631
241 S ROOSENDAAL ZWIJNDRECHT M 00:01:37.20 1332
241 MARCEL IMAMBAKS Zwijndrecht M 00:01:37.20 1303
332 TIM STOLK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:37.24 343
244 JEROEN NIJHUIS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:37.25 1324
208 FRANS VAN EFFEREN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:37.34 1034
209 PATRICK THOLENAARS Ridderkerk M 00:01:37.36 1346
333 NIELS VAN GREVEN Hendrik Ido Ambacht M 00:01:37.36 721
246 ERIK-JAN GROENEVELD Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:37.42 1050
334 ANDRE ROELANDSE Hendrik Ido Ambacht M 00:01:37.43 630
335 JOHAN AANGEENBRUG Moerdijk M 00:01:37.48 430
338 GERT KLEIN HESSELING Zwijndrecht M 00:01:37.57 746
210 PATRICK STOUT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:37.60 1171
340 STEFAN VAN DER  KOOI Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:37.66 484
247 JAN RIMMELZWAAN Alblasserdam M 00:01:37.70 1384
342 THOMAS KRAAIJEVELD Zwijndrecht M 00:01:37.71 1491
344 REMCO SLIJKHUIS Lucrasoft Team 1 M 00:01:37.78 859
248 DAAN ROOSENDAAL Zwijndrecht M 00:01:37.79 1333
212 ELROY MEERTENS Dordrecht M 00:01:37.82 1119
346 HARRIE DEKEMA Hendrik ido Ambacht M 00:01:37.83 716
214 KENNARD VAN DER  BIJL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:37.94 1006
347 ADAM BAKKER Zwijndrecht M 00:01:37.95 548
249 VINVENT VAN TORENBURG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:37.96 1178
250 JEROEN ZIJDERVELD Zwijndrecht M 00:01:37.98 1214
216 HENK DOLMAN Zwijndrecht M 00:01:38.00 1030
217 ARDI DOLDERMAN Dordrecht M 00:01:38.01 1292
251 MARTIJN DE NOBEL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:38.10 1123
218 THEO BOUDEWIJN Brecht M 00:01:38.18 1017
219 JOCHEM VERMEENT Zwijndrecht M 00:01:38.23 1188
220 REINIER KUIJER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:38.28 1247
349 SIMON HEIJKOOP Alblasserdam M 00:01:38.29 756
223 MARCEL IMAMBAKS Zwijndrecht M 00:01:38.35 1303
351 KO WISSE Wisse team 1 M 00:01:38.38 913
253 JAN DOST Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:38.40 1233
352 PHILIP PONTIER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:38.41 290
354 EDWIN VAN DER BOOGERT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:38.46 50
254 FONS VAN DE  KAR Fortius (Dordrecht) M 00:01:38.52 1244
356 SANDER DE WINTER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:38.54 417
356 RUBEN VAN  VLIET Vlaardingen M 00:01:38.54 656
225 SVEN VAN WINGERDEN Rotterdam M 00:01:38.56 1352
358 RAYMON HOLLAAR Zwijndrecht M 00:01:38.60 471
359 ROEL VAN ELK Pijlsnel elk 2 M 00:01:38.66 852
227 ARJEN DE LEEUW Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:38.68 1107
360 ERIK VAN HARTINGSVELDT Wisse team 2 M 00:01:38.74 915
228 GEERTEN VERBEET CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:38.74 1186
229 VINVENT VAN TORENBURG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:38.80 1178
361 MARIO VAN ANDEL Netherlands M 00:01:38.83 711
255 PIETER OTTO Alblasserdam M 00:01:38.85 1130
362 FRANK VAN GELDER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:38.85 113
366 JOHN WESSELS Zwijndrecht M 00:01:38.95 661
256 STEFAN HOL Ridderkerk M 00:01:38.95 1060
257 JOCHEM VERMEENT Zwijndrecht M 00:01:39.01 1188
230 JEROEN ZIJDERVELD Zwijndrecht M 00:01:39.09 1214
369 JOHAN VAN SNEK Ridderkerk M 00:01:39.10 525
370 JEROEN HEUTINK Zwijndrecht M 00:01:39.11 151
259 ROY KROON Sliedrecht M 00:01:39.16 1099
371 B DE HEER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:39.23 139
231 MARTIJN VERWIJS Barendrecht M 00:01:39.26 1195
373 WOUTER MEIJER Papendrecht - Passaat M 00:01:39.27 758
260 ERWIN VAN DER STELT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:39.38 1166
232 JONATHAN VAN BERCHUM Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:39.41 1280
376 MARTIN TIMMERMANS Hendrik Ido Ambacht M 00:01:39.47 681
378 FRITS VAN DER LELY Dordrecht M 00:01:39.56 230
379 MARCO PUNT Manus TOTAL HR M 00:01:39.57 932
262 MICHEL VAN DEURZEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:39.58 1028
380 BEN MICHELS Hendrik Ido Ambacht M 00:01:39.58 685
382 MEINDERT MUNNE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:39.62 262
383 FABIAN VAN DE WOUDEN Bolidt 2 M 00:01:39.65 900
386 PASCAL WERNKE Ridderkerk M 00:01:39.85 660
387 TWAN OUDIJN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:39.86 279
390 GLENN NANNINGS Manus TOTAL HR M 00:01:40.03 943
391 MARCEL HUYGENS Zwijndrecht M 00:01:40.06 167
392 TWAN JULICHER Ridderkerk M 00:01:40.12 475
234 JAN RADEMAKER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:40.15 1137
235 GEERT PIJPER Zwijndrecht M 00:01:40.19 1132
394 RONALD BERGER Hendrik ido ambacht M 00:01:40.21 739
394 CONNOR FISCHER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:40.21 106
396 LEON OUDIJN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:40.24 278
265 DAVID VAN DIJKEN Hendrik Ido Ambacht M 00:01:40.28 1355
397 TIMON LOMMERS Zwijndrecht M 00:01:40.32 608
266 ROBERT MEERKERK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:40.33 1318
398 WOUTER PAANS Zwijndrecht M 00:01:40.48 511
400 MARK SCHENKEL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:40.56 311
236 ERIK-JAN GROENEVELD Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:40.57 1050
237 RICKY OUDBIER Hendrik ido Ambacht M 00:01:40.61 1366
401 ROBERT MEERKERK Verkerk Groep M 00:01:40.63 906
402 PETER VERMEIJ Dordrecht M 00:01:40.68 689
403 RUBEN VAN DEN BOSCH Wisse team 2 M 00:01:40.69 909
406 TIM VAN DER LINDEN Zwijndrecht M 00:01:40.93 232
268 REINIER KUIJER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:40.98 1247
408 RON KRUITHOF Zwijndrecht M 00:01:40.98 212
409 MICHEL DE WAARD Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:41.01 399
411 MARCEL VAN HULST Pijlsnel elk 2 M 00:01:41.04 854
269 FRANK VAN DER WINDT Ridderkerk M 00:01:41.05 1359
413 RICO VAN BRONSWIJK Wisse team 1 M 00:01:41.18 911
270 JELLE KONING Gorinchem M 00:01:41.19 1379
239 JAN KWANTES Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:41.24 1100
415 KEES BIJKERK Oudenbosch M 00:01:41.36 36
416 ARJEN KOCKS Ridderkerk M 00:01:41.38 482
240 MARTIJN VAN DER MEER Leiden M 00:01:41.43 1118
418 ROB VAN DER MEIJDEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:41.50 248
272 ARNOUD TUKKER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:41.51 1347
419 BEN BAARTMAN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:41.53 13
422 JUR HOUTMAN Zwijndrecht M 00:01:41.73 593
242 HANS VAN SAS Zwijndrecht M 00:01:41.74 1147
244 FONS VAN DE  KAR Fortius (Dordrecht) M 00:01:41.91 1244
245 GEERT SCHAAP Zundert M 00:01:42.00 1336
275 HANS MOLENAAR Wijngaarden M 00:01:42.01 1122
246 EDWIN WORMGOOR Brielle M 00:01:42.01 1210
425 MARCO VAN DER NET Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:42.09 624
247 PATRICK COLLEE Oud-Beijerland M 00:01:42.12 1021
426 JAN BIJSTERBOSCH Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:42.17 37
248 KEES WISSING Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:42.22 1209
428 TERRENCE PLASMANS H-I-Ambacht M 00:01:42.32 672
251 MICHIEL VAN  AALST Goedereede M 00:01:42.40 995
253 DAVID VAN DIJKEN Hendrik Ido Ambacht M 00:01:42.50 1355
430 HANCO VAN DER SLUIS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:42.54 328
254 HANS MOLENAAR Wijngaarden M 00:01:42.65 1122
254 HAN DE GRAAF Zwijndrecht M 00:01:42.65 1023
432 MARCEL DE LEUX Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:42.65 231
434 FLORIS ROBBEMONT Lucrasoft Team 1 M 00:01:42.72 861
278 ERNST WEHRMANN KRIEGER Zwijndrecht M 00:01:42.75 1203
435 HANS HILGERS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:42.75 152
435 MARIJN VAN DER KRUIJT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:42.75 211
279 HIELKE BEERSTRA Dordrecht M 00:01:42.83 1218
258 ERWIN BOER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:42.84 1282
260 DICK PIKET Dordrecht M 00:01:42.94 1388
438 BRAM VAN TIENHOVEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:43.12 528
261 LEO FIOOLE Fortius (Dordrecht) M 00:01:43.22 1236
439 TON KAPINGA Ridderkerk M 00:01:43.23 790
262 THIERRY HOUTMAN Hendrik Ido Ambacht M 00:01:43.24 1372
440 MARIANO TORRES OTHEGUY IHC 3 M 00:01:43.24 835
280 ARNO DE WINTER Hendrik Ido Ambacht M 00:01:43.27 1373
441 FERRY VAN DER SCHANS Ridderkerk M 00:01:43.30 532
281 COR VAN DER TOR Zwijndrecht M 00:01:43.35 1177
282 ANDRÉ LAMBREGTS Fortius (Dordrecht) M 00:01:43.41 1248
263 ANTHON BOM Ooltgensplaat M 00:01:43.46 1219
283 WILLEM DE JONG Barendrecht M 00:01:43.65 1401
264 COR VAN DER TOR Zwijndrecht M 00:01:43.74 1177
443 STEF HUIJSDENS Dordrecht M 00:01:43.74 1309
444 KIAN DE WINTER Hendrik ido Ambacht M 00:01:43.78 728
445 ROLF VAN OOSTROM ManusPlus WFM M 00:01:43.80 944
448 HUIBERT DE HEK Run4YOU M 00:01:43.90 806
450 PETER SMITS Bolidt 6 M 00:01:43.94 872
265 MARTIJN DE NOBEL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:44.04 1123
284 MARTIJN VAN DER MEER Leiden M 00:01:44.11 1118
453 DIRK VAN DEN EIJKEL Dordrecht M 00:01:44.11 572
454 RICHARD DE WINTER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:44.16 416
456 JAN DE WINTER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:44.26 415
286 PATRICK COLLEE Oud-Beijerland M 00:01:44.45 1021
287 SVEN VAN WINGERDEN Rotterdam M 00:01:44.55 1352
461 ROBIN KLAPPER Zwijndrecht M 00:01:44.58 191
266 OTTO JAN LEEVERINK Sliedrecht M 00:01:44.63 1111
462 HARM DE JONGE Fortius (Dordrecht) M 00:01:44.65 180
463 MARNIX RITMEESTER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:44.70 519
288 MARK VAN DER LINDEN Krimpen a/d Lek M 00:01:44.74 1399
267 BAS WANROOIJ Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:44.76 1272
465 ONNO KASTELEIN Goedegebuure Notariaat M 00:01:44.78 816
466 ARIE BOOM Zwijndrecht M 00:01:44.82 52
467 MARK JANSSEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:44.84 174
268 MICHEL VAN DEURZEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:44.90 1028
269 ROBBIN GOEDHART Dordrecht M 00:01:44.91 1400
469 MARTIN DE WAARD Netherlands M 00:01:44.97 946
470 MANUEL SOUSA INOCENCIO Capelle aan den IJssel M 00:01:45.04 1163
290 JONATHAN VAN BERCHUM Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:45.04 1280
472 JAN SMEULERS Zwijndrecht M 00:01:45.14 524
291 FRED SCHOOK AV Passaat (Papendrecht) M 00:01:45.16 1150
476 ELLEN INGENKAMP Dordrecht M 00:01:45.19 169
292 PATRICK THOLENAARS Ridderkerk M 00:01:45.25 1346
271 FRANK VAN DER WINDT Ridderkerk M 00:01:45.46 1359
273 DAVID HUIJGEN Dordrecht M 00:01:45.58 1068
293 BARRY DE JONG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:45.61 1079
483 SEM JONGEJAN Rotterdam M 00:01:45.63 600
483 DENNIS DE WINTER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:45.63 418
485 LEO VAN HEININGEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:45.71 144
486 KJELD BOON Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:45.73 53
490 SANDER DE LANGE Ridderkerk M 00:01:45.82 218
274 JOOST BOOGAARD Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:45.91 1012
494 ARJAN BAARTMAN Zwijndrecht M 00:01:46.00 11
495 STEFAN DE BIE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:46.08 35
296 EDDO BAKKER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:46.10 1001
498 JAN VAN DER HOEK CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:46.13 154
500 THOMAS BENSCHOP Zwijndrecht M 00:01:46.17 786
276 JEROEN NIJHUIS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:46.23 1324
502 TIM DE  LANGE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:46.26 219
277 AM SCHOTJE Zwijndrecht M 00:01:46.31 1153
506 LENNART KOCK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:46.34 481
298 LEO VAN DER  WELLE Ridderkerk M 00:01:46.43 1351
509 ARJO VAN KRIMPEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:46.50 489
510 ERIC STEENVOORDEN Weelde station (B) M 00:01:46.52 338
511 LUCAS VAN KRIMPEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:46.53 490
512 MARCO TERLOUW CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:46.57 351
513 KAREL BOOGERT Ridderkerk M 00:01:46.63 51
299 KEES DE GROOT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:46.67 1237
517 DIEUWERT VAN LEEST Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:46.72 226
519 WIM VAN HUIZEN Zwijndrecht M 00:01:46.79 472
520 ALBERT BUITENDIJK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:46.80 450
522 JOHN GOEDEGEBUUR Zwijndrecht M 00:01:46.94 120
523 PAUL POSTHUMUS Barendrecht M 00:01:46.95 514
301 ARDI DOLDERMAN Dordrecht M 00:01:46.96 1292
303 EDWIN WORMGOOR Brielle M 00:01:47.13 1210
524 KEES GROENENBOOM HENDRIK-IDO-AMBACHT M 00:01:47.17 126
525 ARJAN ZOUTEWELLE Ridderkerk M 00:01:47.21 544
304 THEO BOUDEWIJN Brecht M 00:01:47.22 1017
526 MAROUANE AHALLAT Zwijndrecht M 00:01:47.23 431
306 GARRY VANDEBERG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:47.27 1185
280 EDWIN SPRENGER Hendrik Ido Ambacht M 00:01:47.32 1371
528 RUUD SMULDERS Netherlands M 00:01:47.39 949
530 ROBIN DE GROOT Hendrik Ido Ambacht M 00:01:47.59 694
532 ROBERT-JAN ROOSE Pijlsnel elk 2 M 00:01:47.65 850
281 FRED SCHOOK AV Passaat (Papendrecht) M 00:01:47.68 1150
308 BERT FIOOLE Zwijndrecht M 00:01:48.02 1038
309 JOHAN BOUDEWIJN Dordrecht M 00:01:48.09 1016
535 RUUD MASSINK Dordrecht M 00:01:48.11 243
536 NIELS RIETVELD Netherlands M 00:01:48.19 947
310 JOOST BOOGAARD Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:48.20 1012
538 WIEBE BOOMSMA IHC 5 M 00:01:48.25 838
540 ARNOLD LEENHEER Zwijndrecht M 00:01:48.26 225
311 MICHAEL HERGT Zwijndrecht M 00:01:48.29 1056
541 ROB LEMS AV Passaat (Papendrecht) M 00:01:48.36 496
282 GERCO GC ROOSENDAAL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:48.44 1145
543 KEES SCHEURWATER Zwijndrecht M 00:01:48.50 523
544 SANDER NOBEL Bolidt 1 M 00:01:48.57 867
313 PIETER FUN Zwijndrecht M 00:01:48.62 1041
314 BERNHARD ZOUTEWELLE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:48.75 1277
315 EDWIN SPRENGER Hendrik Ido Ambacht M 00:01:48.76 1371
316 MICHEL KIP CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:48.77 1086
284 PAUL ROOS Dordrecht M 00:01:48.80 1386
285 BARRY DE JONG Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:48.87 1079
547 RUUD VAN DER WEL H.I.Ambacht M 00:01:48.89 405
548 RONALD VAN NOORD Bolidt 2 M 00:01:48.93 883
318 ERIC VLOT Hardinxveld-Giessendam M 00:01:48.96 1197
286 JACK CHAN Capelle aan de Ijssel M 00:01:49.03 736
287 ERIC VLOT Hardinxveld-Giessendam M 00:01:49.06 1197
550 MICHAEL KIP Rotterdam M 00:01:49.12 190
551 WIM MELGER Fortius (Dordrecht) M 00:01:49.27 252
556 MICHEL UPPELSCHOTEN Ridderkerk M 00:01:49.86 530
558 JEROEN KOOIMAN Verkerk Groep M 00:01:50.03 907
291 MICHAEL HERGT Zwijndrecht M 00:01:50.21 1056
292 BERNHARD ZOUTEWELLE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:50.29 1277
559 JACCO BOER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:50.32 42
560 WIM DEULING Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:50.34 89
562 ROB STOK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:50.38 339
567 PASCAL JANNINK Bolidt 6 M 00:01:50.65 871
571 PETER VAN LANGEVELD Netherlands M 00:01:50.77 701
572 ANDY WESTHOFF Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:50.81 663
573 JASPER STROEK Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:50.86 347
584 AART GERDE Ridderkerk M 00:01:51.12 460
294 BRANDON SCHOTANUS Ridderkerk M 00:01:51.20 1151
587 KEES-BERT VERSCHOOR Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:51.24 380
295 LEO VAN DER  WELLE Ridderkerk M 00:01:51.24 1351
325 LOREAN SCHOTANUS Zwijndrecht M 00:01:51.26 1152
588 ROBERT SCHENKEL Rotterdam M 00:01:51.26 312
589 BERT SEBUS ZWYNDRECHT M 00:01:51.30 323
296 ANDRÉ LAMBREGTS Fortius (Dordrecht) M 00:01:51.34 1248
591 DICK HAARTSEN Fortius (Dordrecht) M 00:01:51.40 465
592 JELMER PAANS Zwijndrecht M 00:01:51.42 510
326 BRANDON SCHOTANUS Ridderkerk M 00:01:51.53 1151
597 MENNO BOL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:51.62 555
327 FRANK VALK Hendrik Ido Ambacht M 00:01:51.70 1356
601 HUGO ROOS DORDRECHT M 00:01:51.78 633
329 SVEN ADMIRAAL Ridderkerk M 00:01:51.91 997
298 ROY KROON Sliedrecht M 00:01:51.95 1099
604 RICK VAN DE WIJGAART Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:51.96 704
605 HENK VAN DE MERWE Kinderdijk M 00:01:52.08 499
300 PASCAL KRUIJMEL Zwijndrecht M 00:01:52.26 1246
607 DENNIS ARDON Dordrecht M 00:01:52.29 7
610 HARRY BUITENHUIS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:52.44 563
330 DAVID HUIJGEN Dordrecht M 00:01:52.54 1068
615 GERHARD VAN DER VEEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:52.64 650
331 MICHIEL VAN  AALST Goedereede M 00:01:52.90 995
301 SVEN ADMIRAAL Ridderkerk M 00:01:52.91 997
302 JOHAN BOUDEWIJN Dordrecht M 00:01:53.03 1016
622 HENK VAN DE  MERWE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:53.07 500
626 PIM VAN BEEST Dordrecht M 00:01:53.19 549
332 DICK PIKET Dordrecht M 00:01:53.30 1388
633 BRYAN VAN DER NET Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:53.55 623
303 BAS LEURS Rotterdam M 00:01:53.76 1112
634 MARK BOONE Hendrik Ido Ambacht M 00:01:53.80 748
304 KEES DE GROOT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:53.80 1237
305 ERIK VAN GINKEL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:53.83 1297
306 DAAN ROOSENDAAL Zwijndrecht M 00:01:53.89 1333
335 PAUL ROOS Dordrecht M 00:01:53.94 1386
336 BAS LEURS Rotterdam M 00:01:53.97 1112
308 FRANK VALK Hendrik Ido Ambacht M 00:01:54.19 1356
338 ERIK VAN GINKEL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:54.24 1297
638 MANFRED TOL Dordrecht M 00:01:54.32 529
639 PAUL HAUSER Zwijndrecht - Fortius M 00:01:54.40 787
309 ERNST WEHRMANN KRIEGER Zwijndrecht M 00:01:54.41 1203
643 ARNO PETERMEIJER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:54.55 283
644 TEUNIS VAN DEN  BREEVAART Hendrik Ido Ambacht M 00:01:54.63 62
646 GIOVANNI VISSER Rotterdam M 00:01:54.73 779
339 JAN BOSCH CAV Energie (Barendrecht) M 00:01:54.85 1014
648 DEAN MORGENROOD Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:55.00 620
649 MAURICE VAN DRIEL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:55.11 571
652 IMCO MIDDELKOOP Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:55.31 615
656 COR VAN DRIEL Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:55.57 570
340 THEO SCHEFERS Fortius (Dordrecht) M 00:01:55.63 1148
659 ARJO MIDDELKOOP Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:55.75 617
312 ERWIN VAN DER STELT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:55.79 1166
341 ROB SNIJDERS Heerjansdam M 00:01:55.82 1339
660 RAYMOND FULLER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:55.90 575
664 JOHN VAN DER BURG HENDRIK-IDO-AMBACHT M 00:01:56.03 78
668 RAYMOND TENWOLDE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:56.11 350
342 HENRI NAFZGER Barendrecht M 00:01:56.48 1390
671 WALTER DE KONING Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:56.53 203
672 JEROEN JANSEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:56.55 171
313 THEO SCHEFERS Fortius (Dordrecht) M 00:01:56.58 1148
314 LOREAN SCHOTANUS Zwijndrecht M 00:01:56.59 1152
673 MARCO VERMEEREN Zwijndrecht M 00:01:56.67 1190
343 ROB AMMERLAAN Zwijndrecht M 00:01:56.96 998
679 RONNY VAN DER LINDEN Zwijndrecht M 00:01:57.19 234
681 SHIRLEY VERMEEREN Zwijndrecht M 00:01:57.21 375
682 PIETER BAKKER Zwijndrecht M 00:01:57.26 17
345 COR PLASMANS Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:57.55 1259
692 FRANK BOONE Dordrecht M 00:01:57.88 749
695 REINIER VERSCHOOR Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:58.04 377
322 HENRI NAFZGER Barendrecht M 00:01:58.19 1390
700 THIJS VAN DE WETERING Hendrik-Ido-Ambacht M 00:01:58.42 664
703 RICHARD KLOOTWIJK Zwijndrecht M 00:01:58.78 201
323 PIETER FUN Zwijndrecht M 00:01:58.97 1041
708 MARCO VAN ASCH Dordrecht M 00:01:59.34 8
709 FRANK EVERAARTS ManusPlus WFM M 00:01:59.36 935
712 ANCO KALLEMEIN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:02:00.18 188
716 PETER MACKAAIJ Dordrecht M 00:02:00.69 239
325 VICTOR TAMES Hendrik-Ido-Ambacht M 00:02:01.02 1173
326 STEFAN HOL Ridderkerk M 00:02:01.16 1060
721 SVEN DE  BRUIJN Hendrik Ido Ambacht M 00:02:01.50 562
725 LEEN BOOSTER Barendrecht M 00:02:01.70 558
728 F MULLER Fortius (Dordrecht) M 00:02:01.79 621
732 ARNE WITTEKOEK Nieuw-Lekkerland M 00:02:02.06 419
328 ROB SNIJDERS Heerjansdam M 00:02:02.27 1339
329 TON DE VORMER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:02:02.51 1199
737 DENNIS VAN DER VEGT Hendrik-Ido-Ambacht M 00:02:02.55 363
739 JACOBUS VAN KLAVEREN avVN M 00:02:02.72 193
741 FRANK DORENBOS Rotterdam M 00:02:03.48 569
744 JAAP VAN OORD Hendrik-Ido-Ambacht M 00:02:03.64 625
745 CEES BOESVELD papendrecht M 00:02:03.71 754
752 SOERT SCHOUWENAAR Zwijndrecht M 00:02:04.54 321
354 TON DE VORMER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:02:04.74 1199
755 MARTIEN KOOIMAN Zwijndrecht M 00:02:05.02 485
757 ALEX AARTSEN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:02:05.18 3
763 JAAP FUN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:02:06.15 110
769 ROWAN HEIJSTEK CAV Energie (Barendrecht) M 00:02:07.92 588
770 RUI RAMOS Manus Software Europe M 00:02:07.94 934
773 GERRY DEKKER Hendrik-Ido-Ambacht M 00:02:08.72 87
355 RICHARD GROENEVELD Dordrecht M 00:02:09.83 1049
782 FRANK VAN HILTEN Fortius (Dordrecht) M 00:02:10.68 470
791 MARTIN GOULOOZE Hendrik-Ido-Ambacht M 00:02:11.86 579
793 JOHN MAN Bolidt 5 M 00:02:12.61 876
796 DAAN VAN DER LINDEN Dordrecht M 00:02:13.14 360
797 TON VAN HAAREN Papendrecht M 00:02:13.19 134
798 PETER VOGELAAR Rotterdam M 00:02:13.29 394
800 STEEF VAN WOLFEREN Zwijndrecht M 00:02:14.19 666
801 MARTIN DE HAAN Netherlands M 00:02:15.31 950
808 RICHARD FRANSEN Run4YOU M 00:02:15.84 813
810 CHARLEA NENK Zwijndrecht M 00:02:16.42 264
812 RAYMOND KABEL Zwijndrecht M 00:02:17.11 185
813 PETER VAN LEEUWEN CAV Energie (Barendrecht) M 00:02:17.43 493
331 RICHARD GROENEVELD Dordrecht M 00:02:17.95 1049
819 KAY LAMERS Zwijndrecht M 00:02:17.98 217
822 BARRY BROUWER VON GONZENBACH Zwijndrecht M 00:02:20.15 69
823 KOERT SCHENK Zwijndrecht M 00:02:20.46 308
825 MICHEL HELLENTHAL Fortius (Dordrecht) M 00:02:20.98 589
829 ARJAN BOER Zwijndrecht M 00:02:21.80 43
836 ALAIN VAN DER HEIDEN Zwijndrecht M 00:02:27.16 743
841 TON VERVER Fortius (Dordrecht) M 00:02:31.78 382
843 ARNOLD POL Dordrecht M 00:02:33.16 289
851 BART-JAN DEKKER Run4YOU M 00:02:40.00 807
857 BARRIE HOUTMAN Hendrik-Ido-Ambacht M 00:02:56.44 592
356 ELWIN LOMMERS Zwijndrecht M 00:03:13.79 1316
357 WARD KOPPEJAN Dordrecht M 00:27:20.68 1095
29 ANNA VAN STIGT Fortius (Dordrecht) V 00:01:13.43 1167
31 NAY SEDDIK Fortius (Dordrecht) V 00:01:13.78 1155
32 MARIEKE HEEMSKERK Rotterdam V 00:01:13.88 1239
45 INGEBORG VAN DER STEEN CAV Energie (Barendrecht) V 00:01:14.22 644
30 NAY SEDDIK Fortius (Dordrecht) V 00:01:15.52 1155
59 FLEUR LE NOBLE Zwijndrecht V 00:01:15.94 268
32 ANNA VAN STIGT Fortius (Dordrecht) V 00:01:16.20 1167
33 MARIEKE HEEMSKERK Rotterdam V 00:01:17.12 1239
73 GENI MONTES VILAS Dordrecht V 00:01:17.48 258
74 NATASJA LANGENDAM Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:17.54 220
80 HANNEKE VAN RIEL Bolidt 3 V 00:01:18.00 875
81 SISSY WANROOIJ Hendrik Ido Ambacht V 00:01:18.08 718
111 ANNETTE VIETSCH Dordrecht V 00:01:20.56 383
75 SANDRA VAN DER STAR Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:22.02 1165
144 MANDY GOEDHART Spijkenisse V 00:01:22.85 773
91 CAT BOSTANTZIS CAV Energie (Barendrecht) V 00:01:23.04 1015
150 CORA VLOT alblasserdam V 00:01:23.24 741
159 IRÉNE GROOT Rotterdam V 00:01:23.60 696
174 JANNEKE VAN KOOTEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:25.18 205
177 JANTINE BRUGGEMAN Zwijndrecht V 00:01:25.30 70
118 MARA DE WAARD Rotterdam V 00:01:25.32 1227
179 JOSÉ SCHILDER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:25.37 315
180 MARIELLE VAN DIJK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:25.50 90
121 MARLEEN VAN LEEUWEN Ridderkerk V 00:01:25.59 1110
98 MARA DE WAARD Rotterdam V 00:01:25.72 1227
99 SANDRA VAN DER STAR Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:25.85 1165
189 ILONA DROST Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:26.29 95
135 MIRANDA VAN DEN DOOL Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:27.27 1230
200 DEBORAH NOEL Zwijndrecht V 00:01:27.46 269
215 MARIETTE VAN DER SMAN Hardinxveld-Giessendam V 00:01:28.34 329
147 CINDY LEENHEER Zwijndrecht V 00:01:28.59 1314
148 BARBARA CALKHOVEN - PONS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:28.60 1020
219 ANGELA DEN HARTOG Hendrik Ido Ambacht V 00:01:28.67 679
221 CHRISTINE VAN  TIENHOVEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:28.77 352
150 ANNIEK VOSKUIJL Zwijndrecht V 00:01:28.91 1200
226 BRENDA TEMPELAAR Barendrecht V 00:01:29.01 737
228 ELIANNE DE ROON Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:29.12 632
230 TJITSKE VAN DER VAART Zwijndrecht V 00:01:29.47 359
156 BIRGIT VERMEULEN Ridderkerk V 00:01:29.49 1191
135 MARLEEN VAN LEEUWEN Ridderkerk V 00:01:29.72 1110
159 NATHALIE KOOIMAN Alblasserdam V 00:01:29.72 1094
160 JEANNETTE KOENE Sliedrecht V 00:01:29.82 1392
235 YULIA VAN BEEK IHC 3 V 00:01:29.87 952
137 CINDY LEENHEER Zwijndrecht V 00:01:30.00 1314
237 PIETA RITSKES Zwijndrecht V 00:01:30.13 520
241 MIRIAM JANSEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:30.36 173
242 WENDY ZIJDERVELD Nieuw-Lekkerland V 00:01:30.40 542
243 CORINE MEIJERINK Rabobank DS V 00:01:30.46 846
246 INGRID KOOIMAN Zwijndrecht V 00:01:30.62 487
251 LISETTE BRILMAN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:30.79 64
150 CAT BOSTANTZIS CAV Energie (Barendrecht) V 00:01:31.53 1015
150 JOSINE CASPERS Rotterdam V 00:01:31.53 1224
259 YVONNE DIJKSMAN Hendrik ido ambacht V 00:01:31.65 761
154 BARBARA CALKHOVEN - PONS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:31.76 1020
266 CORA VAN GELDER Papendrecht V 00:01:31.95 753
184 MARLOUS VAN DER MEE Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:32.29 1255
185 DANIËLLE VAN ZOEST Dordrecht V 00:01:32.38 1215
188 KIT DE  LEEUW Fortius (Dordrecht) V 00:01:32.50 1108
188 ROSALINDE BLOK Ridderkerk V 00:01:32.50 1007
269 SASJA JANSSEN-TIJHUIS Dordrecht V 00:01:32.55 599
165 JEANNETTE KOENE Sliedrecht V 00:01:32.57 1392
193 SUZANNE VAN DER LEE Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:32.58 1106
169 NATHALIE KOOIMAN Alblasserdam V 00:01:32.68 1094
196 MONIQUE STEENHOEK Fortius (Dordrecht) V 00:01:32.81 1341
276 SASHA KOOIJMAN Mijnsheerenland V 00:01:32.96 204
277 MARGRIET LOMMERS Bolidt 3 V 00:01:33.28 868
204 CATHLEEN VAN DEN ENDE Ridderkerk V 00:01:33.30 1036
205 CINDY FRISHERT Fortius (Dordrecht) V 00:01:33.31 1296
175 INGRID MASSINK Dordrecht V 00:01:33.44 1117
206 SASKIA UIT DEN BOGAARD Rotterdam V 00:01:33.52 1283
207 ANNEMIEKE SMID Barendrecht V 00:01:33.81 1159
210 CHRISTA ONNINK Hendrik Ido Ambacht V 00:01:33.89 1125
286 ANNE DE MAN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:33.92 240
181 MILOU VAN DIJKEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:34.58 1291
289 NATHALIE VAN OOSTROM ManusPlus WFM V 00:01:34.69 933
183 SASKIA UIT DEN BOGAARD Rotterdam V 00:01:34.76 1283
291 ELVIRA HAKSTEEN Barendrecht V 00:01:34.78 137
293 JOLANDA HAAN Ridderkerk V 00:01:34.95 133
186 SUZANNE VAN DER LEE Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:35.07 1106
217 ARLINE VAN DEN BOOGAARD Fortius (Dordrecht) V 00:01:35.19 1284
297 MARJOLIEN HASSELBAINK Capelle aan den IJssel V 00:01:35.29 467
298 IRIS BOSSCHAART Bolidt 4 V 00:01:35.35 880
301 ELINE SCHENKEL Zwijndrecht V 00:01:35.43 310
191 DANIËLLE VAN ZOEST Dordrecht V 00:01:35.46 1215
193 MARLOUS VAN DER MEE Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:35.55 1255
306 CELINE DE JONG Barendrecht V 00:01:35.59 178
308 NYNKE BOL Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:35.60 441
224 JOSINE CASPERS Rotterdam V 00:01:35.70 1224
311 JEANNE ZOETEMAN Dordrecht V 00:01:35.72 668
312 LISETTE VAN DEN  BREEVAART Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:35.75 63
194 MIRANDA VAN DEN DOOL Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:35.89 1230
195 MONIQUE STEENHOEK Fortius (Dordrecht) V 00:01:36.10 1341
316 MIRANDA VENEMA papendrecht V 00:01:36.16 785
230 ANJA MELKERT-NIEUWENHUIZEN Fortius (Dordrecht) V 00:01:36.25 1319
196 CATHLEEN VAN DEN ENDE Ridderkerk V 00:01:36.25 1036
317 NIKKI HAGE Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:36.25 135
198 CINDY FRISHERT Fortius (Dordrecht) V 00:01:36.34 1296
319 MARGRIET DEN HOUTER Alblasserdam V 00:01:36.48 755
234 BRENDA DEN HOED Zwijndrecht V 00:01:36.49 1057
321 ANGELA ALESSIE-GIJZEN Rabobank DS V 00:01:36.67 842
322 REINIEKE JURJEVIC PIT kinderopvang en onderwijs V 00:01:36.72 920
203 ANNEMIEKE SMID Barendrecht V 00:01:36.76 1159
324 MIRANDA VERBOOM Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:36.79 653
204 ANNIEK VOSKUIJL Zwijndrecht V 00:01:36.80 1200
238 MILOU VAN DIJKEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:36.87 1291
327 JACQUELINE VERMEER Zwijndrecht V 00:01:37.02 374
206 BIRGIT VERMEULEN Ridderkerk V 00:01:37.03 1191
329 K VAN VAN DOORN Zwijndrecht V 00:01:37.10 535
330 ILSE SLINGERLAND Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:37.16 324
243 MARLYN VAN KLAVEREN Ridderkerk V 00:01:37.23 1393
245 WILLY DIEPEVEEN Dordrecht V 00:01:37.33 1288
336 YVONNE VUURENS Nieuw-Lekkerland V 00:01:37.51 398
337 AGEETH VAN REES Dordrecht V 00:01:37.55 691
339 KIM COERS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:37.58 82
341 MARLEEN VOETS Bolidt 4 V 00:01:37.70 899
211 ROSALINDE BLOK Ridderkerk V 00:01:37.73 1007
343 CORINE SCHAAP Dordrecht V 00:01:37.75 686
345 ELIANNE BURGERS Easy2Run V 00:01:37.80 805
213 ARLINE VAN DEN BOOGAARD Fortius (Dordrecht) V 00:01:37.93 1284
215 CHRISTA ONNINK Hendrik Ido Ambacht V 00:01:37.97 1125
348 GUDY VAN KLAVEREN CAV Energie (Barendrecht) V 00:01:38.23 477
252 INGRID MASSINK Dordrecht V 00:01:38.25 1117
350 LARISSA PUNT Manus TOTAL HR V 00:01:38.30 931
221 KIT DE  LEEUW Fortius (Dordrecht) V 00:01:38.32 1108
221 WILLY DIEPEVEEN Dordrecht V 00:01:38.32 1288
352 EMINE DOGAN Zwijndrecht V 00:01:38.41 700
224 BRENDA DEN HOED Zwijndrecht V 00:01:38.49 1057
355 LISE KREUKNIET Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:38.51 605
226 MARLYN VAN KLAVEREN Ridderkerk V 00:01:38.66 1393
363 ANOUK ELDERING Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:38.86 100
364 CHANTAL VAN DEN OUDEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:38.89 277
365 KIM GOUD Heerjansdam V 00:01:38.90 121
367 ELS SUURBACH Van Spronsen Makelaars (team Els) V 00:01:39.01 924
368 MONIQUE PUNT CAV Energie (Barendrecht) V 00:01:39.05 516
258 ERIKA SCHEURWATER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:39.11 1149
372 JEREMY VAN 'T HOF Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:39.24 160
374 MARIA HURTADO BLANCO Dordrecht V 00:01:39.28 166
375 SILVIA BRECHLER CAV Energie (Barendrecht) V 00:01:39.40 445
377 SANDRA ELEVELD Ridderkerk V 00:01:39.50 101
261 WENDY OTTENHEIM Zwijndrecht V 00:01:39.56 1326
381 EVELIEN BAS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:39.60 24
384 SANDRA VAN DER GRAAFF Fortius (Dordrecht) V 00:01:39.74 122
385 ANGELIQUE VAN DER HURK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:39.79 165
388 MIRANDA BROUWER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:39.89 68
389 ROOS DE WIT Zwijndrecht V 00:01:39.93 665
233 ANJA MELKERT-NIEUWENHUIZEN Fortius (Dordrecht) V 00:01:39.97 1319
263 CORIEN VERMEULEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:40.17 1192
393 TINKA LANSBERGEN-SCHOUWENBURG Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:40.18 223
264 IRIS VAN ALPHEN Hendrik Ido Ambacht V 00:01:40.23 1358
267 KIM DAALHUIZEN Zwijndrecht V 00:01:40.42 1357
399 TALITHA CORNELISSE Zwijndrecht V 00:01:40.54 83
404 JESSICA BOS Capelle aan den IJssel V 00:01:40.73 56
405 DIENTJE CIJNTJE Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:40.84 80
406 MAYRA GONZALES IHC 2 V 00:01:40.93 828
409 VALERIE VALCKX Hendrik Ido Ambacht V 00:01:41.01 722
412 KIM VOGELAAR Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:41.07 392
238 RIANNE VAN DORT Zwijndrecht V 00:01:41.16 1232
271 FLEUR BERGERS Barendrecht V 00:01:41.22 1004
414 DENISE VAN DER KLEIJ Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:41.22 194
416 FEMKE LOMMERS Zwijndrecht V 00:01:41.38 610
420 RIAN ZIJDERVELD Zwijndrecht V 00:01:41.60 425
421 KELLY KRUITHOF Hoek van Holland V 00:01:41.63 213
241 CAROLINE KEMPER Fortius (Dordrecht) V 00:01:41.65 1084
273 LILIANE KLEINERT Bleskensgraaf ca V 00:01:41.72 1088
423 SASKIA VAN DER  HEIJDEN PIT kinderopvang en onderwijs V 00:01:41.86 916
274 MIEKE SALDEN Fortius (Dordrecht) V 00:01:41.86 1335
243 ERIKA SCHEURWATER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:41.87 1149
424 MARIEKE MAAS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:41.89 238
275 FINNY TUMP Ridderkerk V 00:01:42.01 1182
248 KIM DAALHUIZEN Zwijndrecht V 00:01:42.22 1357
427 JUDITH VAN WILLIGEN Dordrecht V 00:01:42.25 411
250 IRIS VAN ALPHEN Hendrik Ido Ambacht V 00:01:42.34 1358
429 MARIËLLE DE BRUIN Rotterdam V 00:01:42.38 449
277 SYLVIA TERMIJN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:42.45 1174
252 HENNY PROVILIJ Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:42.49 1329
431 ILSE SCHOT Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:42.55 320
256 CORIEN VERMEULEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:42.66 1192
257 GERDA SMIT Zwijndrecht V 00:01:42.67 1264
433 KARIN DE KRAMER Barendrecht V 00:01:42.70 731
258 DIANA MOLLERS Ridderkerk V 00:01:42.84 1321
437 ANOUK KRAAL Bolidt 3 V 00:01:42.95 887
442 INA VAN VEEN Zwijndrecht V 00:01:43.57 536
446 MARIT SAERS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:43.85 636
447 ROBIN DE VRIES Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:43.86 397
449 SUZANNE VAN NOORT Zwijndrecht V 00:01:43.93 270
451 ANITA VAN DER WAL Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:43.95 400
452 ANTHEA DE VOGEL Alblasserdam V 00:01:44.08 390
285 FRANCIS KOPPELAAR Fortius (Dordrecht) V 00:01:44.19 1096
455 SHARONA SNIKKERS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:44.23 331
457 ANGELIQUE WAISFISZ Fortius (Dordrecht) V 00:01:44.33 659
457 TREA VAN WIJNGAARDEN Bolidt 6 V 00:01:44.33 877
457 ROSALIE DE WAARD Zwijndrecht V 00:01:44.33 799
460 RENEE HARTOG Rotterdam V 00:01:44.40 466
464 REMMIE VOGELAAR Hendrik Ido Ambacht V 00:01:44.72 738
468 MARJOLEIN WIJTING Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:44.89 409
289 DIANA MOLLERS Ridderkerk V 00:01:45.01 1321
470 ANNELOTTE HARTMAN-HOOIJMEIJER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:45.04 587
270 LOEKIE NUGTEREN Zevenbergen V 00:01:45.16 1124
473 RACHEL NEWSON Fortius (Dordrecht) V 00:01:45.16 267
473 GERALDA VAN RIJSWIJK Ridderkerk V 00:01:45.16 765
475 YVONNE VAN DIJK Papendrecht V 00:01:45.18 752
476 LISENKA SLUIJTERS KUIPER Fortius (Dordrecht) V 00:01:45.19 327
478 BABETTE MIDDELJANS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:45.21 254
479 LOTTE LINT Zwijndrecht V 00:01:45.28 235
480 ANDREA PALACIO Dordrecht V 00:01:45.29 512
481 MARY BOLL Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:45.46 46
272 FINNY TUMP Ridderkerk V 00:01:45.47 1182
482 MEREL PLANQUE Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:45.55 287
486 MARLOES VAN TORENBURG Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:45.73 354
294 ELISE LAURENS Strijen V 00:01:45.74 1105
488 INGE MEIJER Zwijndrecht V 00:01:45.74 249
489 LOÏS BOM Ooltgensplaat V 00:01:45.81 442
491 RENEE DROOGENDIJK CAV Energie (Barendrecht) V 00:01:45.86 457
295 LOEKIE NUGTEREN Zevenbergen V 00:01:45.86 1124
492 SAM GROENEVELD Zwijndrecht V 00:01:45.94 129
275 LILIANE KLEINERT Bleskensgraaf ca V 00:01:45.97 1088
493 RIENA KAMP Hardinxveld V 00:01:45.98 745
495 SANDRA BERKHOUT Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:46.08 437
497 ESTHER HOFLAND Fortius (Dordrecht) V 00:01:46.10 1241
498 CAROLINE KLEIN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:46.13 196
501 LOU ESNARD Schiedam V 00:01:46.18 104
297 ANNET TORSY Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:46.22 1179
503 ILSE GORT Zwijndrecht V 00:01:46.31 577
504 ELSE HELMINK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:46.33 146
504 INEZ VAN HUIZEN Zwijndrecht V 00:01:46.33 595
506 ELMA NOBEL Zwijndrecht V 00:01:46.34 503
508 NATASCHA VAN ES Barendrecht V 00:01:46.40 792
278 MIEKE SALDEN Fortius (Dordrecht) V 00:01:46.57 1335
513 MILOU VAN DER  WEL Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:46.63 404
515 MILOU BAKKER H.I. Ambacht V 00:01:46.69 18
300 ILSE KLOOSTERMAN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:46.71 1091
516 EBRINA BEERENS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:46.71 26
518 VIVIAN HENDRIKS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:46.77 149
521 MARTINE PONTIER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:46.89 291
302 STEFANIE VAN DER WULP Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:47.02 1276
304 CAROLINE KEMPER Fortius (Dordrecht) V 00:01:47.22 1084
526 LINDA KALINSKI Barendrecht V 00:01:47.23 793
279 ELISE LAURENS Strijen V 00:01:47.31 1105
529 CHARLOTTE BROEKHUIZEN rotterdam V 00:01:47.40 774
307 MARLIES VAN DER  WOUDE-DREESE Fortius (Dordrecht) V 00:01:47.62 1211
531 KIMBERLY DEN  BREEJEN Zwijndrecht V 00:01:47.62 61
533 CECILE GIEBEN Dordrecht V 00:01:47.92 576
534 MARGRIET MELLES IHC 5 V 00:01:47.95 832
537 KYLIE DE  VRIES Dordrecht V 00:01:48.23 2
538 TRUUS BROUWER AV Passaat (Papendrecht) V 00:01:48.25 561
542 ANNETTE KONING IHC 2 V 00:01:48.47 821
312 JEANETTE VOORSCHUUR Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:48.59 1198
283 ILSE KLOOSTERMAN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:48.64 1091
545 SANDRA EIKELENBOOM Zevenbergen V 00:01:48.72 99
546 ELLES KOESTERING Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:48.75 202
317 SASCHA KONIJNENBURG Mijnsheerenland V 00:01:48.95 1307
319 RIANNE VAN DORT Zwijndrecht V 00:01:48.98 1232
549 AMANDA HEUSEVELDT CAV Energie (Barendrecht) V 00:01:48.98 150
320 ESTHER LANDAAL CAV Energie (Barendrecht) V 00:01:49.11 1249
321 MARJOLEIN PETTERSON Dordrecht V 00:01:49.36 1131
288 ESTHER LANDAAL CAV Energie (Barendrecht) V 00:01:49.37 1249
552 FARAH FLORIJN Dordrecht V 00:01:49.38 108
289 SASCHA KONIJNENBURG Mijnsheerenland V 00:01:49.51 1307
290 FRANCIS KOPPELAAR Fortius (Dordrecht) V 00:01:49.57 1096
553 MARISKA KAVELAAR Papendrecht V 00:01:49.57 791
554 SILVIA VANDEBERG-GEESINK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:49.58 361
555 MARLEY VAN DONGEN Ridderkerk V 00:01:49.80 93
557 THIRZA MOERMAN Hendrik Ido Ambacht V 00:01:50.02 695
561 EVA CORNELISSE Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:50.37 453
563 SANDRA MOLENKAMP Zwijndrecht V 00:01:50.42 502
564 GABY NETELER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:50.43 266
322 ANNEMARIE DE BAAT Zwijndrecht V 00:01:50.49 1000
565 LAURA VAN HOUWELINGEN Hardinxveld-Giessendam V 00:01:50.51 594
566 MONIQUE HOEIJMANS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:50.60 153
323 JASMIJN GOUD Zwijndrecht V 00:01:50.61 1046
568 JANNEKE MOERMAN HENDRIK IDO AMBACHT V 00:01:50.72 255
569 JUDITH STOK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:50.75 340
569 WENDY RIJSDIJK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:50.75 300
293 STEFANIE VAN DER WULP Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:50.78 1276
574 SANDRA ALTING ALTING SIBERG Zwijndrecht V 00:01:50.87 432
575 WILMA PAANS Zwijndrecht V 00:01:50.91 509
576 ELINE LOS Zwijndrecht V 00:01:50.96 237
577 MANON KORVINK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:50.97 207
578 ANGELIQUE VAN DRUNEN Zwijndrecht V 00:01:50.98 96
579 FEMKE GROENEWEG Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:51.01 131
580 MARJA DE SNOO Trackstars Nesselande (Rotterdam) V 00:01:51.05 332
581 LAURA BAIDENMANN Zwijndrecht V 00:01:51.07 434
582 GERDINE VERLARE Papendrecht V 00:01:51.10 783
583 LEONIE KLECKER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:51.11 478
584 ESTER SCHENKEL Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:51.12 309
324 LOUISE BLENKINSOP Barendrecht V 00:01:51.14 1391
586 KELLY VAN DEN  BERG Vlaardingen V 00:01:51.18 27
590 ROMILDA DE  HEER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:51.31 141
297 SYLVIA TERMIJN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:51.37 1174
593 MARLIES DE ZEEUW 'S-Gravendeel V 00:01:51.48 423
594 SILVIA VAN DER  STEEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:51.51 336
594 JOSIEN BROOS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:51.51 67
596 MIRANDA BOTH Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:51.60 58
598 META BENSCHOP CAV Energie (Barendrecht) V 00:01:51.68 551
328 SABINE DE VRIES Zwijndrecht V 00:01:51.74 1382
599 SYLVANA RACKWITZ Capelle aan den IJssel V 00:01:51.75 1136
600 ILVI VAN DEN  BERG Zwijndrecht V 00:01:51.76 29
602 STEPHANIE LEKX Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:51.81 229
603 JEDIDJAH VAN DER  LEIJE Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:51.82 228
299 MARLIES VAN DER  WOUDE-DREESE Fortius (Dordrecht) V 00:01:52.01 1211
606 SUSANNE VERSTEEG Bolidt 3 V 00:01:52.19 885
608 SAMANTHA VAN DER LINDEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:52.38 233
609 KATINKA VAN DONGEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:52.42 648
611 MEIKE OSKAM Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:52.51 274
612 SANDRA BUITENHUIS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:52.52 564
613 RENATE VAN BOXEL Fortius (Dordrecht) V 00:01:52.54 444
614 JACQUELINE DURINCK Dordrecht  - Fortius V 00:01:52.59 742
616 PATRICIA DE VISSER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:52.80 388
617 CAROLA KUYVENHOVEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:52.88 215
618 SAMANTHA VAN VERK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:52.89 649
619 WILLEMIJN NOORDERMEER Run4YOU V 00:01:52.92 811
620 VIRGINIA MAUKAR Fortius (Dordrecht) V 00:01:52.96 244
621 SOPHIA TUBBING Papendrecht V 00:01:52.98 356
623 ELLEN VERSCHOOR Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:53.08 376
624 YVONNE BRILMAN Fortius (Dordrecht) V 00:01:53.11 65
624 JUUL GROENEVELD Zwijndrecht V 00:01:53.11 128
627 BRENDA VAN DER WILLIGEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:53.25 412
628 MARTINE VAN DER HORST Goedegebuure Notariaat V 00:01:53.27 818
629 KIMBERLEY BRAS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:53.28 60
630 LIZE BEZEMER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:53.42 34
631 ANNELIES DE BACK Fortius (Dordrecht) V 00:01:53.43 15
632 SANDRA VERSCHOOR Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:53.54 379
333 MARIJE MOLENAAR Wijngaarden V 00:01:53.60 1121
334 MONIQUE NEDERVEEN Hardinxveld-Giessendam V 00:01:53.71 1256
635 MARIEKE CILLARI Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:53.87 81
307 ROBIN ANKER Waddinxveen V 00:01:53.95 999
636 MAAIKE RUISCH Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:54.06 522
337 ROBIN ANKER Waddinxveen V 00:01:54.07 999
637 CORINE DEN OTTER Zwijndrecht V 00:01:54.27 505
639 LEONIE EIJSBERGEN Hendrik ido Ambacht V 00:01:54.40 724
641 RENATA DEKKER Vlaardingen V 00:01:54.48 86
310 ANNET TORSY Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:54.49 1179
642 JULIA VAN DEN BERG Barendrecht V 00:01:54.54 780
645 RITA VAN RAMSELAAR Dordrecht V 00:01:54.64 294
647 SIMONE POSTMA Fortius (Dordrecht) V 00:01:54.93 515
650 HENRIKE BUNK IHC 2 V 00:01:55.16 841
651 ANNETTE GOUKA De Goede VGO #2 V 00:01:55.18 896
653 SHARON DEN OTTER Zwijndrecht V 00:01:55.37 276
654 ROSALIE DE GRAAF Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:55.52 462
654 YVONNE VAN PEER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:55.52 703
657 IRENE POMP Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:55.63 705
658 MARA MIDDELKOOP Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:55.72 618
311 MONIQUE NEDERVEEN Hardinxveld-Giessendam V 00:01:55.77 1256
661 FLEUR BUITINK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:55.94 706
662 LEANNE BOMAS Zwjndrecht V 00:01:55.95 47
663 ANNET URBANUS Fortius (Dordrecht) V 00:01:55.98 358
664 SYLVIA KONINGS AV Passaat (Papendrecht) V 00:01:56.03 603
666 EVA WOLF Goedegebuure Notariaat V 00:01:56.04 815
667 SHARON VERHEIJ Zwijndrecht V 00:01:56.06 370
669 CYNTHIA VAN DER BURG Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:56.31 77
670 ESTHER PASSCHIER Goedegebuure Notariaat V 00:01:56.42 814
315 IRENE KAMP Fortius (Dordrecht) V 00:01:56.65 601
673 EVELINE DE BAKKER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:56.67 20
316 ANNEMARIE DE BAAT Zwijndrecht V 00:01:56.68 1000
675 LIZETTE DEN HOLLANDER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:56.82 161
676 WINNIE FOK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:56.83 109
317 DIANA STOKER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:56.87 1170
318 MARLIES KOOIMAN Dordrecht V 00:01:57.13 1387
677 ABBY JANSEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:57.15 172
678 JEANET VERMEEREN Zwijndrecht V 00:01:57.17 1189
679 BRIGITTA CLARIJS Bolidt 3 V 00:01:57.19 889
319 LOUISE BLENKINSOP Barendrecht V 00:01:57.23 1391
683 ILSE VAN WINGERDEN Ridderkerk V 00:01:57.29 414
684 ANOUK BAKKER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:57.35 19
344 HENNY PROVILIJ Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:57.41 1329
685 LISANNE VERHAGEN Zwijndrecht V 00:01:57.43 688
686 SANNE SCHIPPER Papendrecht V 00:01:57.50 316
687 MANON VAN DUIN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:57.66 98
687 ANNETTE MOURITS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:57.66 260
689 CHRISTEL SLOOTMAEKERS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:57.69 326
690 EVELIEN DE JONGH Ridderkerk V 00:01:57.76 182
346 MARLIES KOOIMAN Dordrecht V 00:01:57.78 1387
691 MARLOES BOOM PIT kinderopvang en onderwijs V 00:01:57.84 918
320 SABINE DE VRIES Zwijndrecht V 00:01:57.86 1382
321 VALERIE STOKER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:57.90 1168
347 MARIAN VAN DER HARST AV Passaat (Papendrecht) V 00:01:57.92 1052
693 NIENKE STREEFKERK Papendrecht V 00:01:57.92 346
694 JOJANNEKE DE LEEUW Hendrik Ido Ambacht V 00:01:57.98 727
348 IRENE KAMP Fortius (Dordrecht) V 00:01:58.13 601
349 DIANA STOKER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:58.14 1170
696 KARLA DE JONGE Dordrecht V 00:01:58.17 181
697 MARE VERSCHOOR Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:58.19 381
698 JESSICA WOUDENBERG Zwijndrecht V 00:01:58.25 422
699 STEFANIE VAN DE PAVERT Ridderkerk V 00:01:58.41 513
700 SIMONE BIJSTERBOSCH Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:58.42 552
350 VALERIE STOKER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:58.43 1168
702 CHADASSA MANNEE Papendrecht V 00:01:58.60 241
704 SORAJA SARUCCO Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:58.80 306
351 LOUISE STOKER h V 00:01:58.91 1169
705 DEBORAH VERSLOOT Ridderkerk V 00:01:58.93 654
706 THIRSA FUN Zwijndrecht V 00:01:59.09 111
352 GERDA SMIT Zwijndrecht V 00:01:59.23 1264
707 MIRANDA MEIJER-ROLLOF Hendrik-Ido-Ambacht V 00:01:59.28 250
710 YSABEAU VAN DIPTE ManusPlus WFM V 00:01:59.37 942
711 SUSAN DE WITT IHC 2 V 00:01:59.62 826
713 DIANA DE SWART Gorinchem V 00:02:00.38 645
714 HESTER MEIJ Barendrecht V 00:02:00.55 247
715 SASJA VAN VEEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:00.57 362
717 LAURA SPRINKHUIZEN Dordrecht V 00:02:00.83 333
324 LOUISE STOKER h V 00:02:00.83 1169
718 ELINE KALLEMEIN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:00.85 187
719 JOLANDA MOLMANS Fortius (Dordrecht) V 00:02:01.21 256
720 ALEXANDRA VAN BERKEL Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:01.32 31
327 MARIAN VAN DER HARST AV Passaat (Papendrecht) V 00:02:01.37 1052
721 NIKKI BOOSTER Rotterdam V 00:02:01.50 557
723 GISELA VINK Fortius (Dordrecht) V 00:02:01.67 385
724 JOYCE PROVILIJ Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:01.69 293
726 WENDY DUBOIS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:01.71 97
727 MAAIKE WONINK Zwijndrecht V 00:02:01.73 421
729 MIRANDA KLOOTWIJK Rotterdam V 00:02:01.99 199
730 DEBORAH VAN DELFT VAN DEN BERG Ridderkerk V 00:02:02.03 566
731 LILIAN VAN RIJSWIJK DK en AV Hercules (Dordrecht) V 00:02:02.05 518
733 BRENDA VERBEEK Heerjansdam V 00:02:02.09 368
734 DIANE KLOOTWIJK Bergschenhoek V 00:02:02.26 200
735 WIJNIE MELGER Fortius (Dordrecht) V 00:02:02.35 253
736 LILIAN WIELENGA H. I. Ambacht V 00:02:02.50 407
738 MARIANKA VINK Dordrecht V 00:02:02.59 384
740 NATHALJA VAN DER GOES Rotterdam V 00:02:03.34 1044
742 KATHLEEN DULLENS Hendrik ido Ambacht V 00:02:03.51 675
743 YVETTE HERWEIJER CAV Energie (Barendrecht) V 00:02:03.55 591
746 ESTHER NUGTEREN Zevenbergen V 00:02:03.83 504
747 NATASCHA PENNING Dordrecht V 00:02:04.24 280
748 CHARLOTTE VAN INGEN Ridderkerk V 00:02:04.29 168
353 CHANTAL RIJSDIJK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:04.33 1140
749 DAISY SCHEFFERLIE Zwijndrecht V 00:02:04.42 637
750 JACOMIEN VAN ZOMEREN Hendrik Ido Ambacht V 00:02:04.43 692
751 NIFORIS PEREIRA Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:04.52 281
753 MILADY VELD Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:04.57 365
754 ESTER GROOTENBOER Zwijndrecht V 00:02:04.59 582
756 JOSÈFA FIOOLE Zwijndrecht V 00:02:05.12 458
758 MARIANNE HOOGENDAM Netherlands V 00:02:05.54 702
759 ULKU DOGAN Zwijndrecht V 00:02:05.58 699
759 FLEUR STOLK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:05.58 341
761 ANGELA DE GEUS Zwijndrecht V 00:02:05.59 117
762 TAMARA OTTER-HORDIJK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:05.93 507
764 CYARA MARTIS Hendrik ido Ambacht V 00:02:06.17 782
765 AAFKE DE BRUIJN Fortius (Dordrecht) V 00:02:06.60 71
766 SAMANTHA GROENENDIJK V/D HOEK Fortius (Dordrecht) V 00:02:06.70 127
767 VINCENZA PINNA CAV Energie (Barendrecht) V 00:02:07.72 626
768 NNEOMAH EMEH Manus Software Europe V 00:02:07.84 939
771 MARITA HERMENET Zwijndrecht V 00:02:08.49 590
772 SASKIA BEKKER CAV Energie (Barendrecht) V 00:02:08.52 550
774 ROWENA VAN  DIJK Fortius (Dordrecht) V 00:02:08.75 429
775 CLAUDIA VAN DER LINDEN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:09.06 607
776 YVONNE ERLINGS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:09.17 574
777 SANNE HANSUM Brandwijk V 00:02:10.08 586
778 ESTHER BIJSTERBOSCH Ridderkerk V 00:02:10.09 438
779 MONIQUE VAN DE WEG Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:10.12 402
780 MAARTJE WILLEMS Fortius (Dordrecht) V 00:02:10.43 777
781 KATARINA MARKANOVIC Dordrecht V 00:02:10.52 242
783 SABRINA SOER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:10.69 1161
784 ANGELIQUE BOELHOUWER hendrik ido ambacht V 00:02:10.71 40
785 PAULINA ZAJK Dordrecht V 00:02:10.74 667
786 SANNE SLOOTJES Dordrecht V 00:02:10.76 325
787 ELS SCHUIJLENBURG Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:10.92 322
788 BASTI VAN DER ENDE Ridderkerk V 00:02:11.14 573
789 WENDY BAARS Dordrecht V 00:02:11.20 10
790 ANNEWIL KLEINJAN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:11.21 479
792 RITA RAMKISOEN De Goede VGO #2 V 00:02:12.11 895
793 CINDY JONKER Fortius (Dordrecht) V 00:02:12.61 183
795 NATASCHA KLEINHUIS-DE WIJK Dordrecht V 00:02:12.68 197
799 PAULINE GOULOOZE Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:13.59 578
330 MARIJE MOLENAAR Wijngaarden V 00:02:14.20 1121
802 JESSICA VAN SCHAIK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:15.32 307
803 KARIN DE VORMER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:15.36 395
804 LIANNE IN ‘T  VELD Zwijndrecht V 00:02:15.40 366
805 ANNEMARIE VAN DER  KUIJL Papendrecht V 00:02:15.53 214
806 SUÉLI SCHENKEL-OOSTERHUIS Zwijndrecht V 00:02:15.55 313
807 MANON HAKSTEEG Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:15.75 136
809 MARIJKE DE GROOT Lucrasoft Team 2 V 00:02:16.38 864
811 ESTHER VERHAGEN Zwijndrecht V 00:02:16.79 369
814 NATHALIE LANGERAK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:17.58 221
815 MARIEKE VAN LEEUWEN Ridderkerk V 00:02:17.64 492
816 ELLY-MAY RIETVELD Dordrecht V 00:02:17.65 517
817 CORINA KLEIJN Rabobank DS V 00:02:17.72 845
818 AILA AARDOOM Hendrik ido Ambacht V 00:02:17.84 676
820 MEREL BUIS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:19.66 75
821 RIRI VAN NAMEN Fortius (Dordrecht) V 00:02:20.06 263
824 GRETA WIJBENGA VERVER Fortius (Dordrecht) V 00:02:20.79 408
826 ILSE VERKERK Dordrecht V 00:02:21.26 372
827 MIRJAM DE JONG Oud-Beijerland V 00:02:21.37 177
828 EMMA BLOEMEN Dordrecht V 00:02:21.78 38
830 NICOLE WIEKERAAD Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:22.22 541
831 YVON VAN DER  VEGT - VERVEER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:22.43 364
832 FREDERIEKE LANGEVELD Rotterdam V 00:02:22.91 222
833 JENNIFER SCHELLEVIS Rotterdam V 00:02:23.46 638
834 DANIËLLE JILLEBA-DEKKERS Zwijndrecht V 00:02:23.77 175
835 MONIQUE PEEK PIT kinderopvang en onderwijs V 00:02:25.89 919
837 JENNIFER BRAS Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:27.57 59
838 ALEXANDRA FLINK Zwijndrecht V 00:02:27.93 107
839 LINN STOUTE Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:30.63 345
840 LIA ALDERLIESTEN-BIESBROEK Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:31.12 5
842 NANCY BAKS Dordrecht V 00:02:33.08 21
844 MARLIJN VAN GENT Zwijndrecht V 00:02:33.30 115
845 DANI MIDDELKOOP Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:34.70 619
846 KARIN PHILIPPO Dordrecht V 00:02:34.94 284
847 BERNADETTE VISSER Zwijndrecht V 00:02:35.23 386
848 NATHALIE VERMAAS Barendrecht V 00:02:36.34 373
849 INEKE HAGEMAN Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:37.84 583
850 KARIN MIDDELKOOP Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:38.20 616
852 SANDRA VAN DER NET Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:40.58 622
853 SANDRA OTTER Hendrik-Ido-Ambacht V 00:02:40.99 506
854 SUZANNE VAN DEN BERG Zwijndrecht V 00:02:42.09 30
855 RENATE DE MAN Fortius (Dordrecht) V 00:02:47.09 497
856 EDITH KOCK Fortius (Dordrecht) V 00:02:47.21 602
858 ELINE HOUTMAN Hendrik ido ambacht V 00:02:57.23 730

 

Bruto / Netto tijden 5km 2019

STNR CAT Voornaam Achternaam m/v leeftijd Plaats Netto tijd Bruto tijd
940 M35 Nixon Fernandes M 38 Manus Software Europe 00:15:48 00:15:49.560
662 Msen Laurens Westerhuis M 17 AV Spirit Oud Beijerland 00:17:23 00:17:27.510
634 Msen Steef Rosmolen M 30 Strijen 00:18:00 00:18:02.470
355 Msen Marco Troost M 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:18:03 00:18:04.920
726 Msen Niek van der Linden M 16 Hendrik ido ambacht 00:18:04 00:18:06.910
317 Msen Yanick Schippers M 17 Hendrik-Ido-Ambacht 00:18:04 00:18:06.740
747 M35 Kai Eduard M 40 Barendrecht 00:18:05 00:18:07.610
435 Msen Flint Beenen M 15 Fortius (Dordrecht) 00:18:15 00:18:16.120
54 Msen Sander Boone M 17 Zwijndrecht 00:18:29 00:18:30.380
693 Msen Tycho Los M 28 Zwijndrecht 00:18:36 00:18:39.950
848 Msen Freek de Best M 31 Pijlsnel elk 1 00:18:43 00:18:49.040
148 Msen Tom Hendriks M 16 Hendrik-Ido-Ambacht 00:18:47 00:18:55.360
763 Msen maarten danckaarts M 32   00:18:51 00:18:52.450
349 Msen Mitchell Teeuw M 29 Dordrecht 00:18:51 00:18:53.090
547 M45 Claude Akkerman M 52 CAV Energie (Barendrecht) 00:19:01 00:19:03.340
186 Msen Pim Kalhorn M 23 Hendrik-Ido-Ambacht 00:19:03 00:19:06.280
764 Msen Richard Nieuwmeijer M 29 Dordrecht 00:19:05 00:19:10.510
714 Msen Xandro Zwildens M 17 Hendrik-Ido-Ambacht 00:19:10 00:19:13.420
627 Msen Edwin van der Poel M 33 Fortius (Dordrecht) 00:19:14 00:19:21.360
640 Msen Mees Schneider M 14 Dordrecht 00:19:18 00:19:22.190
733 M35 Jarno Gerritsen M 42 Ridderkerk 00:19:20 00:19:23.170
498 M45 Maarten Mannee M 51 Papendrecht 00:19:35 00:19:36.340
559 Msen Freek Bosveld M 14 Dordrecht 00:19:42 00:19:46.230
447 Msen Raymond Brugmans M 18 Rijsoord 00:19:43 00:19:52.000
554 Msen Ewoud Boer M 15 Dordrecht 00:19:47 00:19:51.900
606 M45 Robert Kuiper M 49 Fortius (Dordrecht) 00:20:17 00:20:30.580
725 Msen Kevin Nijenhuijzen M 15 Hendrik ido Ambacht 00:20:21 00:20:29.960
6 Msen Edwin Van Alebeek M 16 Hendrik-Ido-Ambacht 00:20:25 00:20:53.270
285 Msen Roy van der Pijl M 33 Hendrik-Ido-Ambacht 00:20:25 00:20:31.800
635 Msen Robin Rotmeijer M 15 Hendrik-Ido-Ambacht 00:20:28 00:20:29.450
658 Msen Thijs de Waard M 16 Zwijndrecht 00:20:29 00:20:38.270
941 M45 Dennis Kruit M 46 ManusPlus WFM 00:20:31 00:20:34.830
683 Msen Dominique de Goede M 15 Hendrik ido Ambacht 00:20:33 00:20:42.030
936 M35 David Bouwman M 41 Manus Software Europe 00:20:35 00:20:41.340
553 Msen Pavel de Bode M 15 Dordrecht 00:20:37 00:20:42.780
612 M45 Michel Mackaaij M 49 AAV 36 (Alphen aan den Rijn) 00:20:39 00:20:44.800
827 M45 Carl von Lindern M 54 IHC 1 00:20:39 00:20:41.060
833 M35 Jeroen Hollebrands M 41 IHC 4 00:20:40 00:20:47.570
898 M35 Nico van Leeuwen M 37 IHC 1 00:20:46 00:20:48.670
643 M45 Johan van der Star M 45 Hendrik-Ido-Ambacht 00:20:53 00:21:23.810
79 M35 Dennis Buter M 40 Hendrik-Ido-Ambacht 00:20:55 00:21:08.450
463 M35 Gerben Van Groningen M 35 Hendrik-Ido-Ambacht 00:20:56 00:21:01.910
834 M35 Alex Hoogvliet M 44 IHC 4 00:20:57 00:21:00.220
670 M35 Arnold Zoutewelle M 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:20:57 00:21:01.620
641 Msen Daniël Schot M 16 Dordrecht 00:20:58 00:21:02.260
644 Vsen Ingeborg van der Steen F 33 CAV Energie (Barendrecht) 00:20:58 00:21:01.160
195 M35 Frank Kleijnendorst M 41 Hendrik-Ido-Ambacht 00:21:01 00:21:01.030
639 Msen Jelle Schneider M 17 Dordrecht 00:21:02 00:21:05.790
378 Msen Wouter Verschoor M 26 Hendrik-Ido-Ambacht 00:21:03 00:21:34.190
875 V35 Hanneke van Riel F 43 Bolidt 3 00:21:05 00:21:07.310
651 Msen Sem Verboom M 15 Hendrik-Ido-Ambacht 00:21:07 00:21:16.790
526 M35 Wiebe Steenstra M 41 Ridderkerk 00:21:12 00:21:16.730
734 Msen Seth Simon M 18 Zwijndrecht 00:21:21 00:22:14.710
781 M45 Mark Prins M 49 Dordrecht - Fortius 00:21:22 00:21:29.660
717 M35 anton Van Lieburg M 40 Hendrik Ido Ambacht 00:21:23 00:21:32.890
565 M45 Jesus Caeiro Mouzo M 50 CAV Energie (Barendrecht) 00:21:25 00:21:28.270
297 M55 Eric Rennert M 57 AV Passaat (Papendrecht) 00:21:25 00:21:33.220
246 M35 Johan Meester M 40 Zwijndrecht 00:21:29 00:21:39.620
853 M35 Wilger Hooijmeijer M 37 Pijlsnel elk 1 00:21:29 00:21:51.730
546 M35 Alex Adriaanse M 41 Fortius (Dordrecht) 00:21:31 00:21:38.450
73 Msen Valentijn De Bruin M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:21:31 00:21:35.780
302 Msen Just Wijngaarden Roovers M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:21:31 00:21:35.710
741 V55 Cora Vlot F 55 alblasserdam 00:21:33 00:21:34.420
801 M35 Bas Huygen M 36 Van Wijnen Runners 00:21:41 00:22:27.230
609 Msen thijs lommers M 13 Zwijndrecht 00:21:49 00:22:05.820
156 Msen Davey van der Hoek M 28 Dordrecht 00:21:50 00:22:06.720
258 V35 Geni Montes Vilas F 44 Dordrecht 00:21:54 00:22:11.490
556 M45 Sander van der Bom M 45 Hendrik-Ido-Ambacht 00:21:57 00:22:04.740
420 M45 Tommy Wolbrink M 46 Rotterdam 00:21:58 00:22:02.850
713 M35 Erik De Rijcke M 40 Hendrik Ido Ambacht 00:22:01 00:22:15.200
925 M45 Peter Verschoor M 49 Van Spronsen Makelaars (team Els) 00:22:01 00:22:35.200
220 Vsen Natasja Langendam F 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:22:01 00:22:07.670
596 Msen Robin Huizinga M 29 's-Gravendeel 00:22:05 00:22:43.970
673 Msen Elmer Priester M 20 H-I-Ambacht 00:22:06 00:22:14.580
597 Msen Vanya van Iwaarden M 32 Fortius (Dordrecht) 00:22:08 00:22:13.670
886 Msen Mike van Dijk M 26 Bolidt 5 00:22:12 00:22:30.220
642 Msen Tijmen Slingerland M 17 Lekkerkerk 00:22:14 00:22:40.390
732 M45 Radjesh Ramasary M 49 Rotterdam 00:22:15 00:22:25.700
105 Msen Dion Fennema M 32 Hendrik-Ido-Ambacht 00:22:15 00:22:35.870
22 Msen Jesse Bansberg M 16 Hendrik-Ido-Ambacht 00:22:16 00:22:27.090
669 Msen Marius Zoeteman M 26 Dordrecht 00:22:17 00:23:20.040
735 Msen Luke van Eck M 19 Hendrik ido Ambacht 00:22:18 00:23:11.710
537 Msen Marc Verwoert M 25 Hendrik-Ido-Ambacht 00:22:21 00:22:45.500
829 Msen Douwe Klijnsoon M 31 IHC 1 00:22:21 00:22:23.720
208 Msen Matthias Kousemaker M 16 Hendrik-Ido-Ambacht 00:22:25 00:23:42.190
391 M35 Eric de Vogel M 43 Alblasserdam 00:22:26 00:22:54.890
299 M35 Mause Van Riet M 37 Zwijndrecht 00:22:27 00:22:51.780
657 Msen Jesper Vlok M 16 Hendrik-Ido-Ambacht 00:22:28 00:22:37.560
91 Msen Kas Dokman M 15 Hendrik-Ido-Ambacht 00:22:29 00:23:40.820
720 Msen Ethan Hersbach M 14 Hendrik Ido Ambacht 00:22:32 00:22:40.560
718 Vsen Sissy Wanrooij F 13 Hendrik Ido Ambacht 00:22:33 00:22:49.630
39 Msen Milan Bodegom M 16 Mijnsheerenland 00:22:36 00:23:04.870
804 M35 Martin de Jong M 43 Van Wijnen Runners 00:22:37 00:23:21.290
646 M35 Arjan Tenwolde M 43 Hendrik-Ido-Ambacht 00:22:38 00:22:46.510
567 Msen Niels van Dijk M 28 Ridderkerk 00:22:38 00:23:44.840
773 V35 Mandy Goedhart F 42 Spijkenisse 00:22:39 00:22:40.170
751 M45 Edwin Roggeband M 50 Barendrecht 00:22:41 00:22:58.900
849 M45 Arjan van Die M 46 Pijlsnel elk 1 00:22:42 00:22:48.360
95 V35 Ilona Drost F 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:22:42 00:22:49.600
778 Msen Bas du Mortier M 19 Zwijndrecht 00:22:43 00:23:06.540
157 M35 Michael van der Hoeven M 36 Hendrik-Ido-Ambacht 00:22:45 00:22:58.600
1113 Mannen Khai Ly M 38 Dordrecht 00:22:49 00:23:34.790
803 M35 Khai Ly M 38 Van Wijnen Runners 00:22:49 00:23:34.520
819 M45 Hans Vreugdenhil M 46 IHC 1 00:22:50 00:22:51.580
474 M35 Marcel de Jong M 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:22:50 00:23:24.840
844 M35 Christiaan den Hartog M 35 Rabobank DS 00:22:51 00:23:14.850
776 Msen Vincent Blaak M 31 Ridderkerk 00:22:55 00:23:33.270
533 Msen Milan van Die M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:22:55 00:23:21.370
843 Msen Marc Oldenburger M 34 Rabobank DS 00:22:55 00:23:17.820
696 Vsen Iréne Groot F 22 Rotterdam 00:22:56 00:22:57.480
14 Msen Quinten Baartman M 13 Ridderkerk 00:22:59 00:23:14.880
155 M35 Erwin van Hoek M 35 Hendrik-Ido-Ambacht 00:22:59 00:23:10.140
928 M45 Izaak Verhoeven M 48 Van Spronsen Makelaars (team Oene) 00:23:00 00:23:34.770
927 M55 Johan Speelman M 56 Van Spronsen Makelaars (team Oene) 00:23:00 00:23:35.450
32 M35 Martijn Berkhoff M 38 Zwijndrecht 00:23:00 00:23:01.780
929 M45 Aart Eijgelsheim M 54 Van Spronsen Makelaars (team Oene) 00:23:01 00:23:35.360
480 Msen Lennard Kleinjan M 26 Rotterdam 00:23:03 00:23:31.390
245 Msen Samuel Meester M 13 Zwijndrecht 00:23:05 00:23:16.290
57 Msen Robin Bos M 15 Zwijndrecht 00:23:05 00:23:15.050
367 M45 Mark Veldt M 48 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:06 00:23:20.600
809 M35 Henry van Olst M 35 Easy2Run 00:23:06 00:23:20.760
393 M35 Gerben Vogelaar M 44 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:08 00:23:18.940
652 M45 Peter Verboom M 47 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:08 00:23:12.580
12 M35 Ruud Baartman M 44 Ridderkerk 00:23:12 00:23:27.970
216 Msen Marcel Kwantes M 25 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:12 00:23:16.260
858 Msen Frank Steenvoorden M 29 Lucrasoft Team 2 00:23:19 00:23:54.190
76 Msen Ben Buitendijk M 31 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:20 00:23:42.690
28 Msen Stephan Van den Berg M 27 Zwijndrecht 00:23:23 00:23:39.400
879 Msen Paul Hoogerwaard M 34 Bolidt 1 00:23:23 00:23:50.920
140 M35 Helen De  Heer M 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:25 00:23:30.570
184 Msen Jorien Jordaan M 14 Zwijndrecht 00:23:27 00:23:31.240
538 M35 Rob Viveen M 41 Sliedrecht 00:23:29 00:23:40.570
647 Msen Stefan Den uijl M 20 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:30 00:24:22.810
439 M35 Maarten Jan Bijsterbosch M 35 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:30 00:24:10.250
831 M35 Frank van Opstal M 35 IHC 4 00:23:31 00:23:36.280
314 Msen Jesper Scheurwater M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:32 00:23:36.580
902 Msen Tim van Wijngaarden M 18 Bolidt 5 00:23:32 00:24:29.610
709 Msen Danillo Zwildens M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:37 00:23:42.760
674 M35 Jeroen Bouman M 44 Nieuw-Beijerland 00:23:37 00:23:39.700
788 M35 Jeffry de Ridder M 43 Dordrecht 00:23:38 00:23:46.160
677 Msen Danny Rijckevorst M 30 Hendrik Ido Ambacht 00:23:38 00:24:14.630
282 Msen rene pesch M 34 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:38 00:24:30.740
318 Msen Jurian Schoenmaker M 34 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:39 00:24:02.050
604 M35 Frank Kooijman M 44 Dordrecht 00:23:40 00:24:33.930
491 Msen Marco de Leede M 22 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:40 00:23:54.860
655 Msen Erwin Visser M 31 Dordrecht 00:23:40 00:24:33.100
769 M45 Erik Jan Rem M 49 Dordrecht 00:23:42 00:24:01.900
825 M35 Lars van 't Land M 43 IHC 4 00:23:42 00:23:47.390
882 M35 Mattijs Resoort M 39 Bolidt 5 00:23:43 00:24:39.570
352 Vsen Christine van  Tienhoven F 32 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:45 00:23:58.080
679 Vsen Angela den Hartog F 30 Hendrik Ido Ambacht 00:23:46 00:23:52.250
938 Msen Lorenzo Punt M 15 Manus TOTAL HR 00:23:49 00:25:06.470
862 M35 Marcel Calkhoven M 44 Lucrasoft Team 1 00:23:50 00:23:58.060
389 M35 Danny Vlok M 43 Hendrik-Ido-Ambacht 00:23:53 00:23:57.590
851 M35 Freek de Frel M 37 Pijlsnel elk 1 00:23:53 00:23:59.080
866 Msen Sem Maail M 24 Bolidt 2 00:23:55 00:24:23.070
857 Msen Gerjan vd Giessen M 32 Lucrasoft Team 1 00:23:55 00:24:03.390
268 V35 Fleur le Noble F 42 Zwijndrecht 00:23:58 00:25:04.170
869 Msen Robert den Hartog M 28 Bolidt 2 00:23:58 00:24:15.050
926 M45 Oene Mulder M 54 Van Spronsen Makelaars (team Oene) 00:24:00 00:24:13.060
784 Msen Thijmen Venema M 14 Papendrecht 00:24:01 00:24:41.270
334 Msen Jurre Spruijt M 14 Hendrik-Ido-Ambacht 00:24:02 00:24:41.380
440 Msen Bart Bikker M 23 Noordeloos 00:24:02 00:24:17.140
820 M35 Bernard Megens M 36 IHC 1 00:24:03 00:24:04.170
443 Msen Joël Bom M 14 Ooltgensplaat 00:24:04 00:24:31.930
205 Vsen Janneke Van Kooten F 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:24:05 00:24:10.970
543 Msen Steven van Zomeren M 28 Zwijndrecht 00:24:06 00:24:29.730
629 Msen Roan Rijnders M 14 Dordrecht 00:24:08 00:24:53.180
1120 Msen Bjorn Mol M 16 Hendrik-Ido-Ambacht 00:24:09 00:24:17.660
66 Msen Roald Brink M 26 Rotterdam 00:24:09 00:25:05.520
90 V35 Marielle Van Dijk F 40 Hendrik-Ido-Ambacht 00:24:10 00:24:17.920
4 M45 Baddou Abdelhamid M 50 Hendrik Ido Ambacht 00:24:10 00:24:49.910
729 Msen Quinten Plaisier M 13 Hendrik ido ambacht 00:24:12 00:24:22.990
206 Msen Dennis van Kooten M 26 Hendrik-Ido-Ambacht 00:24:14 00:24:39.130
750 Msen Erik Cremer M 27 rotterdam 00:24:15 00:24:44.070
342 Msen Justin Stolk M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:24:16 00:24:29.270
315 V35 José Schilder F 35 Hendrik-Ido-Ambacht 00:24:16 00:25:34.130
759 Msen Erik Veelen M 28 Rotterdam 00:24:17 00:25:14.130
772 M45 Martin buitendijk M 53 Dordrecht 00:24:18 00:24:28.780
455 M35 Arjan van Die M 44 Fortius (Dordrecht) 00:24:19 00:24:32.270
914 Msen Michiel Zoutewelle M 20 Wisse team 1 00:24:24 00:25:14.310
495 Msen Pascal van der Lei M 34 Ridderkerk 00:24:25 00:25:48.350
520 V55 Pieta Ritskes F 63 Zwijndrecht 00:24:26 00:24:44.150
930 M55 Hans de Bruin M 55 Van Spronsen Makelaars (team Els) 00:24:28 00:24:42.360
448 Msen Erik de Bruijn M 20 Noordeloos 00:24:29 00:24:44.030
873 M35 Michel Knaapen M 36 Bolidt 1 00:24:29 00:24:57.840
768 Msen Jari Kroon M 14 Zwijndrecht 00:24:31 00:24:42.850
1 Msen Steven Van Die M 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:24:31 00:25:54.410
23 M45 Mark Bansberg M 46 Hendrik-Ido-Ambacht 00:24:32 00:24:43.470
344 M45 Leo Stolk M 50 Hendrik-Ido-Ambacht 00:24:32 00:24:44.660
800 Msen Reinier Smaal M 30 Van Wijnen Runners 00:24:32 00:25:15.370
761 V55 Yvonne Dijksman F 56 Hendrik ido ambacht 00:24:33 00:24:50.920
762 M55 Sjaak Dijksman M 60 Hendrik ido ambacht 00:24:34 00:24:51.710
451 Msen Chris Cheung M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:24:34 00:24:47.420
272 M35 Hilvert Oosterveld M 42 Zwijndrecht 00:24:35 00:24:44.840
433 M45 Martin Augustinus M 52 AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland) 00:24:37 00:24:47.570
789 M35 Jeroen van Bolnes M 41 Rotterdam 00:24:38 00:24:50.800
568 Msen Ralph van DIjk M 31 Roosendaal 00:24:39 00:25:47.730
798 M45 Caspar Hendriks M 47 Zwijndrecht 00:24:40 00:25:24.720
903 Msen Corné van Ballegooijen M 28 Verkerk Groep 00:24:41 00:25:22.910
904 Msen Remco van Rikxoort M 29 Verkerk Groep 00:24:41 00:25:22.200
162 M35 Menno Hooijmeijer M 40 Hendrik-Ido-Ambacht 00:24:42 00:25:30.570
396 M35 Paul Vreugdenhil M 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:24:42 00:25:34.500
189 Msen Joshua Kieboom M 13 Rotterdam 00:24:43 00:25:28.710
257 Vsen Anne Mons F 17 Ridderkerk 00:24:44 00:24:54.530
329 Vsen Mariette van der Sman F 26 Hardinxveld-Giessendam 00:24:44 00:25:13.160
682 M45 Eric Kramer M 52 Hendrik Ido Ambacht 00:24:47 00:24:53.170
881 M35 Wouter Nugteren M 38 Bolidt 1 00:24:47 00:25:16.280
905 M45 Marco 't Hoen M 48 Verkerk Groep 00:24:48 00:26:27.380
198 Msen Yannick Kloosterman M 27 Breda 00:24:49 00:25:11.690
527 Msen Arco Tempelaar M 32 Zwijndrecht 00:24:50 00:25:26.870
1491 Msen Thomas Kraaijeveld M 15 Zwijndrecht 00:24:52 00:24:56.300
426 Msen Bas van Zutphen M 15 H.i. Ambacht 00:24:53 00:26:11.690
912 Msen Sven Wisse M 21 Wisse team 1 00:24:54 00:25:42.200
812 Msen Maurits Mes M 33 Easy2Run 00:24:54 00:25:09.110
44 M45 Martin Boertje M 49 Zwijndrecht 00:24:55 00:25:19.250
923 M55 Ad van der Linden M 62 Van Spronsen Makelaars (team Els) 00:24:55 00:25:08.350
744 M45 Stefan de Waard M 46 zwijndrecht 00:24:57 00:25:30.550
454 Msen Pepijn de Deugd M 17 Ridderkerk 00:25:03 00:25:29.000
468 Msen bas helbers M 31 Zwijndrecht 00:25:05 00:25:30.140
371 Msen Justin Verheul M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:13 00:25:18.280
528 M35 Bram van Tienhoven M 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:14 00:25:28.030
952 Vsen Yulia van Beek F 31 IHC 3 00:25:16 00:25:43.510
719 M35 Aziz Benzebir M 35 Hendrik ido ambacht 00:25:17 00:25:24.420
757 M55 Rien van Ekeren M 62 papendrecht 00:25:18 00:26:14.590
856 M35 Lucas Vos M 42 Lucrasoft Team 1 00:25:20 00:25:58.640
534 Msen Tijn van Die M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:21 00:25:47.900
860 Msen Jan-Thijs van de  Breevaart M 24 Lucrasoft Team 2 00:25:23 00:25:59.570
359 Vsen Tjitske van der Vaart F 30 Zwijndrecht 00:25:26 00:26:27.520
723 Msen Maxim Timmerman M 13 Hendrik ido ambacht 00:25:27 00:26:05.890
710 Msen Sam Berkhout M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:27 00:25:32.880
868 V35 Margriet Lommers F 40 Bolidt 3 00:25:27 00:26:27.890
387 Msen Sven Visser M 21 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:27 00:26:01.110
628 Msen Roland Pragt M 34 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:29 00:26:38.600
846 V35 Corine Meijerink F 39 Rabobank DS 00:25:29 00:25:53.100
890 M35 Paul Langbroek M 41 Bolidt 4 00:25:31 00:26:27.870
125 Msen Stefan Groenenboom M 24 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:33 00:25:44.330
259 Msen Roland Vab der Mooren M 26 Zwijndrecht 00:25:33 00:25:44.140
137 Vsen Elvira Haksteen F 34 Barendrecht 00:25:33 00:26:46.550
241 Vsen Chadassa Mannee F 24 Papendrecht 00:25:37 00:25:49.730
102 M45 Frank van den Elsen M 49 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:38 00:25:58.970
119 Msen Jeroen Glastra van Loon M 32 Zwijndrecht 00:25:39 00:26:59.250
173 V35 Miriam Jansen F 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:39 00:25:53.790
164 Msen Jasper Huijsdens M 14 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:40 00:26:01.020
33 M45 Wouter Bezemer M 47 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:40 00:25:53.580
70 Vsen Jantine Bruggeman F 22 Zwijndrecht 00:25:40 00:27:01.030
521 M65 Wietse Ritskes M 66 Fortius (Dordrecht) 00:25:40 00:25:58.300
910 M45 Ewout van Bronswijk M 45 Wisse team 2 00:25:41 00:26:22.380
653 V45 Miranda Verboom F 47 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:41 00:25:46.680
192 Msen Tom Klappers M 30 Dordrecht 00:25:42 00:26:29.400
690 M35 Emiel de Wolf M 40 Hendrik ido Ambacht 00:25:44 00:26:18.930
261 Msen Joris Muller M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:46 00:26:20.320
581 M55 Jan de Groot M 63 Giessenburg 00:25:46 00:27:06.580
469 M45 Marc Van Herwijnen M 45 Fortius (Dordrecht) 00:25:49 00:26:34.790
810 M35 Martin Lingstuyl M 35 Easy2Run 00:25:49 00:26:05.930
802 M35 René Bestebreurtje M 40 Van Wijnen Runners 00:25:50 00:26:36.250
383 V45 Annette Vietsch F 47 Dordrecht 00:25:52 00:26:35.960
760 M35 Jolanda Roethof M 41 Capelle aan den IJssel 00:25:57 00:26:12.520
446 M45 Nico Breevaart M 45 Hendrik-Ido-Ambacht 00:25:59 00:26:52.790
917 M35 Arjan van Sprang M 38 PIT kinderopvang en onderwijs 00:25:59 00:26:35.660
337 M35 Ruben van der Steen M 40 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:02 00:26:25.370
487 Vsen Ingrid Kooiman F 28 Zwijndrecht 00:26:02 00:27:03.090
767 Msen gianni sebrechts M 18 papendrecht 00:26:04 00:26:44.770
766 Msen Greg Hardeman M 19 papendrecht 00:26:07 00:26:48.050
269 Vsen Deborah Noel F 32 Zwijndrecht 00:26:07 00:27:19.460
231 Msen Marcel De Leux M 33 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:07 00:26:06.120
428 Msen Ivo van Zutphen M 15 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:10 00:26:09.200
678 Msen Iked Etpison M 24 Zwijndrecht 00:26:11 00:26:28.540
16 Msen Michel Bakker M 27 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:11 00:26:33.800
632 Vsen Elianne De Roon F 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:11 00:26:41.730
88 Msen Floris Dekker M 19 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:12 00:26:17.250
535 V45 k van van doorn F 53 Zwijndrecht 00:26:12 00:26:30.160
116 Msen Bas Geurtsen M 29 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:12 00:26:55.250
611 M55 Aad Lucas M 63 Breda 00:26:13 00:27:34.050
924 V35 Els Suurbach F 42 Van Spronsen Makelaars (team Els) 00:26:14 00:26:30.000
542 V35 Wendy Zijderveld F 40 Nieuw-Lekkerland 00:26:15 00:26:40.070
296 M45 Frederik Reimers M 45 Dordrecht 00:26:15 00:26:32.360
921 Msen Arco Kolders M 22 Wisse team 1 00:26:19 00:27:01.380
922 M35 Reinier Platschorre M 36 Wisse team 2 00:26:19 00:27:00.700
240 Vsen Anne de Man F 32 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:21 00:26:29.830
817 M35 Mark van der Horst M 39 Goedegebuure Notariaat 00:26:23 00:27:32.650
158 M45 Loek van der Hoeven M 54 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:25 00:27:26.720
461 M35 Dimitri Gouweleeuw M 39 Puttershoek 00:26:25 00:26:48.610
775 Msen Pieter Cleijwegt M 26 Nieuwerkerk a/d Ijssel 00:26:26 00:27:23.550
575 Msen Raymond Fuller M 32 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:26 00:27:00.700
758 M55 Wouter Meijer M 58 Papendrecht - Passaat 00:26:27 00:27:11.300
787 M45 Paul Hauser M 47 Zwijndrecht - Fortius 00:26:29 00:26:49.970
599 Vsen Sasja Janssen-Tijhuis F 30 Dordrecht 00:26:29 00:26:41.480
932 M45 Marco Punt M 46 Manus TOTAL HR 00:26:31 00:27:20.280
204 V35 Sasha Kooijman F 40 Mijnsheerenland 00:26:32 00:27:01.800
459 Msen Nick Fransen M 14 Ridderkerk 00:26:35 00:26:56.550
691 V45 Ageeth van Rees F 46 Dordrecht 00:26:37 00:26:43.340
135 Vsen Nikki Hage F 15 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:37 00:27:30.340
737 Vsen Brenda Tempelaar F 29 Barendrecht 00:26:39 00:27:47.850
251 M45 Robbert-Jan Meijers M 46 Dordrecht 00:26:39 00:27:25.690
740 Msen Dave Kroos M 15 Hendrik ido ambacht 00:26:40 00:27:01.530
897 M35 Jan van der Have M 40 IHC 4 00:26:41 00:27:30.900
343 Msen Tim Stolk M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:41 00:26:54.800
525 Msen Johan van Snek M 28 Ridderkerk 00:26:41 00:27:14.340
64 Vsen Lisette Brilman F 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:41 00:27:03.930
445 V45 Silvia Brechler F 50 CAV Energie (Barendrecht) 00:26:44 00:27:06.160
842 Vsen Angela Alessie-Gijzen F 31 Rabobank DS 00:26:46 00:27:09.650
167 M55 Marcel Huygens M 55 Zwijndrecht 00:26:47 00:26:59.950
277 Vsen Chantal Van den Ouden F 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:47 00:26:59.830
716 Msen Harrie Dekema M 13 Hendrik ido Ambacht 00:26:48 00:27:01.970
516 V45 Monique Punt F 53 CAV Energie (Barendrecht) 00:26:48 00:27:09.500
449 Vsen Mariëlle De Bruin F 33 Rotterdam 00:26:48 00:28:03.010
194 Vsen Denise van der Kleij F 34 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:48 00:27:48.690
425 V35 Rian Zijderveld F 38 Zwijndrecht 00:26:48 00:27:10.710
900 Msen Fabian van de Wouden M 32 Bolidt 2 00:26:50 00:28:04.580
753 V55 Cora van Gelder F 57 Papendrecht 00:26:51 00:27:43.730
160 Vsen Jeremy van 't Hof F 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:51 00:26:56.550
620 Msen Dean Morgenrood M 26 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:52 00:27:26.640
374 V45 Jacqueline Vermeer F 48 Zwijndrecht 00:26:54 00:27:03.820
707 M55 Wim Witter M 55 Hendrik-Ido-Ambacht 00:26:55 00:27:26.550
476 Msen Thomas Klapper M 17 Zwijndrecht 00:26:56 00:28:32.810
585 M55 Leo Hamar Hamar de la Brethonière M 59 Zwijndrecht 00:27:00 00:27:46.470
746 M55 Gert Klein Hesseling M 57 Zwijndrecht 00:27:03 00:27:13.370
228 V35 Jedidjah van der  Leije F 36 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:04 00:27:17.860
63 Vsen Lisette van den  Breevaart F 25 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:05 00:27:45.560
785 V35 Miranda Venema F 44 papendrecht 00:27:08 00:27:48.220
145 M35 Paul Hellendoorn M 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:08 00:27:42.620
324 Vsen Ilse Slingerland F 25 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:11 00:27:39.700
398 V45 Yvonne Vuurens F 48 Nieuw-Lekkerland 00:27:12 00:27:42.040
549 Msen Pim Van Beest M 19 Dordrecht 00:27:14 00:28:39.730
114 Msen Stefan Gelok M 23 Ridderkerk 00:27:14 00:27:45.960
477 V55 Gudy Van Klaveren F 56 CAV Energie (Barendrecht) 00:27:15 00:27:35.790
828 Vsen Mayra Gonzales F 31 IHC 2 00:27:16 00:27:45.560
697 Msen Marc Van Wingerden M 34   00:27:18 00:28:29.480
613 Msen Niels van der Meijden M 16 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:18 00:27:27.510
399 M35 Michel De Waard M 43 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:19 00:27:54.960
178 Vsen Celine de Jong F 21 Barendrecht 00:27:19 00:27:50.910
311 Msen Mark Schenkel M 28 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:19 00:28:16.300
933 V35 Nathalie van Oostrom F 36 ManusPlus WFM 00:27:20 00:28:21.830
305 Msen Bjorn Sala M 14 Bleskensgraaf ca 00:27:22 00:27:55.210
52 M45 Arie Boom M 52 Zwijndrecht 00:27:22 00:27:42.560
248 M45 Rob van der Meijden M 53 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:22 00:27:27.780
484 Msen Stefan van der  Kooi M 23 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:23 00:27:32.100
892 Msen Kevin Hooimeijer M 31 De Goede VGO 00:27:23 00:28:38.020
482 Msen Arjen Kocks M 33 Ridderkerk 00:27:25 00:28:00.730
566 V35 Deborah Van Delft van den Berg F 36 Ridderkerk 00:27:25 00:28:12.610
471 Msen Raymon Hollaar M 13 Zwijndrecht 00:27:26 00:27:39.860
569 M45 Frank Dorenbos M 53 Rotterdam 00:27:26 00:28:11.910
893 M55 Pierre Hooimeijer M 58 De Goede VGO 00:27:26 00:28:38.830
486 Msen Marco Kooiman M 31 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:26 00:28:28.150
712 Msen Stefan Straver M 32 Hendrik Ido Ambacht 00:27:27 00:28:28.070
467 V45 Marjolien Hasselbaink F 47 Capelle aan den IJssel 00:27:27 00:27:43.040
855 M35 Jacob de Laat M 36 Pijlsnel elk 1 00:27:30 00:28:03.320
931 Vsen Larissa Punt F 14 Manus TOTAL HR 00:27:31 00:28:20.050
121 V35 Kim Goud F 42 Heerjansdam 00:27:32 00:28:35.810
668 Vsen Jeanne Zoeteman F 22 Dordrecht 00:27:32 00:28:35.080
891 M45 Bas Grijsen M 48 De Goede VGO 00:27:32 00:28:45.970
681 M45 Martin Timmermans M 47 Hendrik Ido Ambacht 00:27:33 00:27:53.770
610 Vsen femke lommers F 14 Zwijndrecht 00:27:34 00:27:50.710
859 M45 Remco Slijkhuis M 46 Lucrasoft Team 1 00:27:34 00:28:15.760
847 M35 Rob de Best M 36 Pijlsnel elk 2 00:27:34 00:28:06.740
72 M35 Henk de Bruin M 39 Dordrecht 00:27:35 00:28:22.290
608 M35 timon lommers M 39 Zwijndrecht 00:27:35 00:27:52.160
861 Msen Floris Robbemont M 31 Lucrasoft Team 1 00:27:36 00:28:14.760
36 M45 Kees Bijkerk M 49 Oudenbosch 00:27:37 00:27:55.930
262 M65 Meindert Munne M 67 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:38 00:28:16.310
310 Vsen Eline Schenkel F 14 Zwijndrecht 00:27:40 00:28:41.470
230 M35 Frits van der Lely M 44 Dordrecht 00:27:40 00:28:28.060
113 M35 Frank van Gelder M 35 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:40 00:28:02.040
50 M35 Edwin van der Boogert M 36 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:40 00:28:01.910
133 V35 Jolanda Haan F 37 Ridderkerk 00:27:40 00:28:41.200
48 M35 Wouter Bondt M 39 Best 00:27:40 00:28:41.670
805 Vsen Elianne Burgers F 27 Easy2Run 00:27:41 00:27:57.060
661 M55 John Wessels M 56 Zwijndrecht 00:27:41 00:28:48.170
916 V35 Saskia van der  Heijden F 39 PIT kinderopvang en onderwijs 00:27:42 00:28:55.520
756 M55 Simon Heijkoop M 62 Alblasserdam 00:27:43 00:28:37.890
475 Msen Twan Julicher M 26 Ridderkerk 00:27:43 00:28:18.210
100 Vsen Anouk Eldering F 29 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:43 00:28:13.160
417 Msen Sander de Winter M 25 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:44 00:28:58.730
721 Msen Niels Van Greven M 16 Hendrik Ido Ambacht 00:27:46 00:28:24.270
852 M35 Roel van Elk M 39 Pijlsnel elk 2 00:27:46 00:28:18.150
755 V55 Margriet Den Houter F 55 Alblasserdam 00:27:47 00:28:39.880
614 M55 Mbart Melsert M 61 Fortius (Dordrecht) 00:27:50 00:28:35.430
630 M35 Andre Roelandse M 39 Hendrik Ido Ambacht 00:27:50 00:28:36.730
631 Msen Wesley Roelandse M 13 Hendrik Ido Ambacht 00:27:51 00:28:36.840
863 M35 Erik Slikkerveer M 38 Lucrasoft Team 2 00:27:52 00:28:30.650
442 Vsen Loïs Bom F 17 Ooltgensplaat 00:27:53 00:27:56.980
430 M35 Johan Aangeenbrug M 41 Moerdijk 00:27:54 00:28:59.240
605 Vsen Lise Kreukniet F 15 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:54 00:28:18.710
80 V35 Dientje Cijntje F 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:57 00:28:05.460
139 M35 B De Heer M 38 Hendrik-Ido-Ambacht 00:27:59 00:28:04.260
913 Msen Ko Wisse M 29 Wisse team 1 00:28:00 00:28:51.180
532 M35 Ferry Van der schans M 39 Ridderkerk 00:28:01 00:28:06.590
920 Vsen Reinieke Jurjevic F 30 PIT kinderopvang en onderwijs 00:28:03 00:28:38.750
685 M55 Ben Michels M 60 Hendrik Ido Ambacht 00:28:05 00:28:53.040
165 V35 Angelique Van der Hurk F 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:05 00:28:57.300
672 Msen Terrence Plasmans M 17 H-I-Ambacht 00:28:06 00:28:15.670
84 Msen Vince Van Dalen M 25 Rotterdam 00:28:08 00:28:56.780
888 Msen Wim Verhoeff M 28 Bolidt 4 00:28:08 00:29:08.960
223 Vsen Tinka Lansbergen-Schouwenburg F 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:08 00:28:43.070
880 Vsen Iris Bosschaart F 28 Bolidt 4 00:28:09 00:29:09.600
211 Msen Marijn Van der Kruijt M 31 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:09 00:29:34.520
660 M35 Pascal Wernke M 41 Ridderkerk 00:28:10 00:29:07.230
101 V35 Sandra Eleveld F 42 Ridderkerk 00:28:10 00:29:08.520
738 Vsen remmie vogelaar F 33 Hendrik Ido Ambacht 00:28:11 00:28:19.200
441 Vsen Nynke Bol F 15 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:11 00:29:04.370
877 V45 Trea van Wijngaarden F 51 Bolidt 6 00:28:15 00:29:14.140
180 M65 Harm de Jonge M 71 Fortius (Dordrecht) 00:28:19 00:29:03.280
279 Msen Twan Oudijn M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:20 00:29:06.260
404 Vsen Milou van der  Wel F 22 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:20 00:28:50.810
511 M55 Wouter Paans M 56 Zwijndrecht 00:28:20 00:28:45.110
120 M35 John Goedegebuur M 44 Zwijndrecht 00:28:21 00:28:34.590
911 Msen Rico van Bronswijk M 20 Wisse team 1 00:28:21 00:29:12.700
290 M35 Philip Pontier M 36 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:21 00:28:56.290
278 M35 Leon Oudijn M 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:21 00:29:06.660
624 M45 Marco van der Net M 53 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:22 00:29:02.960
457 V35 Renee Droogendijk F 39 CAV Energie (Barendrecht) 00:28:22 00:29:16.780
144 M55 Leo van Heiningen M 61 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:24 00:28:41.230
792 V35 Natascha van Es F 40 Barendrecht 00:28:25 00:29:21.940
397 Vsen Robin de Vries F 14 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:27 00:29:20.130
835 M45 Mariano Torres Otheguy M 45 IHC 3 00:28:27 00:28:55.070
854 M45 Marcel van Hulst M 48 Pijlsnel elk 2 00:28:29 00:29:02.040
711 M45 Mario van Andel M 49   00:28:30 00:29:11.370
37 M65 Jan Bijsterbosch M 66 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:30 00:28:37.610
548 M35 Adam Bakker M 37 Zwijndrecht 00:28:30 00:29:35.030
872 M45 Peter Smits M 51 Bolidt 6 00:28:33 00:29:29.680
700 Vsen Emine Dogan F 12 Zwijndrecht 00:28:35 00:30:00.140
224 Msen Laurens Leemberg M 28 Dordrecht 00:28:36 00:29:40.890
106 Msen Connor Fischer M 25 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:38 00:29:11.390
689 M55 Peter vermeij M 57 Dordrecht 00:28:39 00:29:07.520
1309 Msen Stef Huijsdens M 13 Dordrecht 00:28:39 00:29:25.020
593 M45 Jur Houtman M 54 Zwijndrecht 00:28:39 00:29:52.790
909 Msen Ruben van den Bosch M 29 Wisse team 2 00:28:40 00:29:32.370
68 V35 Miranda Brouwer F 38 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:40 00:29:32.420
18 Vsen Milou Bakker F 13 H.I. Ambacht 00:28:41 00:29:36.900
943 Msen Glenn Nannings M 23 Manus TOTAL HR 00:28:41 00:29:42.960
887 V45 Anouk Kraal F 50 Bolidt 3 00:28:41 00:29:38.910
13 Msen Ben Baartman M 34 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:42 00:28:58.950
894 M35 Dave de Kleijn M 38 De Goede VGO #2 00:28:42 00:29:58.090
731 V45 Karin de Kramer F 52 Barendrecht 00:28:43 00:29:05.160
915 M35 Erik van Hartingsveldt M 43 Wisse team 2 00:28:43 00:29:35.080
56 Vsen Jessica Bos F 20 Capelle aan den IJssel 00:28:43 00:29:48.950
126 M45 Kees Groenenboom M 54 HENDRIK-IDO-AMBACHT 00:28:43 00:29:01.210
390 Vsen Anthea de Vogel F 28 Alblasserdam 00:28:43 00:29:12.340
884 M35 Robert van de Gevel M 43 Bolidt 5 00:28:44 00:29:42.710
663 Msen Andy Westhoff M 18 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:44 00:29:19.580
83 Vsen Talitha Cornelisse F 26 Zwijndrecht 00:28:44 00:29:59.490
437 V45 Sandra Berkhout F 47 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:45 00:29:12.060
232 Msen Tim van der Linden M 25 Zwijndrecht 00:28:45 00:29:59.260
899 Vsen Marleen Voets F 28 Bolidt 4 00:28:46 00:29:43.450
793 V35 Linda Kalinski F 44 Barendrecht 00:28:47 00:29:43.810
946 M35 Martin de Waard M 43   00:28:50 00:30:08.290
906 M35 Robert Meerkerk M 35 Verkerk Groep 00:28:52 00:29:52.200
715 Msen elmer keeris M 33 Hendrik Ido Ambacht 00:28:53 00:29:55.420
254 Vsen Babette Middeljans F 27 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:54 00:30:04.310
252 M55 Wim Melger M 58 Fortius (Dordrecht) 00:28:54 00:29:55.480
524 M65 Jan Smeulers M 70 Zwijndrecht 00:28:54 00:29:22.140
584 Msen Cas Hageman M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:56 00:29:33.610
35 Msen Stefan de Bie M 34 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:56 00:29:06.400
400 V45 Anita van der Wal F 50 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:58 00:29:39.280
174 M35 Mark Janssen M 36 Hendrik-Ido-Ambacht 00:28:58 00:29:08.120
659 V45 Angelique Waisfisz F 49 Fortius (Dordrecht) 00:28:59 00:29:52.990
327 V45 Lisenka Sluijters Kuiper F 50 Fortius (Dordrecht) 00:28:59 00:29:43.930
466 Vsen Renee Hartog F 27 Rotterdam 00:28:59 00:29:28.950
267 Vsen Rachel Newson F 29 Fortius (Dordrecht) 00:28:59 00:29:44.220
944 M45 Rolf van Oostrom M 46 ManusPlus WFM 00:29:01 00:30:04.190
519 Msen Marnix Ritmeester M 22 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:01 00:30:38.490
806 M35 Huibert de Hek M 35 Run4YOU 00:29:02 00:29:17.680
122 V45 Sandra Van der Graaff F 46 Fortius (Dordrecht) 00:29:03 00:29:21.020
704 Msen Rick van de Wijgaart M 15 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:04 00:30:30.310
152 M35 Hans Hilgers M 44 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:04 00:30:22.590
166 V45 Maria Hurtado Blanco F 47 Dordrecht 00:29:04 00:29:21.230
350 M35 Raymond Tenwolde M 41 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:05 00:29:36.660
213 Vsen Kelly Kruithof F 29 Hoek van Holland 00:29:05 00:29:30.670
212 M55 Ron Kruithof M 59 Zwijndrecht 00:29:06 00:29:30.360
496 M65 Rob Lems M 65 AV Passaat (Papendrecht) 00:29:06 00:30:00.110
728 Msen Kian de Winter M 15 Hendrik ido Ambacht 00:29:07 00:29:55.440
686 V45 Corine Schaap F 53 Dordrecht 00:29:07 00:29:26.400
544 M45 Arjan Zoutewelle M 51 Ridderkerk 00:29:07 00:29:40.020
722 Vsen Valerie Valckx F 18 Hendrik Ido Ambacht 00:29:08 00:30:15.870
947 Msen Niels Rietveld M 23   00:29:08 00:30:25.600
331 Vsen Sharona Snikkers F 31 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:08 00:30:22.720
202 Vsen Elles Koestering F 33 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:08 00:30:21.590
320 Vsen Ilse Schot F 18 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:09 00:30:16.190
358 V55 Annet Urbanus F 62 Fortius (Dordrecht) 00:29:09 00:29:48.130
745 V55 Riena Kamp F 56 Hardinxveld 00:29:10 00:29:42.530
24 V35 Evelien Bas F 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:10 00:30:01.520
219 Msen Tim de  Lange M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:11 00:29:47.750
392 Vsen Kim Vogelaar F 34 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:12 00:30:31.600
1241 V45 Esther hofland F 52 Fortius (Dordrecht) 00:29:13 00:29:46.540
154 M65 Jan van der Hoek M 66 CAV Energie (Barendrecht) 00:29:14 00:30:02.790
636 V35 Marit Saers F 38 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:15 00:29:35.920
411 Vsen Judith van Willigen F 30 Dordrecht 00:29:16 00:30:46.860
328 M35 Hanco van der Sluis M 41 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:17 00:30:47.410
351 M45 Marco Terlouw M 51 CAV Energie (Barendrecht) 00:29:17 00:30:19.090
104 Vsen Lou Esnard F 30 Schiedam 00:29:17 00:30:30.560
418 Msen Dennis de Winter M 31 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:17 00:30:30.070
226 M35 Dieuwert van Leest M 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:17 00:30:19.740
867 M35 sander Nobel M 38 Bolidt 1 00:29:18 00:29:46.340
949 M35 Ruud Smulders M 42   00:29:20 00:30:38.970
512 V35 Andrea Palacio F 43 Dordrecht 00:29:20 00:29:54.020
481 Msen Lennart Kock M 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:20 00:30:37.390
552 V35 Simone Bijsterbosch F 35 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:20 00:30:16.800
536 V35 Ina van Veen F 38 Zwijndrecht 00:29:21 00:29:38.020
595 Vsen Inez Van Huizen F 28 Zwijndrecht 00:29:22 00:30:38.820
472 Msen Wim Van Huizen M 30 Zwijndrecht 00:29:22 00:30:39.310
1163 M45 Manuel Sousa Inocencio M 52 Capelle aan den IJssel 00:29:23 00:29:35.230
783 V35 Gerdine Verlare F 39 Papendrecht 00:29:24 00:30:03.960
218 M45 Sander de Lange M 45 Ridderkerk 00:29:24 00:30:02.160
51 M45 Karel Boogert M 45 Ridderkerk 00:29:24 00:30:01.880
832 V35 Margriet Melles F 44 IHC 5 00:29:29 00:30:20.220
816 M55 Onno Kastelein M 58 Goedegebuure Notariaat 00:29:30 00:30:44.570
623 Msen Bryan van der Net M 20 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:31 00:30:06.960
808 Msen Leander Noordermeer M 34 Run4YOU 00:29:31 00:29:49.070
490 Msen Lucas Van Krimpen M 15 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:33 00:30:28.170
431 Msen Marouane Ahallat M 21 Zwijndrecht 00:29:33 00:30:58.420
850 M35 Robert-Jan Roose M 36 Pijlsnel elk 2 00:29:33 00:30:05.080
238 V35 marieke maas F 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:33 00:30:42.070
128 Vsen Juul Groeneveld F 15 Zwijndrecht 00:29:34 00:31:00.380
577 Vsen Ilse Gort F 17 Zwijndrecht 00:29:34 00:31:00.140
489 M45 Arjo Van Krimpen M 48 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:34 00:30:29.290
27 V35 Kelly van den  Berg F 38 Vlaardingen 00:29:36 00:30:21.040
129 Vsen Sam Groeneveld F 17 Zwijndrecht 00:29:37 00:31:03.060
450 M45 Albert Buitendijk M 47 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:37 00:30:35.410
786 M35 Thomas benschop M 35 Zwijndrecht 00:29:39 00:30:16.230
29 V35 Ilvi van den  Berg F 41 Zwijndrecht 00:29:39 00:30:09.150
871 M35 Pascal Jannink M 44 Bolidt 6 00:29:41 00:30:38.310
523 M35 Kees Scheurwater M 38 Zwijndrecht 00:29:42 00:30:52.790
799 Vsen Rosalie de Waard F 19 Zwijndrecht 00:29:44 00:30:28.040
576 V35 Cecile Gieben F 44 Dordrecht 00:29:44 00:30:37.680
234 M35 Ronny van der Linden M 37 Zwijndrecht 00:29:45 00:30:36.740
950 Msen Martin de Haan M 33   00:29:46 00:30:21.690
149 Vsen Vivian Hendriks F 14 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:46 00:30:29.540
146 Vsen Else Helmink F 14 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:46 00:30:29.070
235 Vsen lotte lint F 14 Zwijndrecht 00:29:47 00:30:30.260
249 Vsen Inge Meijer F 14 Zwijndrecht 00:29:47 00:30:29.940
191 Msen Robin Klapper M 19 Zwijndrecht 00:29:47 00:31:25.070
416 Msen Richard de Winter M 23 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:47 00:31:01.950
656 Msen Ruben Van  Vliet M 27 Vlaardingen 00:29:47 00:30:52.590
415 M55 Jan de Winter M 55 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:47 00:31:01.580
478 V35 Leonie Klecker F 43 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:49 00:31:13.570
17 M55 Pieter Bakker M 56 Zwijndrecht 00:29:49 00:30:08.860
587 Vsen Annelotte Hartman-Hooijmeijer F 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:29:51 00:30:39.280
151 M35 Jeroen Heutink M 40 Zwijndrecht 00:29:52 00:30:42.540
765 Vsen Geralda Van Rijswijk F 25 Ridderkerk 00:29:59 00:31:06.500
503 Vsen Elma Nobel F 31 Zwijndrecht 00:30:00 00:30:47.890
190 Msen Michael Kip M 13 Rotterdam 00:30:01 00:31:21.980
196 Vsen Caroline Klein F 33 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:03 00:31:23.400
515 V45 Simone Postma F 46 Fortius (Dordrecht) 00:30:04 00:30:18.100
361 Vsen Silvia Vandeberg-Geesink F 31 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:04 00:31:12.570
2 Vsen Kylie De  Vries F 28 Dordrecht 00:30:05 00:31:13.310
61 Vsen Kimberly den  Breejen F 20 Zwijndrecht 00:30:06 00:31:11.610
821 V45 Annette Koning F 48 IHC 2 00:30:06 00:30:33.050
791 Vsen Mariska Kavelaar F 33 Papendrecht 00:30:07 00:31:00.230
752 V45 Yvonne van Dijk F 46 Papendrecht 00:30:07 00:31:01.310
46 V45 Mary Boll F 47 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:07 00:31:11.400
274 Vsen Meike Oskam F 31 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:07 00:30:34.830
375 Msen Shirley Vermeeren M 19 Zwijndrecht 00:30:08 00:31:02.830
270 Vsen Suzanne Van Noort F 31 Zwijndrecht 00:30:08 00:30:35.310
354 Vsen Marloes van Torenburg F 32 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:09 00:31:23.220
774 Vsen Charlotte Broekhuizen F 24 rotterdam 00:30:12 00:31:09.770
336 V35 Silvia van der  Steen F 38 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:13 00:31:25.440
739 M45 Ronald Berger M 50 Hendrik ido ambacht 00:30:14 00:31:30.980
665 Vsen Roos De Wit F 13 Zwijndrecht 00:30:15 00:31:33.390
555 M45 Menno Bol M 47 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:16 00:31:27.100
67 Vsen Josien Broos F 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:16 00:31:27.780
131 Vsen Femke Groeneweg F 23 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:17 00:31:29.400
207 Vsen Manon Korvink F 25 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:18 00:31:26.450
312 Msen Robert Schenkel M 26 Rotterdam 00:30:19 00:31:16.360
885 V35 Susanne Versteeg F 41 Bolidt 3 00:30:20 00:31:19.730
561 V55 Truus Brouwer F 56 AV Passaat (Papendrecht) 00:30:20 00:31:14.470
883 M35 Ronald van Noord M 40 Bolidt 2 00:30:23 00:31:18.770
291 Vsen Martine Pontier F 34 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:23 00:31:42.940
108 Vsen Farah Florijn F 27 Dordrecht 00:30:24 00:31:29.700
7 M45 Dennis Ardon M 47 Dordrecht 00:30:25 00:31:28.870
93 Vsen Marley van Dongen F 30 Ridderkerk 00:30:27 00:30:58.140
530 M35 Michel Uppelschoten M 42 Ridderkerk 00:30:28 00:30:58.240
432 V45 Sandra Alting Alting Siberg F 47 Zwijndrecht 00:30:29 00:31:33.330
811 Vsen Willemijn Noordermeer F 30 Run4YOU 00:30:33 00:30:49.750
695 Vsen Thirza Moerman F 14 Hendrik Ido Ambacht 00:30:35 00:32:00.690
572 M55 Dirk Van den Eijkel M 57 Dordrecht 00:30:35 00:31:51.330
243 M55 Ruud Massink M 55 Dordrecht 00:30:36 00:31:20.810
594 V35 Laura van Houwelingen F 36 Hardinxveld-Giessendam 00:30:36 00:31:57.670
255 V35 Janneke Moerman F 39 HENDRIK IDO AMBACHT 00:30:36 00:32:01.940
510 Msen Jelmer Paans M 14 Zwijndrecht 00:30:37 00:31:01.500
509 V45 Wilma Paans F 54 Zwijndrecht 00:30:37 00:31:01.410
181 V55 Karla De Jonge F 56 Dordrecht 00:30:37 00:31:11.120
141 Vsen Romilda De  Heer F 32 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:37 00:31:48.260
11 M35 Arjan Baartman M 36 Zwijndrecht 00:30:38 00:30:49.060
169 M35 Ellen Ingenkamp M 43 Dordrecht 00:30:39 00:31:51.720
287 V35 Merel Planque F 43 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:39 00:31:52.000
551 V45 Meta Benschop F 50 CAV Energie (Barendrecht) 00:30:39 00:31:34.600
53 Msen Kjeld Boon M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:40 00:31:40.130
26 Vsen Ebrina Beerens F 24 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:41 00:31:40.630
650 M45 Gerhard van der Veen M 51 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:43 00:31:20.460
309 Vsen Ester Schenkel F 28 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:43 00:31:40.680
409 Vsen MArjolein Wijting F 21 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:44 00:31:19.630
571 M35 Maurice van Driel M 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:45 00:31:12.250
701 M55 Peter van Langeveld M 60   00:30:46 00:32:02.780
570 M65 Cor van Driel M 71 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:46 00:31:12.480
615 Msen Imco Middelkoop M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:48 00:31:25.630
505 V35 Corine den Otter F 41 Zwijndrecht 00:30:48 00:31:11.860
618 Vsen Mara Middelkoop F 21 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:49 00:31:26.690
460 M45 Aart Gerde M 49 Ridderkerk 00:30:50 00:31:54.730
203 M55 Walter de Koning M 56 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:50 00:32:02.800
42 Msen Jacco Boer M 29 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:50 00:32:03.510
724 Vsen Leonie Eijsbergen F 33 Hendrik ido Ambacht 00:30:52 00:31:35.920
99 Vsen Sandra Eikelenboom F 21 Zevenbergen 00:30:52 00:31:37.420
889 Vsen Brigitta Clarijs F 34 Bolidt 3 00:30:52 00:31:49.480
412 V35 Brenda van der Willigen F 38 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:52 00:31:35.610
838 M35 Wiebe Boomsma M 39 IHC 5 00:30:52 00:31:41.870
444 Vsen Renate van Boxel F 26 Fortius (Dordrecht) 00:30:54 00:31:12.560
172 Vsen Abby Jansen F 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:55 00:31:49.070
171 M45 Jeroen Jansen M 49 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:55 00:31:49.310
694 M35 Robin de Groot M 38 Hendrik Ido Ambacht 00:30:57 00:32:01.270
465 M65 Dick Haartsen M 71 Fortius (Dordrecht) 00:30:58 00:31:17.980
15 V55 Annelies de Back F 55 Fortius (Dordrecht) 00:30:59 00:31:17.410
326 Vsen Christel Slootmaekers F 29 Hendrik-Ido-Ambacht 00:30:59 00:31:35.090
502 V45 Sandra Molenkamp F 46 Zwijndrecht 00:31:01 00:31:47.420
233 Vsen Samantha Van der Linden F 27 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:02 00:31:56.680
680 M45 Frank Warmerdam M 45 Hendrik ido Ambacht 00:31:03 00:31:47.260
77 Vsen Cynthia van der Burg F 19 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:03 00:31:22.910
60 Vsen Kimberley Bras F 23 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:03 00:31:56.820
78 M45 John van der Burg M 50 HENDRIK-IDO-AMBACHT 00:31:03 00:31:22.030
229 Vsen Stephanie Lekx F 31 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:04 00:31:39.660
19 Vsen Anouk Bakker F 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:08 00:32:02.960
347 Msen Jasper Stroek M 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:09 00:32:25.340
514 Msen Paul Posthumus M 33 Barendrecht 00:31:09 00:32:20.220
138 M45 Norbert van der Harst M 46 Papendrecht 00:31:10 00:32:14.200
153 V45 Monique Hoeijmans F 50 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:10 00:32:26.020
603 V45 Sylvia Konings F 54 AV Passaat (Papendrecht) 00:31:10 00:32:07.190
388 V35 Patricia De Visser F 35 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:10 00:31:59.820
266 V35 Gaby Neteler F 38 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:10 00:31:48.820
1136 Vsen Sylvana Rackwitz F 27 Capelle aan den IJssel 00:31:11 00:31:37.310
648 V35 Katinka Van Dongen F 42 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:14 00:31:34.800
244 V35 Virginia Maukar F 39 Fortius (Dordrecht) 00:31:18 00:31:17.330
688 Vsen Lisanne Verhagen F 24 Zwijndrecht 00:31:20 00:32:14.660
907 Msen Jeroen Kooiman M 27 Verkerk Groep 00:31:20 00:32:00.760
818 V35 Martine van der Horst F 36 Goedegebuure Notariaat 00:31:25 00:32:36.930
276 Vsen Sharon Den Otter F 21 Zwijndrecht 00:31:28 00:32:32.050
43 Msen Arjan Boer M 33 Zwijndrecht 00:31:28 00:32:32.020
826 V35 Susan de Witt F 41 IHC 2 00:31:31 00:32:13.260
617 M45 Arjo Middelkoop M 51 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:32 00:32:07.910
294 V55 Rita van Ramselaar F 63 Dordrecht 00:31:32 00:32:23.070
423 V35 Marlies De Zeeuw F 38 'S-Gravendeel 00:31:33 00:32:12.350
81 V35 Marieke Cillari F 40 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:35 00:32:49.120
405 M55 Ruud van der Wel M 57 H.I.Ambacht 00:31:35 00:32:06.310
666 M45 steef van wolferen M 52 Zwijndrecht 00:31:36 00:32:54.910
564 V45 Sandra Buitenhuis F 46 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:37 00:31:58.790
563 M45 Harry Buitenhuis M 46 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:37 00:31:58.950
438 Vsen Esther Bijsterbosch F 34 Ridderkerk 00:31:39 00:32:37.970
47 Vsen leanne Bomas F 16 Zwjndrecht 00:31:40 00:32:36.090
283 Msen Arno Petermeijer M 33 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:41 00:33:18.560
462 V35 Rosalie De Graaf F 35 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:42 00:32:17.620
748 M55 Mark Boone M 56 Hendrik Ido Ambacht 00:31:43 00:32:48.400
434 Vsen Laura Baidenmann F 24 Zwijndrecht 00:31:43 00:32:58.370
453 Vsen Eva Cornelisse F 24 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:44 00:32:59.160
522 V35 Maaike Ruisch F 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:45 00:32:04.420
742 V55 Jacqueline Durinck F 57 Dordrecht  - Fortius 00:31:48 00:32:22.110
499 M65 Henk Van de Merwe M 65 Kinderdijk 00:31:48 00:33:11.310
500 M35 Henk Van de  Merwe M 43 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:51 00:33:13.990
513 Vsen Stefanie van de Pavert F 28 Ridderkerk 00:31:52 00:32:26.040
379 V35 Sandra Verschoor F 42 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:54 00:33:13.630
339 M35 Rob Stok M 42 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:54 00:32:13.250
20 V35 Eveline de Bakker F 43 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:54 00:32:14.280
340 V35 Judith Stok F 43 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:54 00:32:13.280
380 M45 Kees-Bert Verschoor M 46 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:55 00:33:14.710
706 Vsen Fleur Buitink F 17 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:57 00:33:23.670
703 V35 Yvonne van Peer F 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:58 00:33:25.210
705 Vsen Irene Pomp F 17 Hendrik-Ido-Ambacht 00:31:59 00:33:25.250
65 V55 Yvonne Brilman F 59 Fortius (Dordrecht) 00:32:00 00:32:22.770
109 Vsen Winnie Fok F 32 Hendrik-Ido-Ambacht 00:32:02 00:33:15.520
201 M45 Richard Klootwijk M 45 Zwijndrecht 00:32:03 00:32:29.890
664 M65 Thijs van de Wetering M 68 Hendrik-Ido-Ambacht 00:32:03 00:32:29.330
338 M55 Eric Steenvoorden M 59 Weelde station (B) 00:32:06 00:32:48.460
633 Msen Hugo Roos M 16 DORDRECHT 00:32:08 00:33:10.440
215 V35 Carola Kuyvenhoven F 42 Hendrik-Ido-Ambacht 00:32:12 00:33:15.470
645 Vsen Diana de Swart F 34 Gorinchem 00:32:12 00:33:33.400
485 M55 Martien Kooiman M 56 Zwijndrecht 00:32:13 00:33:13.830
356 V55 Sophia Tubbing F 57 Papendrecht 00:32:13 00:33:16.050
98 Vsen manon van duin F 28 Hendrik-Ido-Ambacht 00:32:14 00:33:06.170
316 Vsen Sanne Schipper F 31 Papendrecht 00:32:17 00:33:28.110
346 V35 Nienke Streefkerk F 36 Papendrecht 00:32:17 00:33:27.900
896 V55 Annette Gouka F 59 De Goede VGO #2 00:32:20 00:33:33.790
935 Msen Frank Everaarts M 31 ManusPlus WFM 00:32:20 00:33:23.860
323 M45 Bert Sebus M 46 ZWYNDRECHT 00:32:22 00:33:30.910
942 Vsen Ysabeau van Dipte F 26 ManusPlus WFM 00:32:23 00:33:25.560
625 M45 Jaap van Oord M 50 Hendrik-Ido-Ambacht 00:32:27 00:33:04.530
161 V35 Lizette Den Hollander F 36 Hendrik-Ido-Ambacht 00:32:28 00:33:06.850
332 V35 Marja De Snoo F 36 Trackstars Nesselande (Rotterdam) 00:32:28 00:33:07.610
300 V35 Wendy Rijsdijk F 38 Hendrik-Ido-Ambacht 00:32:28 00:33:07.950
86 V45 Renata Dekker F 46 Vlaardingen 00:32:29 00:33:12.990
815 Vsen Eva Wolf F 24 Goedegebuure Notariaat 00:32:29 00:33:40.380
557 Vsen Nikki Booster F 24 Rotterdam 00:32:30 00:33:17.980
814 V35 Esther Passchier F 38 Goedegebuure Notariaat 00:32:30 00:33:42.470
96 V45 Angelique Van Drunen F 47 Zwijndrecht 00:32:31 00:33:37.190
558 M55 Leen Booster M 56 Barendrecht 00:32:31 00:33:17.050
237 V35 Eline Los F 41 Zwijndrecht 00:32:32 00:33:37.300
325 Vsen Sanne Slootjes F 29 Dordrecht 00:32:35 00:33:38.480
89 M35 Wim Deuling M 38 Hendrik-Ido-Ambacht 00:32:35 00:33:30.850
419 Msen Arne Wittekoek M 28 Nieuw-Lekkerland 00:32:38 00:33:50.190
168 Vsen Charlotte van Ingen F 17 Ridderkerk 00:32:42 00:33:50.060
185 M35 Raymond Kabel M 39 Zwijndrecht 00:32:45 00:33:12.510
529 M55 Manfred Tol M 58 Dordrecht 00:32:48 00:33:38.260
841 V45 Henrike Bunk F 46 IHC 2 00:32:52 00:33:45.090
376 Vsen Ellen Verschoor F 28 Hendrik-Ido-Ambacht 00:32:58 00:33:33.570
918 V35 Marloes Boom F 41 PIT kinderopvang en onderwijs 00:32:59 00:33:17.520
749 M55 Frank Boone M 59 Dordrecht 00:33:01 00:34:03.170
34 Vsen Lize Bezemer F 24 Hendrik-Ido-Ambacht 00:33:01 00:33:33.980
239 M55 Peter Mackaaij M 57 Dordrecht 00:33:01 00:34:02.770
97 Vsen Wendy Dubois F 32 Hendrik-Ido-Ambacht 00:33:01 00:33:34.530
414 V35 Ilse van Wingerden F 43 Ridderkerk 00:33:03 00:33:55.810
637 Vsen daisy Schefferlie F 28 Zwijndrecht 00:33:05 00:34:11.950
562 Msen Sven de  Bruijn M 13 Hendrik Ido Ambacht 00:33:07 00:34:26.810
8 M35 Marco Van Asch M 40 Dordrecht 00:33:08 00:34:13.450
422 Vsen Jessica Woudenberg F 29 Zwijndrecht 00:33:10 00:34:11.560
780 Vsen Julia van den Berg F 33 Barendrecht 00:33:15 00:34:24.100
341 Vsen Fleur Stolk F 14 Hendrik-Ido-Ambacht 00:33:16 00:33:29.240
306 Vsen Soraja Sarucco F 29 Hendrik-Ido-Ambacht 00:33:17 00:34:27.730
193 M65 jacobus van klaveren M 74 avVN 00:33:17 00:34:10.320
493 M65 Peter van Leeuwen M 70 CAV Energie (Barendrecht) 00:33:20 00:33:58.110
492 V35 Marieke van Leeuwen F 38 Ridderkerk 00:33:20 00:33:59.010
250 Vsen Miranda Meijer-Rollof F 34 Hendrik-Ido-Ambacht 00:33:23 00:33:41.170
458 Vsen Josèfa Fioole F 32 Zwijndrecht 00:33:24 00:34:16.870
293 V35 Joyce Provilij F 38 Hendrik-Ido-Ambacht 00:33:24 00:34:44.790
813 M55 Richard Fransen M 57 Run4YOU 00:33:27 00:33:43.480
333 V35 Laura Sprinkhuizen F 39 Dordrecht 00:33:28 00:34:32.180
82 V35 Kim Coers F 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:33:29 00:34:33.180
308 M35 Koert Schenk M 38 Zwijndrecht 00:33:31 00:33:39.540
225 Msen Arnold Leenheer M 28 Zwijndrecht 00:33:33 00:34:41.930
1161 Vsen Sabrina Soer F 31 Hendrik-Ido-Ambacht 00:33:34 00:34:31.950
1044 Vsen Nathalja van der Goes F 30 Rotterdam 00:33:35 00:34:31.240
782 Vsen Cyara Martis F 12 Hendrik ido Ambacht 00:33:36 00:34:41.740
182 Vsen Evelien De Jongh F 33 Ridderkerk 00:33:37 00:34:22.290
654 Vsen Deborah Versloot F 28 Ridderkerk 00:33:38 00:34:23.290
253 V55 Wijnie Melger F 56 Fortius (Dordrecht) 00:33:38 00:34:37.850
111 Vsen Thirsa Fun F 31 Zwijndrecht 00:33:38 00:34:43.900
362 V35 Sasja Van Veen F 43 Hendrik-Ido-Ambacht 00:33:40 00:35:02.970
876 M55 John Man M 58 Bolidt 5 00:33:41 00:34:37.110
247 V35 Hester Meij F 38 Barendrecht 00:33:41 00:35:04.030
518 V45 Lilian van Rijswijk F 48 DK en AV Hercules (Dordrecht) 00:33:42 00:33:58.140
621 M55 F MULLER M 57 Fortius (Dordrecht) 00:33:42 00:33:58.350
384 Vsen Marianka Vink F 33 Dordrecht 00:33:50 00:34:35.950
280 V35 Natascha Penning F 43 Dordrecht 00:33:51 00:34:35.480
649 Vsen samantha van Verk F 21 Hendrik-Ido-Ambacht 00:33:52 00:34:58.160
1189 V35 Jeanet Vermeeren F 44 Zwijndrecht 00:33:52 00:34:50.470
1190 M45 Marco Vermeeren M 46 Zwijndrecht 00:33:53 00:34:50.640
377 M45 Reinier Verschoor M 49 Hendrik-Ido-Ambacht 00:33:58 00:35:15.930
370 Vsen Sharon Verheij F 31 Zwijndrecht 00:33:59 00:34:25.200
117 Vsen Angela De Geus F 29 Zwijndrecht 00:34:00 00:35:08.120
407 V35 Lilian Wielenga F 36 H. I. Ambacht 00:34:00 00:35:07.470
58 V45 Miranda Both F 46 Hendrik-Ido-Ambacht 00:34:01 00:34:59.020
260 Vsen Annette Mourits F 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:34:01 00:35:12.120
321 M35 Soert Schouwenaar M 42 Zwijndrecht 00:34:05 00:34:18.530
381 Vsen Mare Verschoor F 14 Hendrik-Ido-Ambacht 00:34:05 00:35:23.680
727 V35 Jojanneke de Leeuw F 38 Hendrik Ido Ambacht 00:34:09 00:35:22.740
692 Vsen Jacomien van Zomeren F 30 Hendrik Ido Ambacht 00:34:14 00:34:37.800
385 V45 Gisela Vink F 50 Fortius (Dordrecht) 00:34:14 00:35:13.990
256 V35 Jolanda Molmans F 42 Fortius (Dordrecht) 00:34:15 00:35:14.890
242 V35 Katarina Markanovic F 36 Dordrecht 00:34:15 00:35:18.780
470 M35 Frank van Hilten M 38 Fortius (Dordrecht) 00:34:15 00:35:19.160
504 Vsen Esther Nugteren F 22 Zevenbergen 00:34:23 00:35:09.600
573 V45 Basti Van der Ende F 50 Ridderkerk 00:34:24 00:35:31.280
591 V35 Yvette Herweijer F 38 CAV Energie (Barendrecht) 00:34:26 00:35:19.460
62 M55 Teunis van den  Breevaart M 58 Hendrik Ido Ambacht 00:34:27 00:35:49.140
582 V45 Ester Grootenboer F 45 Zwijndrecht 00:34:31 00:35:50.270
702 V55 Marianne Hoogendam F 62   00:34:32 00:35:50.360
368 Vsen Brenda Verbeek F 31 Heerjansdam 00:34:36 00:35:02.220
588 M35 Rowan Heijstek M 41 CAV Energie (Barendrecht) 00:34:38 00:35:31.940
421 Vsen Maaike Wonink F 30 Zwijndrecht 00:34:38 00:35:04.320
779 Msen Giovanni Visser M 18 Rotterdam 00:34:42 00:35:52.100
199 V45 Miranda Klootwijk F 46 Rotterdam 00:34:51 00:35:16.240
200 V35 Diane Klootwijk F 41 Bergschenhoek 00:34:52 00:35:17.000
71 Vsen aafke de Bruijn F 33 Fortius (Dordrecht) 00:34:53 00:35:34.320
394 M45 Peter Vogelaar M 49 Rotterdam 00:34:55 00:36:13.650
777 V35 Maartje Willems F 37 Fortius (Dordrecht) 00:35:00 00:35:26.980
626 V45 Vincenza Pinna F 47 CAV Energie (Barendrecht) 00:35:13 00:36:06.700
579 M45 Martin Goulooze M 50 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:18 00:36:34.410
578 V35 Pauline Goulooze F 44 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:19 00:36:35.090
21 V35 Nancy Baks F 35 Dordrecht 00:35:20 00:36:24.330
676 Vsen Aila Aardoom F 14 Hendrik ido Ambacht 00:35:21 00:36:37.070
675 Vsen Kathleen Dullens F 14 Hendrik ido Ambacht 00:35:22 00:36:37.600
289 M45 Arnold Pol M 53 Dordrecht 00:35:22 00:36:26.590
807 M35 Bart-Jan Dekker M 36 Run4YOU 00:35:22 00:35:37.300
110 M55 Jaap Fun M 60 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:26 00:36:43.580
699 V35 Ulku Dogan F 42 Zwijndrecht 00:35:27 00:36:49.900
590 Vsen Marita Hermenet F 30 Zwijndrecht 00:35:27 00:36:03.210
429 Vsen Rowena Van  Dijk F 31 Fortius (Dordrecht) 00:35:28 00:36:03.560
939 Vsen Nneomah Emeh F 24 Manus Software Europe 00:35:29 00:36:17.920
934 Msen Rui Ramos M 33 Manus Software Europe 00:35:30 00:36:18.390
479 Vsen Annewil Kleinjan F 28 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:32 00:36:01.680
31 Vsen Alexandra Van Berkel F 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:33 00:36:32.290
75 Vsen Merel Buis F 13 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:35 00:36:33.780
550 V35 Saskia Bekker F 42 CAV Energie (Barendrecht) 00:35:35 00:36:29.340
127 Vsen Samantha Groenendijk v/d Hoek F 32 Fortius (Dordrecht) 00:35:35 00:35:35.000
363 M45 Dennis van der Vegt M 45 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:36 00:36:32.590
507 V35 Tamara Otter-Hordijk F 44 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:45 00:37:09.630
307 V35 Jessica van Schaik F 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:45 00:37:02.160
754 M55 Cees Boesveld M 55 papendrecht 00:35:48 00:36:41.610
322 V55 Els Schuijlenburg F 56 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:48 00:36:46.220
395 Vsen Karin De Vormer F 33 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:50 00:36:21.200
264 M45 Charlea Nenk M 48 Zwijndrecht 00:35:53 00:37:15.340
517 V35 Elly-May Rietveld F 36 Dordrecht 00:35:53 00:37:15.060
369 V35 Esther Verhagen F 37 Zwijndrecht 00:35:53 00:37:15.530
217 M35 Kay Lamers M 39 Zwijndrecht 00:35:53 00:37:15.610
87 M35 Gerry Dekker M 42 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:54 00:36:25.360
281 V35 Niforis Pereira F 41 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:56 00:37:02.570
365 V45 Milady Veld F 48 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:56 00:37:02.880
667 Vsen Paulina Zajk F 27 Dordrecht 00:35:56 00:37:16.660
402 V35 MONIQUE VAN DE WEG F 42 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:57 00:36:45.950
3 M45 ALEX AARTSEN M 47 Hendrik-Ido-Ambacht 00:35:57 00:36:45.840
586 Vsen Sanne Hansum F 25 Brandwijk 00:35:57 00:37:17.370
40 V35 ANGELIQUE boelhouwer F 43 hendrik ido ambacht 00:35:59 00:36:47.270
187 Vsen Eline Kallemein F 14 Hendrik-Ido-Ambacht 00:36:05 00:37:21.230
188 M45 anco Kallemein M 47 Hendrik-Ido-Ambacht 00:36:05 00:37:21.380
845 V45 Corina Kleijn F 48 Rabobank DS 00:36:11 00:36:32.900
619 Vsen Dani Middelkoop F 18 Hendrik-Ido-Ambacht 00:36:12 00:36:47.630
638 Vsen Jennifer Schellevis F 19 Rotterdam 00:36:16 00:36:39.250
600 Msen Sem Jongejan M 22 Rotterdam 00:36:16 00:36:39.790
607 V35 Claudia van der Linden F 42 Hendrik-Ido-Ambacht 00:36:17 00:37:30.350
574 V35 Yvonne Erlings F 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:36:18 00:37:31.570
136 Vsen Manon Haksteeg F 25 Hendrik-Ido-Ambacht 00:36:22 00:36:52.730
919 V35 Monique Peek F 44 PIT kinderopvang en onderwijs 00:36:27 00:37:00.910
895 V45 Rita Ramkisoen F 51 De Goede VGO #2 00:36:36 00:37:49.220
183 V35 Cindy Jonker F 41 Fortius (Dordrecht) 00:36:53 00:37:34.740
10 V35 Wendy Baars F 42 Dordrecht 00:36:54 00:37:39.310
115 Vsen Marlijn van Gent F 32 Zwijndrecht 00:36:59 00:37:59.250
263 V45 Riri van Namen F 50 Fortius (Dordrecht) 00:37:19 00:38:01.250
222 Vsen Frederieke Langeveld F 25 Rotterdam 00:37:34 00:38:04.990
38 Vsen Emma Bloemen F 24 Dordrecht 00:37:35 00:38:04.670
69 M45 Barry Brouwer von Gonzenbach M 49 Zwijndrecht 00:37:40 00:37:58.650
197 V35 Natascha Kleinhuis-de Wijk F 35 Dordrecht 00:37:40 00:38:37.570
589 M45 Michel Hellenthal M 53 Fortius (Dordrecht) 00:37:42 00:39:07.750
30 Vsen Suzanne van den Berg F 34 Zwijndrecht 00:37:48 00:38:53.090
864 Vsen Marijke de Groot F 31 Lucrasoft Team 2 00:37:56 00:38:33.890
408 V55 Greta Wijbenga Verver F 56 Fortius (Dordrecht) 00:38:27 00:39:45.380
221 Vsen Nathalie Langerak F 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:38:48 00:39:58.830
366 Vsen Lianne in ‘t  Veld F 25 Zwijndrecht 00:38:55 00:39:52.080
313 Vsen Suéli Schenkel-Oosterhuis F 32 Zwijndrecht 00:38:56 00:39:51.760
364 V45 Yvon van der  vegt - verveer F 53 Hendrik-Ido-Ambacht 00:38:57 00:39:53.430
372 Vsen Ilse Verkerk F 28 Dordrecht 00:39:43 00:40:50.610
177 V45 Mirjam de Jong F 46 Oud-Beijerland 00:39:44 00:40:50.810
59 Vsen Jennifer Bras F 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:40:27 00:41:27.930
743 M45 Alain van der Heiden M 49 Zwijndrecht 00:40:32 00:41:01.760
107 Vsen Alexandra Flink F 28 Zwijndrecht 00:40:36 00:41:00.770
373 V45 Nathalie Vermaas F 52 Barendrecht 00:41:01 00:42:22.990
382 M45 Ton Verver M 53 Fortius (Dordrecht) 00:41:21 00:42:38.900
592 M35 Barrie Houtman M 40 Hendrik-Ido-Ambacht 00:41:44 00:42:57.540
622 V45 Sandra van der Net F 48 Hendrik-Ido-Ambacht 00:42:24 00:43:04.490
175 V35 Daniëlle Jilleba-Dekkers F 37 Zwijndrecht 00:42:44 00:43:55.070
134 M45 Ton van Haaren M 47 Papendrecht 00:42:45 00:43:55.560
541 Vsen Nicole Wiekeraad F 32 Hendrik-Ido-Ambacht 00:42:45 00:43:54.360
5 V45 Lia Alderliesten-Biesbroek F 45 Hendrik-Ido-Ambacht 00:42:46 00:43:53.440
214 V45 Annemarie van der  Kuijl F 50 Papendrecht 00:42:46 00:43:55.450
284 Vsen Karin Philippo F 32 Dordrecht 00:42:46 00:43:53.640
386 V45 Bernadette Visser F 47 Zwijndrecht 00:42:47 00:43:54.350
345 Vsen Linn Stoute F 31 Hendrik-Ido-Ambacht 00:42:47 00:43:54.990
360 Msen Daan van der linden M 26 Dordrecht 00:42:48 00:43:55.140
730 Vsen Eline Houtman F 11 Hendrik ido ambacht 00:42:56 00:44:09.870
506 V45 Sandra Otter F 46 Hendrik-Ido-Ambacht 00:43:05 00:44:29.200
616 V45 Karin Middelkoop F 48 Hendrik-Ido-Ambacht 00:43:39 00:44:15.190
583 V65 Ineke Hageman F 69 Hendrik-Ido-Ambacht 00:43:39 00:44:15.290
497 V45 Renate De Man F 51 Fortius (Dordrecht) 00:47:05 00:47:47.360
602 V55 Edith Kock F 60 Fortius (Dordrecht) 00:47:05 00:47:46.290

 

Bruto / Netto tijden 10km

STNR CAT Voornaam Achternaam m/v leeftijd Plaats Netto tijd Bruto tijd
1226 Msen Timo de Geus M 28 's-Gravendeel 00:32:54 00:32:54.820
1301 M35 Richard Den Hollander M 40 Hendrik-Ido-Ambacht 00:36:07 00:36:06.670
1157 M35 Peter Sliep M 40 Rotterdam Atletiek 00:36:44 00:36:44.450
1262 Msen Léan de Ruiter M 34 Dordrecht 00:37:24 00:37:23.850
1156 M35 Ali Shugul M 43 PAC (Rotterdam) 00:38:29 00:38:28.550
92 Msen Rijk van Dongen M 22 MSV en AV Flakkee (Middelharnis) 00:39:01 00:39:00.990
1323 M55 Heddie Nieuwdorp M 63 AV56 (Goes) 00:39:03 00:39:03.630
1042 M45 Tijs Van Gemert M 45 Zevenhuizen 00:39:04 00:39:04.980
1240 M35 Lennaert den Hoed M 37 Fortius (Dordrecht) 00:39:14 00:39:13.980
1354 M35 Coen Zoon M 39 Berkel en Rodenrijs 00:39:27 00:39:28.110
1370 Msen Guido Paffen M 31 Hendrik ido Ambacht 00:39:39 00:39:39.410
1266 M35 Bart Sterkenburg M 42 Hendrik-Ido-Ambacht 00:39:52 00:39:53.070
1313 Msen Nick Lansbergen M 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:39:53 00:39:59.960
1228 Msen Jonathan van den  Dool M 25 Hendrik-Ido-Ambacht 00:40:17 00:40:19.450
1229 M35 Martijn van den Dool M 35 Noordeloos 00:40:36 00:40:38.060
1327 Msen Jordy Palit M 31 Dordrecht 00:40:39 00:40:56.430
1289 M35 Wim van Dijk M 41 Hendrik-Ido-Ambacht 00:40:39 00:40:41.170
1312 M35 Erik Lagraauw M 39 Schiedam 00:41:08 00:41:11.850
1279 M35 Robbie Van BEERS M 35 Dordrecht 00:41:18 00:41:19.700
1024 M35 Jimmy De jong M 39 Hendrik ido ambacht 00:41:21 00:41:22.730
1271 Msen Krijn van Vliet M 20 Noordeloos 00:41:31 00:41:33.800
1363 M35 Pieter van der Wal M 41 zwijndrecht 00:41:44 00:41:44.830
1037 Msen Danny Van de Fijnaart M 32 Fortius (Dordrecht) 00:41:58 00:41:57.870
1155 V45 Nay SEDDIK F 45 Fortius (Dordrecht) 00:41:58 00:41:58.590
1064 M35 Alex Hoogvliet M 44 Kinderdijk 00:42:08 00:42:11.350
1142 M35 Pieter Rinkel M 35 Hendrik-Ido-Ambacht 00:42:22 00:42:33.990
1061 M35 Jeroen Hollebrands M 41 Kinderdijk 00:42:34 00:42:41.950
1167 Vsen Anna Van Stigt F 32 Fortius (Dordrecht) 00:42:36 00:42:35.930
1135 M35 Kees Prins M 36 Sliedrecht 00:42:50 00:42:51.230
1274 Msen Joris Wulfert M 31 Erasmus UR Roadrunners (Rotterdam) 00:42:59 00:42:59.810
1070 M55 ron huizer M 59 Loopgroep Aart Stigter (Amerongen) 00:43:00 00:43:08.590
1365 M55 Sjon Vos M 55 Dordrecht 00:43:05 00:43:07.100
1254 M35 Tony van der Linden M 40 Zwijndrecht 00:43:07 00:43:30.330
1243 M35 Matthijs Van Almen M 41 Fortius (Dordrecht) 00:43:07 00:43:13.460
1239 Vsen Marieke Heemskerk F 27 Rotterdam 00:43:11 00:43:14.980
1320 M35 Matthijs van der  Meulen M 39 Rotterdam 00:43:51 00:44:02.110
1018 M45 Dennis Brouwer M 46 Rotterdam 00:43:51 00:43:52.900
1081 M35 Sander Jongenotter M 42 Hendrik-Ido-Ambacht 00:44:05 00:44:13.600
964 M45 Peter Verschoor M 49 zwijndrecht 00:44:31 00:45:05.620
1361 M45 Peter Kleinjan M 50 Hendrik ido Ambacht 00:44:35 00:44:45.510
1293 M35 Maarten Drenth M 38 Zwijndrecht 00:44:39 00:45:05.330
1310 M55 Lammert Kuik M 63 CAV Energie (Barendrecht) 00:44:44 00:44:45.060
1374 M35 Julian Kok M 44 Berkel en Rodenrijs 00:44:53 00:44:55.840
1278 M55 Rob Beckmann M 57 CAV Energie (Barendrecht) 00:45:02 00:45:04.640
1040 Msen Hans De  Frel M 33 Alblasserdam 00:45:13 00:45:16.650
1330 M55 Ronald de Raad M 58 Hendrik-Ido-Ambacht 00:45:18 00:45:18.860
1104 Msen Walter Langerak M 33 Hendrik-Ido-Ambacht 00:45:20 00:45:57.880
1216 Msen Martijn van Zomeren M 31 Hendrik-Ido-Ambacht 00:45:26 00:45:47.500
1129 M45 Arjan den Otter M 48 Sliedrecht 00:45:33 00:45:47.230
1342 M35 Erik Stijnen M 37 Zwijndrecht 00:45:35 00:46:28.970
1257 Msen Jonathan van Oers M 21 Heijningen 00:45:39 00:46:24.660
1069 M45 Marco Huijsdens M 46 Fortius (Dordrecht) 00:45:42 00:45:44.180
1054 M45 Erik Hartmeijer M 51 Zwijndrecht 00:45:42 00:46:05.920
1397 Msen Alexander Siemons M 34 Roosendaal 00:45:47 00:46:46.950
1212 M45 Boris Zalm M 48 Rhoon 00:45:47 00:46:10.430
1353 M35 Frank Ydema M 39 CAV Energie (Barendrecht) 00:45:51 00:46:15.320
1208 M35 Berry Willemstein M 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:45:59 00:46:15.100
1078 M35 Martin de Jong M 43 Dordrecht 00:45:59 00:46:42.880
963 M45 Izaak Verhoeven M 48 Zwijndrecht 00:46:03 00:46:38.110
1027 Msen Jeffrey Derkx M 31 Fortius (Dordrecht) 00:46:08 00:46:09.480
962 M45 Aart Eijgelsheim M 54 Zwijndrecht 00:46:09 00:46:44.880
1015 V35 Cat Bostantzis F 37 CAV Energie (Barendrecht) 00:46:17 00:46:36.950
1360 Msen Mick Bosman M 33 Hendrik Ido Ambacht 00:46:19 00:46:30.340
1165 V35 Sandra van der Star F 35 Hendrik-Ido-Ambacht 00:46:27 00:46:31.640
1043 M35 Martijn Gennisse M 44 Fortius (Dordrecht) 00:46:35 00:46:41.940
1116 M55 Albert Martens M 55 Fortius (Dordrecht) 00:46:40 00:46:46.610
1075 M35 Sebastiaan Janssens M 37 Ridderkerk 00:46:45 00:46:45.710
1304 M35 Arthur Kaptein M 41 Zwijndrecht 00:46:45 00:46:51.290
1302 M35 Marvin van den Houwen M 38 Rotterdam 00:46:46 00:47:48.010
1364 M35 Martin Den Dulk M 35 Zwijndrecht 00:46:47 00:47:54.770
1082 M45 Ronald Kaijim M 49 Fortius (Dordrecht) 00:46:48 00:46:52.510
1383 Msen Niels Cremer M 29 Ridderkerk 00:46:52 00:47:19.620
1395 M35 Ferry de Valk M 44 Heerjansdam 00:46:56 00:47:10.970
1158 Msen Reinier Smaal M 30 Dordrecht 00:46:57 00:47:41.640
1221 M45 Erik Buddenbaum M 45 Dordrecht 00:46:57 00:47:00.590
1141 M35 Wouter Van Ringelenstijn M 42 Pijnacker 00:47:03 00:47:34.840
1265 M55 Johan Speelman M 56 Zwijndrecht 00:47:07 00:47:41.960
1378 M35 Vincent van Suylekom M 42 Bergambacht 00:47:08 00:48:17.740
1090 M45 Barry Kloosterman M 47 Hendrik-Ido-Ambacht 00:47:09 00:47:14.120
1076 Msen Johan de Jong M 18 Hendrik-Ido-Ambacht 00:47:14 00:47:37.970
1181 M35 Ronald Tukker M 44 Gorkumse Atletiek en Triathlon vereniging Typhoon (Gorkum) 00:47:22 00:47:43.980
1402 M35 Leendert Andeweg M 40 Hendrik ido Ambacht 00:47:23 00:47:33.890
1242 M45 Dennis Kanselaar M 45 Dordrecht 00:47:32 00:47:55.170
1227 V35 Mara De waard F 42 Rotterdam 00:47:41 00:47:41.680
1348 M55 Peter Verweij M 56 CAV Energie (Barendrecht) 00:47:43 00:47:51.240
1085 M55 Henk Kip M 60 CAV Energie (Barendrecht) 00:47:43 00:48:03.950
1035 Msen Arjan Elschot M 25 Zwijndrecht 00:47:49 00:48:00.970
1160 Msen Marcel Smit M 32 Hendrik-Ido-Ambacht 00:47:53 00:47:56.580
1127 M35 Frank van Opstal M 35 Kinderdijk 00:47:55 00:48:00.730
1138 M55 Gert Reijnierse M 56 Zwijndrecht 00:47:58 00:48:05.100
1269 Msen Sjaco Verhelst M 31 Alblasserdam 00:48:00 00:48:28.550
1389 M55 Hans Zevenhoven M 56 Ter Aar 00:48:01 00:48:13.910
1103 M35 Lars van 't Land M 43 Kinderdijk 00:48:01 00:48:06.890
1362 M35 Michel de Nooijer M 37 Zwijndrecht 00:48:05 00:48:24.490
1350 Msen Wilco van der Wal M 29 Oud-Beijerland 00:48:05 00:48:17.400
1102 M35 Erwin van Laak M 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:48:12 00:48:42.350
1305 M45 Peter Keller M 49 Hendrik-Ido-Ambacht 00:48:13 00:48:56.500
1051 M35 Stephan Groeneweg M 35 Ridderkerk 00:48:14 00:48:14.500
1385 M55 Wim Lammers M 60 Bleskensgraaf 00:48:24 00:49:02.800
1294 Msen Jeroen Eikelenboom M 24 Ridderkerk 00:48:28 00:49:13.540
1311 M55 Arie Kuperus M 63 Fortius (Dordrecht) 00:48:28 00:48:34.560
1002 M35 Erwin Bakker M 44 Hendrik-Ido-Ambacht 00:48:38 00:48:46.980
1267 M55 Daan van Strien M 60 Fortius (Dordrecht) 00:48:49 00:48:57.100
1080 M45 John De Jong M 54 Hendrik-Ido-Ambacht 00:48:50 00:49:33.860
1196 Msen Daan Verwijs M 15 Hendrik-Ido-Ambacht 00:48:52 00:50:01.840
1398 M45 André van Dam M 54 Rotterdam 00:48:56 00:49:02.510
1308 M45 Marcel de Koning M 51 Barendrecht 00:49:10 00:49:29.480
1110 V45 Marleen van Leeuwen F 45 Ridderkerk 00:49:12 00:49:20.140
1146 Msen Alexander Saint-Denis M 32 Fortius (Dordrecht) 00:49:20 00:49:25.800
1162 M45 Johan van Someren M 52 Hendrik-Ido-Ambacht 00:49:36 00:50:18.630
1394 M55 Hans van Klaveren M 55 Rotterdam 00:49:38 00:49:59.510
1253 Msen Rik Leijsen M 19 Dordrecht 00:49:39 00:50:11.210
1003 M45 Marcel van den Berg M 47 CAV Energie (Barendrecht) 00:49:39 00:49:43.410
1213 Msen Vincent van ‘t Zelfde M 34 Hendrik-Ido-Ambacht 00:49:40 00:49:49.860
1055 Msen Marco De  Heer M 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:49:41 00:50:49.360
1128 M45 Marcel den Otter M 45 Hendrik-Ido-Ambacht 00:49:43 00:50:47.990
1325 M45 Teus van Os M 52 Fortius (Dordrecht) 00:49:49 00:49:58.780
1376 M35 Rob Boudestijn M 36 Hendrik Ido Ambacht 00:49:51 00:49:57.480
1032 Msen Xander Van Doorn M 30 Zwijndrecht 00:49:52 00:50:07.660
1094 Vsen Nathalie Kooiman F 27 Alblasserdam 00:49:59 00:50:05.080
1204 Msen Dennis Werkman M 30 Alblasserdam 00:49:59 00:50:05.160
1252 M45 Erik Leijsen M 47 Dordrecht 00:49:59 00:50:29.680
1334 M35 Rutger Rotmeijer M 42 Hendrik-Ido-Ambacht 00:50:01 00:50:28.030
1290 Msen Jan Ywe van Dijk M 34 Zwijndrecht 00:50:02 00:51:05.770
1225 M45 Sam Cheung M 49 Hendrik-Ido-Ambacht 00:50:04 00:50:17.060
1183 Msen Jelte Van der Vaart M 25 Hendrik-Ido-Ambacht 00:50:06 00:51:05.960
1338 M45 Gert-Jan Smit M 48 Bergschenhoek 00:50:06 00:51:08.350
1175 Msen Mario Timmerman M 30 Hendrik-Ido-Ambacht 00:50:07 00:51:10.160
1180 M45 Armand Tournois M 45 Hendrik-Ido-Ambacht 00:50:11 00:50:20.260
1349 Msen Jeffrey Vroegindeweij M 28 Capelle aan den IJssel 00:50:13 00:51:15.580
1097 M35 John Kranendonk M 43 Hendrik-Ido-Ambacht 00:50:18 00:51:25.010
1286 Msen Thomas Deelen M 34 Hardinxveld Giessendam 00:50:19 00:51:18.100
1031 M45 Paul van Dongen M 47 Zwijndrecht 00:50:22 00:50:43.990
1251 M35 Dirkjan Leeuwis M 38 Sliedrecht 00:50:27 00:51:05.860
1275 M65 Ton Wulfert M 65 Dordrecht 00:50:35 00:51:05.240
1337 Msen Sander Schreuder M 29 Hendrik-Ido-Ambacht 00:50:36 00:51:10.720
1215 Vsen Daniëlle van Zoest F 34 Dordrecht 00:50:39 00:50:44.920
1230 Vsen Miranda van Den Dool F 24 Hendrik-Ido-Ambacht 00:50:45 00:50:49.610
1273 M45 Piet van de  Wetering M 50 CAV Energie (Barendrecht) 00:50:48 00:50:52.450
1287 Msen Patriek Derkx M 29 Fortius (Dordrecht) 00:50:52 00:51:15.710
1137 M35 Jan Rademaker M 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:50:56 00:51:05.260
1001 M35 Eddo Bakker M 41 Hendrik-Ido-Ambacht 00:50:56 00:51:48.240
1095 M35 Ward Koppejan M 39 Dordrecht 00:50:58 00:51:40.200
1026 M35 Peter van Delden M 44 Dordrecht 00:51:03 00:52:06.890
1250 M45 Martin de Leeuw M 50 Zevenbergschen Hoek 00:51:12 00:51:43.970
1396 M35 Casper Lotgerink M 40 Dordrecht 00:51:15 00:51:34.900
1306 M45 Ronald Koedood M 46 Ridderkerk 00:51:15 00:52:20.050
1336 Msen Geert Schaap M 27 Zundert 00:51:16 00:51:48.080
1345 M55 Rob Teirlinck M 61 Fortius (Dordrecht) 00:51:17 00:51:34.170
1220 M65 Johan Brilman M 66 Zoetermeer 00:51:22 00:51:41.800
1020 V35 Barbara Calkhoven - Pons F 38 Hendrik-Ido-Ambacht 00:51:25 00:51:55.270
1073 Msen Trinco Ingels M 28 Hendrik-Ido-Ambacht 00:51:29 00:52:26.520
736 M55 Jack Chan M 64 Capelle aan de Ijssel 00:51:31 00:52:19.130
1268 M45 Maurice Verberk M 49 Hendrik-Ido-Ambacht 00:51:34 00:51:55.210
1194 Msen Alexander Verschoor M 31 Hendrik-Ido-Ambacht 00:51:39 00:51:49.930
1205 Msen Bart van het  Westende M 29 Dordrecht 00:51:41 00:52:27.730
1115 Msen Berend Maas M 23 Dordrecht 00:51:42 00:52:28.880
1399 Msen Mark van der Linden M 28 Krimpen a/d Lek 00:51:48 00:53:08.750
1047 M35 Leon van de Griend M 40 Dordrecht 00:51:50 00:52:35.920
1377 M65 Bauke de Jong M 72 Krimpen aan den IJssel 00:51:55 00:51:59.590
1010 M45 Erwin Boeringa M 48 Hendrik-Ido-Ambacht 00:52:06 00:52:12.960
1341 V35 Monique Steenhoek F 41 Fortius (Dordrecht) 00:52:09 00:52:34.220
1106 Vsen Suzanne van der Lee F 34 Hendrik-Ido-Ambacht 00:52:13 00:52:29.910
1171 M35 Patrick Stout M 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:52:14 00:52:22.800
1053 M45 Erik Hartmeijer M 51 Zwijndrecht 00:52:21 00:52:43.940
1089 M45 Richard De Klepper M 52 Hendrik-Ido-Ambacht 00:52:24 00:52:29.140
1200 Vsen Anniek Voskuijl F 25 Zwijndrecht 00:52:26 00:52:36.190
1255 V35 Marlous van der Mee F 38 Hendrik-Ido-Ambacht 00:52:26 00:53:03.860
1298 M45 Lammert Gort M 54 Fortius (Dordrecht) 00:52:27 00:52:58.990
1392 V45 Jeannette Koene F 50 Sliedrecht 00:52:33 00:52:46.530
1172 M35 Robbert Stuifzand M 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:52:41 00:53:31.360
1059 M35 Dennis Hofman M 43 Hendrik-Ido-Ambacht 00:52:42 00:53:32.360
1191 V35 Birgit Vermeulen F 38 Ridderkerk 00:52:43 00:53:05.290
1207 M35 Barry Van Wilgenburg M 40 Dordrecht 00:52:44 00:53:45.700
1022 M35 Peter Van Dam M 35 Dordrecht 00:52:45 00:53:45.380
1134 M35 Johan Plomp M 44 Hendrik-Ido-Ambacht 00:52:45 00:53:35.800
1132 M35 Geert Pijper M 37 Zwijndrecht 00:52:49 00:53:17.290
1283 V45 Saskia uit den Bogaard F 48 Rotterdam 00:52:52 00:53:15.710
1086 Msen Michel Kip M 29 CAV Energie (Barendrecht) 00:52:53 00:54:11.160
1071 Msen Kevin Hulskamp M 32 's-Hertogenbosch 00:52:56 00:53:59.320
1281 Msen Lars Bergijk M 26 Hendrik-Ido-Ambacht 00:52:57 00:53:44.410
1296 V35 Cindy Frishert F 38 Fortius (Dordrecht) 00:52:58 00:53:08.990
1322 Msen Sebastiaan van  Netten M 15 Hendrik-Ido-Ambacht 00:52:59 00:53:44.570
1285 M45 Andre van  Dam M 54 Fortius (Dordrecht) 00:53:10 00:54:17.050
1195 M35 Martijn Verwijs M 43 Barendrecht 00:53:18 00:54:27.210
1164 M55 jan Staat M 57 Zwijndrecht 00:53:18 00:54:05.650
1367 Msen Kevin vanLaerhoven M 30 Hendrik ido ambacht 00:53:30 00:53:59.370
1315 Msen Thomas Lips M 28 Capelle aan den IJssel 00:53:30 00:54:32.500
1009 M45 Rob de Boer M 45 Papendrecht 00:53:30 00:54:09.200
1401 M65 Willem de Jong M 68 Barendrecht 00:53:31 00:54:40.920
1332 M35 S ROOSENDAAL M 41 ZWIJNDRECHT 00:53:31 00:54:44.460
1036 V45 Cathleen Van den Ende F 47 Ridderkerk 00:53:34 00:54:30.170
1006 M45 Kennard van der  Bijl M 50 Hendrik-Ido-Ambacht 00:53:34 00:54:22.310
1147 M55 Hans van Sas M 60 Zwijndrecht 00:53:34 00:54:21.350
1144 M45 Andre A Roosendaal M 46 Zwijndrecht 00:53:37 00:54:50.920
1184 M55 Kees van Tienhoven M 60 Spijkenisse 00:53:37 00:54:18.730
1343 M35 Tom Stoute M 38 Hendrik-Ido-Ambacht 00:53:50 00:54:39.950
1344 M55 "De Tank" Stoute M 62 Hendrik-Ido-Ambacht 00:53:50 00:54:40.400
1373 M45 Arno de Winter M 47 Hendrik Ido Ambacht 00:53:52 00:54:38.490
1159 V45 Annemieke Smid F 47 Barendrecht 00:53:54 00:54:30.890
1284 V45 Arline van den Boogaard F 51 Fortius (Dordrecht) 00:53:55 00:54:12.580
1125 V35 Christa Onnink F 43 Hendrik Ido Ambacht 00:53:57 00:55:05.280
1236 M55 Leo Fioole M 57 Fortius (Dordrecht) 00:54:06 00:54:41.020
1178 Msen Vinvent Van Torenburg M 32 Hendrik-Ido-Ambacht 00:54:09 00:55:02.500
1193 M45 Pascal Vermeulen M 48 CAV Energie (Barendrecht) 00:54:09 00:54:31.210
1372 M35 Thierry Houtman M 39 Hendrik Ido Ambacht 00:54:14 00:55:29.080
1126 M35 Ramon van  Oorschot M 35 Zwijndrecht 00:54:22 00:55:29.160
1107 M35 Arjen de Leeuw M 38 Hendrik-Ido-Ambacht 00:54:25 00:54:45.700
1108 V35 Kit de  Leeuw F 38 Fortius (Dordrecht) 00:54:31 00:54:52.920
1214 M45 Jeroen Zijderveld M 51 Zwijndrecht 00:54:31 00:54:43.110
1123 M35 Martijn de Nobel M 43 Hendrik-Ido-Ambacht 00:54:34 00:54:49.000
1318 M35 Robert Meerkerk M 36 Hendrik-Ido-Ambacht 00:54:35 00:55:34.430
1272 M45 Bas Wanrooij M 45 Hendrik-Ido-Ambacht 00:54:35 00:54:49.780
1263 M55 Pedro Schellekens M 60 Rotterdam 00:54:35 00:55:53.210
1282 M45 Erwin Boer M 49 Hendrik-Ido-Ambacht 00:54:37 00:54:50.120
1100 M55 Jan Kwantes M 56 Hendrik-Ido-Ambacht 00:54:39 00:54:53.470
1224 Vsen Josine Caspers F 27 Rotterdam 00:54:41 00:55:53.130
1007 V35 Rosalinde Blok F 39 Ridderkerk 00:54:45 00:55:07.370
1314 V35 Cindy Leenheer F 44 Zwijndrecht 00:54:45 00:55:57.890
1074 M45 Gaby Jansen M 53 Hendrik-Ido-Ambacht 00:54:54 00:56:13.040
1119 Msen Elroy Meertens M 20 Dordrecht 00:54:55 00:55:33.500
995 M35 Michiel Van  aalst M 35 Goedereede 00:54:55 00:55:07.100
1034 M35 Frans van Efferen M 41 Hendrik-Ido-Ambacht 00:54:57 00:56:00.700
1244 M55 Fons van de  Kar M 60 Fortius (Dordrecht) 00:54:59 00:55:15.650
1303 M45 Marcel Imambaks M 52 Zwijndrecht 00:55:01 00:55:44.140
1186 M55 Geerten Verbeet M 59 CAV Energie (Barendrecht) 00:55:01 00:55:19.070
1188 M35 Jochem Vermeent M 42 Zwijndrecht 00:55:03 00:55:16.300
1291 Vsen Milou van Dijken F 21 Hendrik-Ido-Ambacht 00:55:08 00:56:11.640
1347 Msen Arnoud Tukker M 34 Hendrik-Ido-Ambacht 00:55:19 00:56:18.350
1050 Msen Erik-Jan Groeneveld M 27 Hendrik-Ido-Ambacht 00:55:20 00:55:30.970
1030 M45 Henk Dolman M 51 Zwijndrecht 00:55:26 00:56:15.940
1384 M55 Jan Rimmelzwaan M 64 Alblasserdam 00:55:28 00:56:19.130
1295 M35 Rogier Van Erk M 41 Hendrik-Ido-Ambacht 00:55:40 00:56:36.090
1057 V35 Brenda den Hoed F 35 Zwijndrecht 00:55:45 00:56:03.830
1246 M35 Pascal Kruijmel M 41 Zwijndrecht 00:55:45 00:56:07.710
1288 V55 Willy Diepeveen F 61 Dordrecht 00:55:45 00:56:20.490
1023 M55 Han de Graaf M 58 Zwijndrecht 00:55:48 00:55:47.370
1324 Msen Jeroen Nijhuis M 26 Hendrik-Ido-Ambacht 00:55:53 00:56:04.800
1153 M45 Am Schotje M 49 Zwijndrecht 00:55:53 00:56:03.260
1400 M35 Robbin Goedhart M 43 Dordrecht 00:55:56 00:56:15.210
1209 M45 Kees Wissing M 50 Hendrik-Ido-Ambacht 00:55:56 00:56:40.120
1029 M35 Erik Ditewig M 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:56:06 00:57:08.250
1058 M35 Remco Hoefnagel M 39 Rotterdam 00:56:10 00:57:01.860
1219 M45 Anthon Bom M 48 Ooltgensplaat 00:56:11 00:56:42.250
1111 M35 Otto Jan Leeverink M 40 Sliedrecht 00:56:15 00:56:23.130
1063 M35 Ronald Hoogerwerf M 41 Hendrik-Ido-Ambacht 00:56:16 00:57:14.430
1319 V45 Anja Melkert-Nieuwenhuizen F 50 Fortius (Dordrecht) 00:56:25 00:56:44.790
1117 V35 Ingrid Massink F 43 Dordrecht 00:56:27 00:57:11.110
1346 Msen Patrick Tholenaars M 31 Ridderkerk 00:56:36 00:57:00.540
1185 M35 Garry Vandeberg M 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:56:39 00:57:45.280
1483 M45 Henk Louter M 53 Ridderkerk 00:56:54 00:57:17.380
1292 M45 Ardi Dolderman M 50 Dordrecht 00:56:56 00:58:19.400
1017 M45 Theo Boudewijn M 51 Brecht 00:56:57 00:58:20.230
1088 V35 Liliane Kleinert F 38 Bleskensgraaf ca 00:57:00 00:57:21.340
1393 Vsen Marlyn van Klaveren F 31 Ridderkerk 00:57:03 00:57:23.310
1149 Vsen Erika Scheurwater F 26 Hendrik-Ido-Ambacht 00:57:08 00:57:10.570
1192 V35 Corien Vermeulen F 39 Hendrik-Ido-Ambacht 00:57:16 00:57:32.220
1177 M55 Cor van der Tor M 59 Zwijndrecht 00:57:35 00:57:50.150
1333 Msen Daan ROOSENDAAL M 16 Zwijndrecht 00:57:45 00:58:57.060
1247 M55 Reinier Kuijer M 61 Hendrik-Ido-Ambacht 00:57:45 00:58:02.480
1203 M35 Ernst Wehrmann krieger M 38 Zwijndrecht 00:57:48 00:58:51.460
1182 V45 Finny Tump F 49 Ridderkerk 00:57:58 00:58:52.080
1166 M35 Erwin van der Stelt M 37 Hendrik-Ido-Ambacht 00:58:01 00:58:10.660
1335 V55 Mieke Salden F 57 Fortius (Dordrecht) 00:58:11 00:58:46.140
1359 M45 Frank van der Windt M 45 Ridderkerk 00:58:20 00:59:49.520
1118 M35 Martijn Van der Meer M 42 Leiden 00:58:21 00:59:05.490
1388 M65 Dick Piket M 71 Dordrecht 00:58:24 00:59:03.340
1358 Vsen Iris van Alphen F 18 Hendrik Ido Ambacht 00:58:28 00:58:40.860
1357 Vsen Kim Daalhuizen F 18 Zwijndrecht 00:58:29 00:58:41.360
1355 Msen David van Dijken M 18 Hendrik Ido Ambacht 00:58:29 00:58:42.110
1231 M35 Korstiaan van Dort M 35 Zwijndrecht 00:58:29 00:58:58.840
1122 M45 Hans Molenaar M 49 Wijngaarden 00:58:38 00:59:14.240
1321 V35 diana mollers F 44 Ridderkerk 00:58:39 00:58:48.600
1145 M35 Gerco GC Roosendaal M 44 Hendrik-Ido-Ambacht 00:58:45 00:59:57.770
1091 V35 Ilse Kloosterman F 44 Hendrik-Ido-Ambacht 00:58:52 00:58:58.500
1096 V45 Francis Koppelaar F 47 Fortius (Dordrecht) 00:58:54 00:59:12.990
1248 M45 André Lambregts M 50 Fortius (Dordrecht) 00:58:54 00:59:12.540
1232 Vsen Rianne van Dort F 34 Zwijndrecht 00:58:58 00:59:27.220
1099 Msen Roy Kroon M 32 Sliedrecht 00:59:02 00:59:30.130
1366 Msen Ricky Oudbier M 20 Hendrik ido Ambacht 00:59:17 00:59:48.920
1124 V55 Loekie Nugteren F 55 Zevenbergen 00:59:25 01:00:10.610
1079 M35 Barry de Jong M 42 Hendrik-Ido-Ambacht 00:59:30 01:00:35.630
1021 M45 PATRICK COLLEE M 50 Oud-Beijerland 00:59:31 01:00:13.410
1174 V45 Sylvia Termijn F 47 Hendrik-Ido-Ambacht 00:59:34 01:00:35.770
1012 M45 Joost Boogaard M 54 Hendrik-Ido-Ambacht 00:59:51 01:01:07.870
1173 M35 Victor Tames M 43 Hendrik-Ido-Ambacht 00:59:54 01:00:56.380
1105 Vsen Elise Laurens F 22 Strijen 00:59:56 01:00:13.810
1276 V35 Stefanie van der Wulp F 38 Hendrik-Ido-Ambacht 01:00:02 01:01:22.590
1307 V45 Sascha Konijnenburg F 45 Mijnsheerenland 01:00:06 01:00:37.840
1249 V45 Esther Landaal F 46 CAV Energie (Barendrecht) 01:00:07 01:00:38.080
1179 V45 Annet Torsy F 48 Hendrik-Ido-Ambacht 01:00:17 01:01:34.350
1371 M35 Edwin Sprenger M 41 Hendrik Ido Ambacht 01:00:27 01:01:47.680
1351 M55 Leo van der  Welle M 60 Ridderkerk 01:00:28 01:01:14.400
1237 M65 Kees de Groot M 65 Hendrik-Ido-Ambacht 01:00:32 01:01:03.150
1016 M45 Johan Boudewijn M 52 Dordrecht 01:00:37 01:01:19.880
1280 Msen Jonathan van Berchum M 28 Hendrik-Ido-Ambacht 01:00:39 01:01:58.940
1352 Msen Sven van Wingerden M 28 Rotterdam 01:00:39 01:01:59.100
1084 V45 Caroline Kemper F 48 Fortius (Dordrecht) 01:00:43 01:01:42.680
1210 M45 Edwin Wormgoor M 49 Brielle 01:00:43 01:01:43.280
1277 M45 Bernhard Zoutewelle M 48 Hendrik-Ido-Ambacht 01:00:59 01:01:29.580
1068 M45 David Huijgen M 54 Dordrecht 01:01:20 01:02:21.700
1056 Msen Michael Hergt M 26 Zwijndrecht 01:01:24 01:01:31.810
1000 V45 Annemarie de Baat F 50 Zwijndrecht 01:01:49 01:02:01.660
1060 Msen Stefan Hol M 34 Ridderkerk 01:01:50 01:02:38.120
1028 M35 Michel Van Deurzen M 42 Hendrik-Ido-Ambacht 01:01:53 01:02:41.400
1211 V35 Marlies van der  Woude-Dreese F 42 Fortius (Dordrecht) 01:01:59 01:02:24.400
1150 M65 Fred Schook M 67 AV Passaat (Papendrecht) 01:01:59 01:02:50.360
1197 M55 Eric Vlot M 55 Hardinxveld-Giessendam 01:02:19 01:02:49.290
1148 M65 Theo Schefers M 73 Fortius (Dordrecht) 01:02:29 01:03:18.460
1264 V55 GERDA SMIT F 57 Zwijndrecht 01:02:39 01:03:58.640
1329 V55 Henny Provilij F 63 Hendrik-Ido-Ambacht 01:02:39 01:03:58.550
1256 V45 Monique Nederveen F 51 Hardinxveld-Giessendam 01:02:54 01:03:24.510
1390 M65 Henri Nafzger M 69 Barendrecht 01:03:13 01:03:52.340
1386 M55 Paul Roos M 56 Dordrecht 01:04:03 01:05:06.060
1391 V55 Louise Blenkinsop F 60 Barendrecht 01:04:07 01:04:45.710
1387 V45 Marlies Kooiman F 52 Dordrecht 01:04:27 01:04:46.610
601 V55 Irene Kamp F 62 Fortius (Dordrecht) 01:04:28 01:04:46.740
1152 Msen Lorean Schotanus M 28 Zwijndrecht 01:04:54 01:06:02.680
997 Msen Sven Admiraal M 21 Ridderkerk 01:05:51 01:06:58.780
1151 Msen Brandon Schotanus M 23 Ridderkerk 01:05:52 01:06:59.140
1339 M55 Rob Snijders M 61 Heerjansdam 01:06:57 01:07:30.620
1121 Vsen Marije Molenaar F 19 Wijngaarden 01:07:10 01:07:47.190
999 Vsen Robin Anker F 20 Waddinxveen 01:07:16 01:07:35.760
1112 Msen Bas Leurs M 21 Rotterdam 01:07:16 01:07:35.840
1356 M45 Frank Valk M 50 Hendrik Ido Ambacht 01:07:23 01:08:05.120
1297 M45 Erik van Ginkel M 51 Hendrik-Ido-Ambacht 01:07:23 01:08:05.370
1199 M45 Ton de Vormer M 47 Hendrik-Ido-Ambacht 01:07:45 01:07:57.980
1041 Msen Pieter Fun M 30 Zwijndrecht 01:07:54 01:09:11.720
1052 V35 Marian van der Harst F 44 AV Passaat (Papendrecht) 01:08:31 01:09:35.040
1169 Vsen Louise Stoker F 15 h 01:09:27 01:10:24.060
1168 Vsen Valerie Stoker F 16 Hendrik-Ido-Ambacht 01:09:27 01:10:24.770
1382 V45 Sabine de vries F 45 Zwijndrecht 01:09:31 01:10:29.100
1170 V45 Diana Stoker F 45 Hendrik-Ido-Ambacht 01:09:32 01:10:29.650
1049 M45 Richard Groeneveld M 47 Dordrecht 01:09:56 01:10:33.520