2019

De volgende bedrijventeams hebben zich aangemeld:

(in deze volgorde:)

Van Wijnen West

Van Wijnen Runners

 

I4-YOU Business Solutions B.V.

Run4YOU

 

Easy2Meet B.V.

Easy2Run

 

Goedegebuure Notariaat

Goedegebuure Notariaat

 

IHC Merwede BV

IHC 1

IHC 2

IHC 3

IHC 4

IHC 5

 

Rabobank

Rabobank DS

 

Bolidt Kunststoftoepassing B.V.

Bolidt 1

Bolidt 2

Bolidt 3

Bolidt 4

Bolidt 5

Bolidt 6

 

Pijl Vastgoedonderhoud BV

Pijlsnel Elk 1

Pijlsnel Elk 2

 

Lucrasoft ICT Groep

Lucrasoft Team 1

Lucrasoft Team 2

 

De Goede Vastgoedonderhoud

De Goede VGO

De Goede VGO #2

 

Verkerk Groep

Verkerk Groep

 

PIT kinderopvang en onderwijs

PIT kinderopvang en onderwijs

 

Wisse Makelaardij & Hypotheken

Wisse Team 1

Wisse Team 2

 

Van Spronsen Makelaars

Van Spronsen Makelaars (team Els

Van Spronsen Makelaars (team Oene)

 

A en C

AenC

 

2018

De volgende bedrijventeams hebben zich aangemeld:

(in deze volgorde:)

Bolidt Kunststoftoepassing B.V.

Bolidt Team 1

Bolidt Team 2

Bolidt Team 3

Bolidt Team 4

Bolidt Team 5

 

Van Spronsen Makelaars

Team Van Spronsen Makelaars

 

Storax BV

STORAX B.V. 1

 

Van Wijnen West B.V.

Van Wijnen Runners

 

Verkerk / loopmoate

Verkerk / loopmoate

 

Lucrasoft ICT Groep

Lucarsoft Team #1

Lucrasoft Team #2

Lucrasoft Team #3

 

Wisse Makelaardij & Hypotheken

Wisse Makelaardij & Hypotheken

Wisse Makelaardij & Hypotheken team 2

 

LanTel B.V.

LanTel B.V.

 

Manus Software Europe BV

MANUS WFM

MANUS TOTAL HR

 

Royal IHC

IHC 1

IHC 2

IHC 3

IHC 4

 

STILL Intern Transport B.V.

STILL 1

STILL 2

 

Verkerk Groep B.V.

Verkerk groep

 

Wessel & Van Pelt Advocaten

Wessel & Van Pelt Advocaten

 

Syndion 

Fonteinkruid Trainingshuis

 

PIT kinderopvang en onderwijs

PIT 1

PIT 1

 

I4-You Business Solutions B.V.

Run4You

 

Xebius Media Groep

Xebius Media Groep

 

Rabobank Drechtsteden

Rabobank 1

Rabobank 2

2017

De volgende bedrijventeams hebben zich aangemeld:

(in deze volgorde:)

Van Spronsen Makelaars

Van Spronsen Makelaars

 

EPS BV

EPS 1

EPS 2

Valspar Consumer

 

Lucrasoft ICT Groep

Lucrasoft Sales

Lucrasoft Team #1

Lucrasoft Team #2

 

Van Nes + Plaisier

VNEP van Nes

VNEP Plaisier

 

Manus +

Manus+ HR Services

Manus+ WFM

 

Enersys B.V.

Enersys Reserve Power

Enersys Motive Power

 

Wisse Makelaardij & Hypotheken

Wisse Makelaardij & Hypotheken team 1

Wisse Makelaardij & Hypotheken team 2

 

Neele-VAT Logistics Zwijndrecht

Neele-VAT Logistics Zwijndrecht

 

AENC

AENC 1

AENC 2

 

Storax B.V.

Storax B.V.

 

FourTOP ICT

FourTOP Team 1

FourTOP Team 2

FourTOP Team 3

 

Van Wijnen West B.V.

Van Wijnen Runners 1

Van Wijnen Runners 2

 

Xebius Digital Printing

Xebius Digital Printing

 

PIT kinderopvang en onderwijs

PIT1

PIT2

 

LanTel B.V.

LanTel

 

Gezondheidscentrum de Volgerlanden

Gezondheidscentrum de Volgerlanden

 

Goedegebuure Notariaat

Goedegebuure Notariaat team 1

Goedegebuure Notariaat team 2

 

Still Intern Transport

STILL Intern Transport 1

STILL Intern Transport 2

 

Arcus Nederland B.V.

Arcus Team 1

Arcus Team 2

Arcus Team 3

 

Royal IHC

IHC 1

IHC 2

IHC 3

IHC 4

 

Bolidt

Bolidt Team 1

Bolidt Team 2

Bolidt Team 3

Bolidt Team 4

Karwei Hendrik-Ido-Ambacht

Karwei