Klik hier voor de uitslagen volwassenen 2013
(Racetimer)

 

Klik hier voor foto's

 

Uitslagen dames 5 km  (klik op de titels voor volledige lijst)

1e  Annemieke Roeland in 19:18
2e  Marieke Prince in 19:19
3e  Lise van Hulst in 21:29

Uitslagen heren 5 km

1e  Ruben Scheurwater in 15:29
2e  Lars Gerritsen in 15:42
3e  F. Fertoute in 16:21

Uitslagen dames 10 km

1e  Anne Zijderveld in 38:32
2e  Jeltje Doeven in 46:47
3e  Danielle van Hulst in 47:49 (zie rectificatie)

Uitslagen heren 10 km

1e  Patrick Kwist in 32:17
2e  Ivo Bijl in 33:03
3e  Vincent Langendam in 34:18

Uitslagen bedrijven teams

1e  Team Verzekeringsbeheer in 57:15
2e  Team de Loopmoate in 59:25
3e  Team ServiceDental 1 in 1:04:23

Rectificatie:

In de Inner Circle Flash staat bij de dames 10km als 3e Rebekka Herkemij vermeld. Echter, de geldende tijd voor het klassement per categorie is de bruto tijd. Danielle van Hulst is eerder over de finish gekomen en daarmee voor Rebekka geëindigd. Danielle is de derde dame die over finish kwam, nog voor Rebekka, die hiermee de vierde dame is.

Bolidt Inner Circle Run 20 juni 2013 uitslagenlijst - 5 KM - VROUWEN [TOP]



         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - VR5KM
Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1  21373  Annemieke Roeland          Rotterdam             1989     20e     19:18    19:18  15,544
    2  22160  Marieke Prince             Parthenon             1977     21e     19:19    19:19  15,531
    3  22130  Lise van Hulst             Hendrik-Ido-Ambacht   1996     52e     21:29    21:28  13,975
    4  21482  Lotte Visser               Energie               1992     61e     22:00    21:59  13,647
    5    342  Anita Grauw                Hendrik-Ido-Ambacht   1976     68e     22:18    22:13  13,503
    6   1021  Jody Slikboer              Heerjansdam           1979     69e     22:18    22:16  13,473
    7  21695  Cris Rosmolen              Rotterdam             1982     81e     22:49    21:59  13,647
    8  22200  Marleen Batenburg          Dordrecht             1985     99e     23:38    23:33  12,739
    9   1064  Carin Staub                Berkel en Rodenrijs   1973    106e     23:47    23:20  12,857
   10    312  Anne Korthals              Hendrik-Ido-Ambacht   1992    108e     23:53    23:28  12,784
   11    423  Claudia Goeree             Hendrik-Ido-Ambacht   1992    110e     23:56    23:39  12,685
   12  22102  Christa Duk                Passaat               1963    118e     24:07    23:56  12,535
   13  22090  Amber Dekker               Parthenon             1999    122e     24:09    24:08  12,431
   14  21582  Mariëlle Voskuijl          Zwijndrecht           1997    125e     24:12    23:58  12,517
   15    726  Nathalie van der Poel      Ridderkerk            1975    132e     24:21    24:02  12,483
   16    433  Mandy Erkelens             PAC                   1995    133e     24:22    24:13  12,388
   17    136  Karlijn Overgaauw          Zwijndrecht           1980    135e     24:23    24:09  12,422
   18    137  Lisanne Thies              Zwijndrecht           1990    139e     24:25    24:11  12,405
   19  21463  Gina Heuser                Energie               1960    147e     24:38    24:20  12,329
   20  22144  M. Wessing                 Barendrecht           1959    148e     24:44    24:27  12,270
   21     66  Cindy de Wit               Hendrik-Ido-Ambacht   1992    152e     24:49    24:24  12,295
   22  21410  Lindsay de Ruiter          Rotterdam             1988    156e     24:57    24:43  12,138
   23    398  Agnes van Doorn            Zwijndrecht           1966    158e     24:59    24:46  12,113
   24    843  Kelly van Hoof             Zwijndrecht           1985    160e     25:09    24:58  12,016
   25    912  Shareld Martha             Team Verhage          1990    165e     25:29    24:47  12,105
   26    929  Melissa Werner             Team Bolidt 2         1987    168e     25:35    25:35  11,726
   27    915  Alicia Kong                Team Verhage          1994    169e     25:36    24:54  12,048
   28   1078  Miranda Verboom            Hendrik-Ido-Ambacht   1971    170e     25:38    25:23  11,819
   29  21285  Anita Verdonk              Team Cooks Inc.       1970    173e     25:45    25:39  11,696
   30    205  Marjan de Koning           Zwijndrecht           1971    177e     25:52    25:19  11,850
   31  21405  Marleen Naborn             Hendrik-Ido-Ambacht   1976    185e     26:03    26:03  11,516
   32  22020  Nicolet Timmers            's-Gravenhage         1986    187e     26:07    25:58  11,553
   33  22149  Andrea Palacio Serrat      Hendrik-Ido-Ambacht   1976    190e     26:17    26:08  11,480
   34  22127  Wilke Werner               's-Gravenhage         1982    191e     26:21    25:15  11,881
   35     64  Margreet de Wit            Hendrik-Ido-Ambacht   1989    192e     26:22    25:58  11,553
   36    419  Lisa van Weijen            Hendrik-Ido-Ambacht   1993    194e     26:23    25:58  11,553
   37    145  Marion Sprengers           Capelle aan den IJss  1978    201e     26:39    25:46  11,643
   38    141  Sandra de Geus             Capelle aan den IJss  1981    202e     26:39    25:46  11,643
   39    455  Patricia van DerBeek       Strijen               1981    208e     27:03    26:53  11,159
   40  21323  Nicole Havelaar            Barendrecht           1987    214e     27:08    26:22  11,378
   41  21494  Lisa van den Oever         Oud-Alblas            1996    217e     27:10    26:31  11,314
   42    700  Kimberly van Doorn         Zwijndrecht           1990    219e     27:12    27:01  11,104
   43    965  Mirjam van Noort           Team Still 3          1990    222e     27:17    26:59  11,118
   44    986  Lieke de Roest             Rotterdam             1986    224e     27:19    26:33  11,299
   45  21587  Leonie van Turenhout       Hendrik-Ido-Ambacht   1979    230e     27:24    26:24  11,364
   46  21305  Joyce Vermunt              Heerjansdam           1983    232e     27:25    26:43  11,229
   47   1092  Miranda Brouwer-Rijsdijk   Hendrik-Ido-Ambacht   1980    234e     27:29    26:41  11,243
   48  21501  Sanne Meijneke             Zwijndrecht           1997    237e     27:34    26:25  11,356
   49  21435  Ivanka Kösters             Energie               1973    243e     27:39    26:41  11,243
   50   1016  Svenja van Nes             Hendrik-Ido-Ambacht   1997    245e     27:39    26:28  11,335

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - VR5KM
Pag: 2

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
   51    711  Melanie Makkelie           Zwijndrecht           1984    247e     27:41    27:15  11,009
   52    764  Nathalie van Oostrom       Ridderkerk            1982    250e     27:44    27:25  10,942
   53    399  Cassandra van Doorn        Zwijndrecht           1993    252e     27:48    27:36  10,870
   54  22053  Antoinette Erkelens        Zwijndrecht           1968    255e     27:51    27:00  11,111
   55    181  Rosalie de Paepe           Hendrik-Ido-Ambacht   1984    257e     27:57    27:41  10,837
   56  21485  Marijke Sturm              Energie               1972    258e     28:00    28:00  10,714
   57  21365  Anne Loes Brik             Zwijndrecht           1993    260e     28:01    27:41  10,837
   58  21456  Sandra van den Berg        Zwijndrecht           1994    261e     28:02    27:07  11,063
   59  21522  Rolinca Kooren             Zwijndrecht           1993    264e     28:03    27:17  10,996
   60  21247  Margriet Melles            Zwijndrecht           1967    265e     28:04    27:44  10,817
   61  21573  Madelief Hauser            Zwijndrecht           2000    266e     28:06    27:51  10,772
   62    435  Annebel Reijnierse         Hendrik-Ido-Ambacht   1998    271e     28:11    27:08  11,057
   63  21592  Ingrid Kooiman             Zwijndrecht           1991    272e     28:11    27:29  10,916
   64  22126  Willemien Corbijn          's-Gravenhage         1989    274e     28:13    27:06  11,070
   65  21672  Annemarie de Baat          Zwijndrecht           1969    277e     28:17    27:42  10,830
   66  21311  Marieke Schenkel           Dordrecht             1977    279e     28:21    27:44  10,817
   67  21369  Nicoline Verploegh         Hendrik-Ido-Ambacht   1972    284e     28:23    27:58  10,727
   68  21696  Tinka Schouwenburg         Hendrik-Ido-Ambacht   1989    288e     28:24    26:56  11,139
   69    344  Suzanne Noort              Zwijndrecht           1987    289e     28:27    28:05  10,682
   70  21358  Geraldine Addink           Parthenon             1969    291e     28:28    28:01  10,708
   71     62  Natasja Langendam          Hendrik-Ido-Ambacht   1989    295e     28:32    28:28  10,539
   72    378  Sabrina Leenheer           Hendrik-Ido-Ambacht   1980    296e     28:35    28:16  10,613
   73    372  Marianne Schiereck         Hendrik-Ido-Ambacht   1975    297e     28:35    28:15  10,619
   74    914  Sanne van Dijken           Team Verhage          1995    301e     28:41    27:56  10,740
   75  22033  Nikita Kok                 Hendrik-Ido-Ambacht   1991    302e     28:41    28:10  10,651
   76   1073  Simone Tak                 Zwijndrecht           1985    305e     28:44    28:34  10,502
   77    887  Linda Halma                Team Still 2          1971    306e     28:45    27:42  10,830
   78    960  Corine Meijerink           Team Rabobank         1980    313e     28:51    28:51  10,399
   79   1062  Eveline de Bakker          Hendrik-Ido-Ambacht   1976    315e     28:52    28:31  10,520
   80  22039  Monique de Geus            Hendrik-Ido-Ambacht   1968    318e     28:54    28:25  10,557
   81  21678  Jeannette Schop            Energie               1961    319e     28:55    28:30  10,526
   82  22164  Jenna Shair Ali            Zwijndrecht           1996    321e     28:58    28:19  10,594
   83    785  Kiruna Gerritsen           Ridderkerk            1990    327e     29:03    27:53  10,759
   84  21542  Caroline Vogelaar          Team Special Truck    1985    330e     29:05    27:54  10,753
   85  21509  Danielle Zegelaar          Papendrecht           1973    331e     29:06    28:16  10,613
   86  21479  Carina Visser              Energie               1961    336e     29:16    27:44  10,817
   87  21252  Olga Horsten               Hendrik-Ido-Ambacht   1965    339e     29:20    28:50  10,405
   88  21251  Sonja Verhagen             Hendrik-Ido-Ambacht   1981    340e     29:20    28:51  10,399
   89    932  Jessica Treure             Team Bolidt 2         1991    342e     29:22    28:40  10,465
   90     20  Agnes van der Waal         Rotterdam             1967    343e     29:23    29:23  10,210
   91  21227  Ingeborg Verbeek-Baas      Hendrik-Ido-Ambacht   1973    344e     29:24    28:57  10,363
   92  21237  Cynthia Rijsdijk           Hendrik-Ido-Ambacht   1987    347e     29:27    28:36  10,490
   93    198  Laura Rieck                Zwijndrecht           1968    348e     29:28    28:16  10,613
   94  21681  Hugoline van Oorschot      Zwijndrecht           1965    349e     29:28    28:16  10,613
   95    296  Corinne Baan               Hendrik-Ido-Ambacht   1975    351e     29:30    28:53  10,387
   96  21387  Henny van Nugteren         Zwijndrecht           1964    353e     29:33    28:43  10,447
   97  21499  Kim Los                    Zwijndrecht           1997    354e     29:34    28:23  10,570
   98     76  Manon Kooijman             Zwijndrecht           1983    355e     29:35    29:06  10,309
   99     57  Suzanne van Driel          Hendrik-Ido-Ambacht   1986    356e     29:35    29:07  10,303
  100  21486  Corrie Jongeneel           Energie               1962    359e     29:38    28:40  10,465

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - VR5KM
Pag: 3

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  101    736  Ingrid Zwildens            Hendrik-Ido-Ambacht   1972    362e     29:40    29:27  10,187
  102  21248  Anja Tjon                  Hendrik-Ido-Ambacht   1969    363e     29:43    29:13  10,268
  103  21272  Grietje Meester            Zwijndrecht           1981    367e     29:46    29:33  10,152
  104  21214  Tess Bravenboer            Zwijndrecht           1999    368e     29:47    29:11  10,280
  105    445  Zoraya van Valen           Dordrecht             1986    370e     29:49    29:26  10,193
  106   1033  Greet van Gemert           Mijnsheerenland       1967    371e     29:51    29:08  10,297
  107    459  Daphne Bax                 Hendrik-Ido-Ambacht   1988    372e     29:52    29:45  10,084
  108  22190  Brenda Lutters             Zwijndrecht           1985    375e     29:59    29:36  10,135
  109    877  Lianneke den Toom          Team Xebius           1993    377e     30:04    29:00  10,345
  110  21330  Mieke Bezemer              Zwijndrecht           1966    380e     30:10    30:01   9,994
  111    458  Sascha Vrolijk             Dordrecht             1973    389e     30:22    29:24  10,204
  112    243  Erna Oosthoek-Turk         Dordrecht             1992    390e     30:23    28:56  10,369
  113    719  Wilma Paans                Zwijndrecht           1965    391e     30:24    30:08   9,956
  114   1041  Angelique van der Hurk     Dutch Runners         1982    392e     30:24    29:26  10,193
  115  21450  Githa Hanselaar            Zoetermeer            1968    394e     30:26    30:12   9,934
  116  22060  Carla Verschoor            Zwijndrecht           1974    395e     30:26    29:13  10,268
  117      3  Miranda Schouten - de Win  Ridderkerk            1966    396e     30:27    29:52  10,045
  118     30  Tessa Caspers              Zwijndrecht           1992    397e     30:30    28:51  10,399
  119    139  Kyra de Baan               Rotterdam             1991    399e     30:33    28:56  10,369
  120  21368  Jodie Vogelaar             Dordrecht             1986    400e     30:33    29:55  10,028
  121  21399  Marit van Loon             Zwijndrecht           1993    401e     30:33    30:12   9,934
  122    927  Esperanza Llorente Saiz    Team Bolidt 2         1986    404e     30:35    29:42  10,101
  123     10  Veronica Bos               Hendrik-Ido-Ambacht   1978    406e     30:38    30:16   9,912
  124    865  Kirsten van Vuuren         Papendrecht           1979    407e     30:38    29:48  10,067
  125    699  Veronique Verwaart         Dordrecht             1984    408e     30:39    29:18  10,239
  126    304  Monique Duitemeijer        Zwijndrecht           1983    411e     30:41    30:14   9,923
  127    421  Angelique van Reede van O  Zwijndrecht           1964    412e     30:42    30:08   9,956
  128    879  Greetje Wessels            Team Wessels & van P  1963    413e     30:43    29:51  10,050
  129  21218  Annemarie Zijderveld       Hendrik-Ido-Ambacht   1991    414e     30:44    29:13  10,268
  130   1098  Ilse Westerveld            Oud-Beijerland        1991    415e     30:46    29:36  10,135
  131    903  Yvonne Hooimeijer          Zwijndrecht           1968    418e     30:52    30:23   9,874
  132    900  Maaike Holzhauer           Parthenon             1976    420e     30:55    29:44  10,090
  133  21389  Aline van Gelder           Hendrik-Ido-Ambacht   1986    421e     30:57    29:48  10,067
  134    802  Diana Martens Mollers      Ridderkerk            1975    423e     30:58    29:46  10,078
  135  21507  Gemma Versluis             Passaat               1955    425e     31:05    31:05   9,651
  136   1082  Ofra Fitsch                Rotterdam             1989    428e     31:08    30:14   9,923
  137    306  Corine Zwaan               Hendrik-Ido-Ambacht   1984    429e     31:09    30:44   9,761
  138    457  Linda Versluis             Dordrecht             1983    431e     31:10    30:12   9,934
  139    875  Karin Schippers            Team Xebius           1999    433e     31:11    30:07   9,961
  140  21504  Elly Mosterd               Dordrecht             1972    434e     31:12    30:16   9,912
  141    799  Rian Zijderveld            Zwijndrecht           1981    435e     31:15    30:45   9,756
  142    716  Monique den Hollander      Hendrik-Ido-Ambacht   1969    436e     31:17    30:20   9,890
  143    715  Evelien de Waal            Zwijndrecht           1974    437e     31:17    30:20   9,890
  144  21222  Kim Beerentemfel           Hendrik-Ido-Ambacht   1979    439e     31:18    30:27   9,852
  145    931  Nancy Boortman             Team Bolidt 2         1972    443e     31:22    30:33   9,820
  146  21607  D Staat                    Zwijndrecht           1986    447e     31:26    30:34   9,815
  147    267  Els Schuijlenburg          Hercules              1963    450e     31:30    31:18   9,585
  148    405  Christina Rodenburg        Rotterdam             1968    452e     31:30    31:19   9,580
  149    415  Isabelle Man in 't Veld    Rotterdam             1995    453e     31:30    31:19   9,580
  150   1050  Brigitta van Slooten       Parthenon             1967    454e     31:31    30:05   9,972

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - VR5KM
Pag: 4

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  151   1055  Dagmar Cok                 Zwijndrecht           1974    455e     31:31    30:54   9,709
  152  22073  Leonie Bomas               Zwijndrecht           1987    456e     31:34    30:30   9,836
  153  21342  Yola Wojtaszek             Hendrik-Ido-Ambacht   1986    458e     31:34    30:40   9,783
  154    749  Sandra Cases               Zwijndrecht           1980    459e     31:36    31:36   9,494
  155  22042  Jolanda Kramers            Parthenon             1980    461e     31:38    31:15   9,600
  156    812  Renske Hoefman             Hendrik-Ido-Ambacht   1983    462e     31:40    30:19   9,896
  157  21352  Anouk ter Punt             Hendrik-Ido-Ambacht   1999    463e     31:44    30:10   9,945
  158    954  Marjo van Doorn            Zwijndrecht           1979    465e     31:47    31:47   9,439
  159     13  Evelien Kolling            Parthenon             1963    466e     31:48    30:49   9,735
  160  22034  Nicole Kok                 Hendrik-Ido-Ambacht   1963    467e     31:49    31:17   9,590
  161    391  Monique Lanser             Hendrik-Ido-Ambacht   1971    470e     31:58    31:35   9,499
  162  21433  Lianne Kwakernaat          Zwijndrecht           1990    471e     31:58    31:40   9,474
  163   1045  Kim de Graaf               Energie               1973    472e     32:01    30:38   9,793
  164    773  Marianne Hoogendam         Hendrik-Ido-Ambacht   1956    473e     32:02    30:44   9,761
  165  22001  LAW Lagendijk              Hendrik-Ido-Ambacht   1995    474e     32:05    30:49   9,735
  166  22097  Romana Bresser             Spijkenisse           1987    475e     32:06    31:39   9,479
  167    850  Suzanne Heidman            Zwijndrecht           1978    476e     32:08    31:15   9,600
  168    389  Marjoline van Duin         Ridderkerk            1970    477e     32:09    31:06   9,646
  169    388  Emma van den Berg          Hendrik-Ido-Ambacht   1998    478e     32:10    31:07   9,641
  170   1085  Henneke Torn               Alblasserdam          1953    479e     32:11    30:56   9,698
  171    250  Esther Kreukniet           Zwijndrecht           1974    480e     32:13    30:49   9,735
  172  21650  Simone de Ruijter          Hendrik-Ido-Ambacht   1969    482e     32:14    31:49   9,429
  173  21354  Margreet Stolk             Hendrik-Ido-Ambacht   1981    483e     32:16    31:15   9,600
  174    913  Isabel Hello               Team Verhage          1995    486e     32:21    31:36   9,494
  175    365  Didi Yordanova             Zwijndrecht           1963    489e     32:22    31:20   9,574
  176   1077  Lilian Hillebrand          Hendrik-Ido-Ambacht   1983    490e     32:23    32:23   9,264
  177    339  Geraldine Zevenbergen      Hendrik-Ido-Ambacht   1970    493e     32:28    31:22   9,564
  178    429  Sylvia Schermers           Hendrik-Ido-Ambacht   1966    494e     32:28    32:28   9,240
  179     59  Yvonne Kreukniet-Blonk     Parthenon             1967    495e     32:30    32:09   9,331
  180    866  Leonie Klecker             Hendrik-Ido-Ambacht   1975    496e     32:31    31:48   9,434
  181  21598  Esther Nijhuis             Hendrik-Ido-Ambacht   1998    497e     32:32    31:23   9,559
  182  21597  Linda Nijhuis              Hendrik-Ido-Ambacht   1995    498e     32:32    31:24   9,554
  183  21634  Nicolette de Leeuw den Bo  Hendrik-Ido-Ambacht   1964    499e     32:33    32:00   9,375
  184  21216  Simone Schuil              Zwijndrecht           1971    500e     32:35    31:57   9,390
  185     92  Mariska van Rees           Brandwijk             1980    501e     32:35    31:48   9,434
  186  22125  Maria de Kruif             's-Gravenhage         1988    502e     32:35    31:29   9,529
  187  21327  Kirsten Ridderhof          Dordrecht             1975    503e     32:38    32:00   9,375
  188  22063  Marleen Stal               Nederland                     504e     32:39    31:15   9,600
  189  21612  Marry van der End          Zwijndrecht           1959    505e     32:40    32:08   9,336
  190    727  Carla Denekamp             Hendrik-Ido-Ambacht   1962    506e     32:42    31:42   9,464
  191    798  Geraldine van Herk         Rotterdam             1981    508e     32:43    32:13   9,312
  192  21362  Petra Verdoorn             Papendrecht           1983    509e     32:45    31:42   9,464
  193  21388  Marijn van der Waard       Papendrecht           1989    510e     32:45    31:42   9,464
  194  21635  Jessica Hotke              Hendrik-Ido-Ambacht   1974    512e     32:46    31:45   9,449
  195  21515  Rita van Ramselaar         Dordrecht             1955    513e     32:50    31:52   9,414
  196    246  Inge Saathof               Dordrecht             1966    514e     32:52    31:57   9,390
  197  21338  Gaby van der Gun           Rotterdam             1998    515e     32:53    32:09   9,331
  198    309  Marielle Miog              Zwijndrecht           1974    516e     32:54    32:17   9,293
  199    143  Tineke Kleijn Hesselink    Hendrik-Ido-Ambacht   1959    517e     32:55    32:10   9,326
  200  21641  Pieta Ritskes              Zwijndrecht           1955    521e     32:57    32:08   9,336

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - VR5KM
Pag: 5

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  201    859  Miranda Shugul             Rotterdam             1977    522e     32:57    32:15   9,302
  202    724  Linda Beekhof              Papendrecht           1984    523e     32:58    32:14   9,307
  203    835  Yvonne van Oers            Zwijndrecht           1975    524e     33:02    32:20   9,278
  204    787  Lindy Gerritsen            Ridderkerk            1994    525e     33:03    33:03   9,077
  205  21355  Saskia Groeneveld-Vriend   Zwijndrecht           1978    526e     33:04    32:02   9,365
  206    987  Christina Hovestadt        Zwijndrecht           1979    529e     33:07    32:31   9,226
  207     14  Sabrine Haselager-Smits    Rilland               1982    531e     33:07    32:43   9,170
  208   1040  Joke Heij                  Barendrecht           1982    532e     33:08    31:33   9,509
  209    259  Ingrid van Rookhuizen      Hendrik-Ido-Ambacht   1978    533e     33:08    32:36   9,202
  210    261  Carla Westermeijer         Hendrik-Ido-Ambacht   1979    534e     33:09    32:36   9,202
  211   1044  Lionne Boogers             Dordrecht             1982    535e     33:10    31:37   9,489
  212    828  Sanne van 't Westende      Hendrik-Ido-Ambacht   1993    536e     33:10    31:39   9,479
  213    394  Joyce Euser                Hendrik-Ido-Ambacht   1992    537e     33:10    31:40   9,474
  214     98  Joke Bakker                Passaat               1957    538e     33:10    32:47   9,151
  215   1054  Sabiha Baysal              Dordrecht             1978    539e     33:10    33:10   9,045
  216    899  Ingeborg Teunissen         Ridderkerk            1977    540e     33:10    31:47   9,439
  217    937  Ageeth van Rees            Team Bolidt 3         1972    541e     33:12    32:19   9,283
  218    991  Mariska Kavelaar           Rotterdam             1985    544e     33:17    32:31   9,226
  219    704  Natacha van der Vaart      Zwijndrecht           1982    546e     33:20    33:12   9,036
  220  21241  Linda Geeve                Ridderkerk            1985    548e     33:21    32:24   9,259
  221  21604  Shirley van Aalst          Hendrik-Ido-Ambacht   1991    549e     33:24    31:55   9,399
  222  21429  Lichelle van der Graaf     Hendrik-Ido-Ambacht   1989    550e     33:24    32:44   9,165
  223  21645  Ria van der Weijde         Zwijndrecht           1953    551e     33:25    32:34   9,212
  224  21647  Jacqueline van der Weijde  Zwijndrecht           1984    552e     33:25    32:34   9,212
  225    276  Sabine van der Meulen      Hendrik-Ido-Ambacht   1992    554e     33:26    32:57   9,105
  226     83  Angelique van Eijk         Hendrik-Ido-Ambacht   1982    555e     33:28    32:22   9,269
  227  21348  Renee vd Linden            Hendrik-Ido-Ambacht   1980    559e     33:31    32:21   9,274
  228   1031  Vera Maissan               Hendrik-Ido-Ambacht   1978    560e     33:31    32:05   9,351
  229    368  Manja Bottemanne           Hendrik-Ido-Ambacht   1981    561e     33:31    32:24   9,259
  230    215  Rianne van Schijndel       Parthenon             1973    562e     33:31    32:31   9,226
  231    349  Marloes Kock               Zwijndrecht           1984    563e     33:33    32:26   9,250
  232    150  Marloes van Poele          Papendrecht           1988    565e     33:36    33:36   8,929
  233    206  Sandy Elfering             Hendrik-Ido-Ambacht   1971    566e     33:37    33:21   8,996
  234  22174  Lindsay Deylius            Hendrik-Ido-Ambacht   1989    569e     33:41    32:38   9,193
  235    315  Jacqueline Voll            Hendrik-Ido-Ambacht   1987    572e     33:46    32:13   9,312
  236     87  Elise Ruijsbroek           Rotterdam             1969    573e     33:47    32:50   9,137
  237  21661  Helen van der Waal         Parthenon             1960    574e     33:48    32:21   9,274
  238    254  Sanne Slootjes             Dordrecht             1990    575e     33:48    32:22   9,269
  239    980  Petra van der Gracht       Parthenon             1963    576e     33:49    32:22   9,269
  240    840  JACQUELINA Matthijssen     Energie               1953    577e     33:49    32:26   9,250
  241    782  Daphne den Otter           Zwijndrecht           1989    578e     33:50    33:21   8,996
  242    781  Jade de Haer               Zwijndrecht           1989    579e     33:50    33:22   8,991
  243    446  Yvonne vt Westende         Hendrik-Ido-Ambacht   1962    580e     33:51    32:25   9,254
  244  21384  Yvonne Groenemeijer        Zwijndrecht           1969    582e     33:54    32:48   9,146
  245  21299  Marjoleine Schellaars      Barendrecht           1978    584e     33:55    32:23   9,264
  246    280  Annewil Kleinjan           Hendrik-Ido-Ambacht   1990    585e     33:55    32:31   9,226
  247  21261  Cynthia Pols               Hendrik-Ido-Ambacht   1973    586e     33:55    32:32   9,221
  248    216  Hanneke van Langeveld      Hendrik-Ido-Ambacht   1960    587e     33:56    33:25   8,978
  249    255  Wilma Immers               Dordrecht             1965    589e     33:57    33:02   9,082
  250  21298  Kirsten van Os             Barendrecht           1974    591e     33:57    32:26   9,250

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - VR5KM
Pag: 6

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  251    209  Merel Keuvelaar            Hendrik-Ido-Ambacht   1987    592e     33:58    32:57   9,105
  252    936  Marjolein Wanders          Team Bolidt 3         1985    593e     33:59    33:07   9,059
  253  21564  Saskia van den Berg        Parthenon             1972    595e     34:00    32:37   9,198
  254  21565  Evelyne Wanders            Zwijndrecht           1971    597e     34:00    34:00   8,824
  255  21557  Brigitte Schreuders        Team Still 3          1964    599e     34:05    32:37   9,198
  256    853  Marleen Rottier            Hendrik-Ido-Ambacht   1963    600e     34:05    33:29   8,960
  257  21383  Theodora den Hoed          Zwijndrecht           1966    602e     34:09    32:45   9,160
  258   1010  Elly Konijnenburg          Ridderkerk            1954    603e     34:10    32:39   9,188
  259    379  Lisa Teeuw                 Zwijndrecht           1988    604e     34:11    32:55   9,114
  260  21431  Mariska Quanz              Papendrecht           1971    607e     34:14    33:24   8,982
  261    257  Montse Lopez               Zwijndrecht           1977    609e     34:20    32:57   9,105
  262    444  Liesbeth Klootwijk         Zwijndrecht           1972    610e     34:20    33:31   8,951
  263    113  Josefa Fioole              Zwijndrecht           1986    611e     34:21    34:02   8,815
  264  21351  Brenda Snijder             Hendrik-Ido-Ambacht   1970    613e     34:29    32:55   9,114
  265  21579  Sandra Hobers              Hendrik-Ido-Ambacht   1979    615e     34:31    33:31   8,951
  266  21620  Jannie Oosterwijk- Klerk   Dordrecht             1959    619e     34:36    33:04   9,073
  267   1009  Sharon de Klerk            Hendrik-Ido-Ambacht   1994    620e     34:40    33:48   8,876
  268    976  Mieke ter Weele            Zwijndrecht           1984    621e     34:40    34:12   8,772
  269  21439  Rianne Norbruis            Dordrecht             1992    622e     34:43    34:19   8,742
  270  21614  Ineke Verboom              Zwijndrecht           1962    623e     34:43    34:11   8,776
  271  21292  Cynthia de Koning          Rotterdam             1987    624e     34:46    33:31   8,951
  272  21282  Lisanne Kuiters            Hendrik-Ido-Ambacht   1989    625e     34:49    34:26   8,712
  273    265  Toyah Wayers               Zwijndrecht           1985    626e     34:50    34:27   8,708
  274    829  Monique den Otter          Zwijndrecht           1977    628e     34:52    33:46   8,885
  275  21372  Miriam Debets              Zwijndrecht           1974    629e     34:53    33:31   8,951
  276  21618  Romijn Nancy               Ridderkerk            1977    630e     34:56    33:58   8,832
  277    863  Angelique de Jong          Zwijndrecht           1985    631e     35:05    34:38   8,662
  278    353  Saskia vd Heijden          Zwijndrecht           1979    632e     35:05    34:14   8,763
  279    346  Caroliene Dekkers          Barendrecht           1985    633e     35:06    34:15   8,759
  280  21518  Brigitte de Boer           Hendrik-Ido-Ambacht   1973    635e     35:09    33:46   8,885
  281     42  Rebecca van Roosmalen      Parthenon             1977    636e     35:12    34:12   8,772
  282  22198  Ina Bijl                   Zwijndrecht           1965    637e     35:13    33:49   8,871
  283    351  Annemarie vh Hof           Hendrik-Ido-Ambacht   1979    638e     35:14    34:06   8,798
  284  21462  Monique Pol                Hendrik-Ido-Ambacht   1970    639e     35:14    34:18   8,746
  285  21402  Heleen Valk                Parthenon             1964    640e     35:14    33:53   8,854
  286  21391  Arna Pontier               Parthenon             1964    641e     35:15    33:55   8,845
  287    805  Jacoline Vermeer           Zwijndrecht           1971    642e     35:18    34:13   8,768
  288    291  Marielle Nuis              Zwijndrecht           1980    643e     35:18    34:05   8,802
  289    273  Debbie Beijer              Hendrik-Ido-Ambacht   1977    644e     35:19    35:02   8,563
  290    279  Claudia van Beuzekom       Hendrik-Ido-Ambacht   1995    645e     35:20    34:51   8,608
  291    251  Yaneke de Roon             Zwijndrecht           1982    647e     35:25    34:23   8,725
  292    164  Monique Schildkamp         Hendrik-Ido-Ambacht   1973    649e     35:26    34:03   8,811
  293    355  Nellie Molenaar            Hendrik-Ido-Ambacht   1971    650e     35:29    34:20   8,738
  294   1051  Monique Jongenotter        Hendrik-Ido-Ambacht   1977    651e     35:29    34:28   8,704
  295   1047  Elise Lammers              Dordrecht             1987    652e     35:32    35:11   8,527
  296    163  Irene Harmsen              Hendrik-Ido-Ambacht   1970    653e     35:34    34:44   8,637
  297  21313  Esther Kooiman             Zwijndrecht           1972    654e     35:35    34:39   8,658
  298  21304  Marianne Versteeg          Parthenon             1972    655e     35:38    34:23   8,725
  299   1012  Marijke van Duinhoven      Parthenon             1966    656e     35:39    34:30   8,696
  300    225  Linda Koper                Hellevoetsluis        1971    657e     35:39    34:20   8,738

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - VR5KM
Pag: 7

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  301  21608  Lianne Borsje              Hendrik-Ido-Ambacht   1991    658e     35:41    34:07   8,793
  302    451  Arienne Voskamp            Hendrik-Ido-Ambacht   1990    659e     35:41    34:18   8,746
  303    165  Ellen van Nes              Hendrik-Ido-Ambacht   1965    660e     35:42    34:33   8,683
  304    382  Marloes Vlot               Hendrik-Ido-Ambacht   1976    663e     35:53    35:02   8,563
  305  21346  Annemieke Boogaard         Hendrik-Ido-Ambacht   1966    664e     35:54    34:44   8,637
  306  21223  Ellen Hoogendam            Hendrik-Ido-Ambacht   1984    665e     35:54    34:55   8,592
  307  21610  Inge Vermaas               Dordrecht             1982    666e     35:54    34:21   8,734
  308    316  Karin Schuitemaker         Hendrik-Ido-Ambacht   1968    667e     35:54    34:18   8,746
  309  21611  Becky Biard                Zwijndrecht           1987    668e     35:55    34:22   8,729
  310    374  Vanessa Slegt              Hendrik-Ido-Ambacht   1976    670e     35:57    34:49   8,617
  311  21243  Marielle van de Kolk       Rotterdam             1986    671e     36:00    36:00   8,333
  312    343  Moos Blankevoort           Ridderkerk            1959    672e     36:13    35:06   8,547
  313    318  Tamara Sieses              Papendrecht           1990    673e     36:16    34:48   8,621
  314    176  Babette Middeljans         Zwijndrecht           1991    674e     36:16    34:48   8,621
  315    144  Nikolien Kleijn Hesselink  Hendrik-Ido-Ambacht   1991    676e     36:19    36:19   8,261
  316    156  Bianca van der Kamp        Zeist                 1968    677e     36:19    35:24   8,475
  317  21325  Silvana Spee               Parthenon             1962    678e     36:21    35:01   8,567
  318    376  Sandra de Jong             Hendrik-Ido-Ambacht   1970    679e     36:22    35:15   8,511
  319    886  Sabrina van Sprang         Team Still 2          1987    680e     36:22    35:14   8,515
  320   1007  Hannelore de Klerk         Hendrik-Ido-Ambacht   1963    682e     36:26    35:33   8,439
  321    226  Patricia Goldman           Hendrik-Ido-Ambacht   1969    683e     36:27    35:08   8,539
  322  21210  Jacqueline de Winter       Zwijndrecht           1974    684e     36:30    35:53   8,360
  323  21337  Jolanda van der Gun        Rotterdam             1967    687e     36:35    35:50   8,372
  324    356  Felicia Karijodrono        Hendrik-Ido-Ambacht   1975    688e     36:40    35:35   8,431
  325    756  Ariena van Balen           Hendrik-Ido-Ambacht   1972    690e     36:48    35:46   8,388
  326    223  MF Wijbenga Verver         Dordrecht             1963    691e     36:49    35:47   8,384
  327  21271  Lisette Klein              Hendrik-Ido-Ambacht   1981    692e     36:51    35:39   8,415
  328    319  Anita Kleinjan             Hendrik-Ido-Ambacht   1962    693e     36:52    35:26   8,467
  329    926  Marry Verloop              Team Bolidt 2         1962    694e     36:54    36:00   8,333
  330    934  Desiree Rabenort           Team Bolidt 3         1983    695e     36:55    36:03   8,322
  331    707  Erna Lindeijer             Krimpen aan den IJss  1966    696e     37:11    35:35   8,431
  332    375  Chantal Rabeling           Hendrik-Ido-Ambacht   1977    697e     37:21    36:43   8,171
  333   1052  Yvonne van Bochove         Hendrik-Ido-Ambacht   1962    698e     37:23    36:13   8,283
  334    302  Bianca Troost              Zwijndrecht           1982    699e     37:26    36:59   8,112
  335  21250  Linda Brouwer              Papendrecht           1987    700e     37:29    37:00   8,108
  336     22  Chaveli Noordzij           Ridderkerk            1992    701e     37:39    36:13   8,283
  337    320  Caroline Egbers            Hendrik-Ido-Ambacht   1967    702e     37:41    36:13   8,283
  338    412  Christine Reijenga         Parthenon             1964    703e     37:47    36:21   8,253
  339  21406  Rola Berkhout-v Turenhout  Parthenon             1958    704e     37:50    36:23   8,246
  340  21225  Pauline Goulooze           Zwijndrecht           1975    705e     37:57    37:00   8,108
  341  21213  Sandra van Antwerpen       Dordrecht             1985    706e     37:58    37:22   8,029
  342    962  Marijke Zijderveld         Zwijndrecht           1978    707e     37:59    36:52   8,137
  343    848  Eveline Huygens            Zwijndrecht           1994    708e     38:06    37:31   7,996
  344    366  Erika de Pater             Hendrik-Ido-Ambacht   1977    709e     38:08    37:01   8,104
  345     95  Ismay Mulder               Hendrik-Ido-Ambacht   1999    710e     38:10    36:40   8,182
  346    957  Laura Siegersma            Hendrik-Ido-Ambacht   1999    711e     38:10    36:41   8,178
  347   1030  Dione van Someren          Hendrik-Ido-Ambacht   1999    712e     38:10    36:40   8,182
  348    418  Helga Borst-van Driel      Hendrik-Ido-Ambacht   1962    713e     38:18    38:18   7,833
  349    361  Danielle Figee             Dordrecht             1980    714e     38:23    37:15   8,054
  350     91  Ramona Stuij-Bruls         Sliedrecht            1981    715e     38:35    37:48   7,937

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - VR5KM
Pag: 8

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  351  21616  Mirjam van Dijk            Hardinxveld-Giessend  1982    716e     38:38    37:43   7,954
  352    359  Ineke de Jong              Hendrik-Ido-Ambacht   1976    718e     38:39    37:40   7,965
  353    348  Maaike Welink              Hendrik-Ido-Ambacht   1984    719e     38:40    37:41   7,961
  354    911  Jacqueline Adams           Zwijndrecht           1968    720e     39:02    37:41   7,961
  355    990  Marianne Baan              Zwijndrecht           1985    721e     39:02    37:40   7,965
  356  21580  Aalbertina Reijnhout       Hendrik-Ido-Ambacht   1979    722e     39:08    38:08   7,867
  357    317  Felicia van Aalst          Hendrik-Ido-Ambacht   1994    723e     39:09    37:41   7,961
  358    331  Sonja van Aalst            Hendrik-Ido-Ambacht   1964    724e     39:11    37:41   7,961
  359  21599  Marianne de Vroed                                        725e     39:11    37:50   7,930
  360  21266  Mieke van Heusden          Passaat               1961    726e     39:36    38:02   7,888
  361  21293  Manon Gils                 Passaat               1980    727e     39:37    38:04   7,881
  362    847  Simone Huygens             Zwijndrecht           1991    729e     39:49    39:15   7,643
  363    846  Heleen Huygens             Zwijndrecht           1964    730e     39:50    39:15   7,643
  364    189  Xandra Lem                 Hendrik-Ido-Ambacht   1973    731e     39:50    38:27   7,802
  365    831  Aagje Soederhuijsen        Zwijndrecht           1955    733e     39:54    38:24   7,813
  366    179  Esther van Velzen          Hendrik-Ido-Ambacht   1976    735e     40:05    38:39   7,762
  367     93  Hanneke Schippers          Lage Zwaluwe          1989    736e     40:06    38:40   7,759
  368  22008  Marjo de Vries                                   1951    738e     40:10    39:32   7,589
  369      4  Sabine de Waal             Hendrik-Ido-Ambacht   1976    740e     40:21    39:38   7,569
  370    330  Adri Hol                   Zaandam               1959    741e     40:24    39:36   7,576
  371    885  Monique Bakker             Team Still 2          1999    742e     40:27    40:27   7,417
  372    313  Jody van den Broeke        Alblasserdam          1985    744e     40:55    39:23   7,617
  373     74  Mirte de Rooij             Poortugaal            1981    745e     41:08    39:39   7,566
  374    358  Patricia de Jonge          Hendrik-Ido-Ambacht   1967    746e     41:13    39:40   7,563
  375   1086  Sandra de Bruijn           Dordrecht             1977    748e     41:41    40:24   7,426
  376    125  Eline Zeedij               Zwijndrecht           1983    749e     42:21    41:06   7,299
  377  21307  Jeannette Steunenberg      Hendrik-Ido-Ambacht   1967    750e     42:38    42:24   7,075
  378    232  Darja van Krimpen          Krimpen aan de Lek    1980    752e     43:47    42:22   7,081
  379    411  Linda de Waal              Hendrik-Ido-Ambacht   1978    753e     44:19    43:38   6,875
  380    154  Beth Knijf                 Hendrik-Ido-Ambacht   1951    754e     44:59    43:33   6,889
  381   1076  Hannie Verheij             Hendrik-Ido-Ambacht   1964    755e     45:08    43:48   6,849




















Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!

Bolidt Inner Circle run 20 juni 2013 uitslagenlijst - 5 KM - MANNEN [TOP]


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - MA5KM
Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1  22141  Ruben Scheurwater          Parthenon             1980      1e     15:29    15:29  19,376
    2  22108  Lars Gerritsen             Passaat               1994      2e     15:42    15:42  19,108
    3  22147  F. Fertoute                Spirit Oud Beijerlan  1973      3e     16:21    16:20  18,367
    4  21550  Pol Nadden                 Team ServiceDental 1  1970      4e     16:56    16:56  17,717
    5   1042  Ali Shugul                 Rotterdam Atletiek    1975      5e     16:57    16:57  17,699
    6  22100  Marguoum                   Parthenon             1962      6e     17:02    17:02  17,613
    7  22098  Tijn Huberts               Barendrecht           1990      7e     17:09    17:08  17,510
    8  22111  Ruben van Kesteren         Rotterdam Atletiek    1990      8e     17:30    17:30  17,143
    9  22035  Darren van Bennekom        Dordrecht             1989      9e     17:41    17:40  16,981
   10  21675  Robbie van der Hoek        Rotterdam             1984     10e     18:02    18:02  16,636
   11  21422  Jan van Gerwen             Breda                 1961     11e     18:36    18:35  16,143
   12    906  Tom Hak                    Team Verzekeringsbeh  1990     12e     18:36    18:36  16,129
   13    909  Dennis Holleman            Team Verzekeringsbeh  1985     13e     18:42    18:41  16,057
   14  21630  Nico van Leeuwen           Hendrik-Ido-Ambacht   1981     14e     18:45    18:43  16,028
   15  22199  Michel Sas                 Dordrecht             1983     15e     18:48    18:47  15,972
   16  22089  Rick in de Braekt          Hendrik-Ido-Ambacht   1990     16e     18:49    18:49  15,943
   17  21275  John den Hartog            Team de Loopmoate     1958     17e     18:50    18:49  15,943
   18  22153  Daan Glorie                Heemskerk             1988     18e     19:03    19:01  15,776
   19     60  John van der Wacht         Dordrecht             1968     19e     19:17    19:16  15,571
   20  22132  Martijn Verwoerd           Zwijndrecht           1984     22e     19:27    19:26  15,437
   21  21547  Edward Peters              Team de Loopmoate     1970     23e     19:31    19:29  15,398
   22  22084  E. Rennert                 Passaat               1961     24e     19:38    19:36  15,306
   23    456  Ardy van der Beek          Maasdam               1995     25e     19:46    19:35  15,319
   24  21306  Willem Krijgsman           Lexmond               1979     26e     19:51    19:40  15,254
   25    908  Jelle van Buuren           Team Verzekeringsbeh  1986     27e     19:57    19:56  15,050
   26  22054  Hanno Verweij              Hendrik-Ido-Ambacht   1990     28e     20:10    20:00  15,000
   27  21445  Bob Hurkmans               Parthenon             1979     29e     20:12    20:09  14,888
   28  21363  Aad Geluk                  Hendrik-Ido-Ambacht   1966     30e     20:14    20:14  14,827
   29    968  Robin Saris                Hendrik-Ido-Ambacht   1982     31e     20:14    20:11  14,864
   30    956  Ben Kruijs                 Arkel                 1990     32e     20:22    20:18  14,778
   31    907  Willem Plaizier            Team Verzekeringsbeh  1991     33e     20:24    20:23  14,718
   32  22207  Robet Penning              Zwijndrecht           1973     34e     20:26    20:24  14,706
   33  21273  Tijmen Tielman             Hendrik-Ido-Ambacht   1982     35e     20:27    20:24  14,706
   34    271  Barend van der Giesen      Hendrik-Ido-Ambacht   1990     36e     20:32    20:28  14,658
   35  21665  Nick Lansbergen            Hendrik-Ido-Ambacht   1989     37e     20:33    20:32  14,610
   36  21664  Marcel van Berkel                                1990     38e     20:34    20:33  14,599
   37    967  Julian Hulsdouw            Arkel                 1991     39e     20:45    20:43  14,481
   38  22181  Nardo Kraaijeveld          Zwijndrecht           1990     40e     20:49    20:48  14,423
   39  22069  Daniel den Hollander       Hendrik-Ido-Ambacht   1981     41e     20:59    20:52  14,377
   40    422  Jarno Pons                 Zwijndrecht           1989     42e     21:01    21:00  14,286
   41  22183  Olof van Kooten            Hendrik-Ido-Ambacht   1993     43e     21:03    20:26  14,682
   42  21546  Kees Tak                   Team de Loopmoate     1952     44e     21:04    21:03  14,252
   43    856  Matthijs Nieuwstraten      Hendrik-Ido-Ambacht   1997     45e     21:08    21:03  14,252
   44     78  Frank Steenvoorden         Hendrik-Ido-Ambacht   1989     46e     21:10    21:07  14,207
   45    952  Frank van Beek             Team Storax           1966     47e     21:13    20:48  14,423
   46  22021  Andries Hordijk            Hendrik-Ido-Ambacht   1981     48e     21:14    21:02  14,263
   47    981  René Havelaar              Team Verkerk          1982     49e     21:28    21:11  14,162
   48  21215  Jaap Kleijnendorst         Hendrik-Ido-Ambacht   1980     50e     21:28    21:16  14,107
   49    380  Thiemo Theunissen          Zwijndrecht           1983     51e     21:28    21:17  14,096
   50  21595  Jowi Steenhoff             Hendrik-Ido-Ambacht   1999     53e     21:31    21:19  14,073

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - MA5KM
Pag: 2

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
   51    938  John Man                   Team Bolidt 4         1961     54e     21:31    20:43  14,481
   52    949  Mike Straks                Team Storax           1988     55e     21:32    21:10  14,173
   53    220  PETER den Boer             Hendrik-Ido-Ambacht   1980     56e     21:40    21:24  14,019
   54  22176  Edwin Roggeband            Barendrecht           1968     57e     21:47    21:47  13,772
   55  22112  Michael Kerkhof            Hoogvliet Rotterdam   1991     58e     21:53    21:53  13,709
   56  21287  Robert Zijderveld          Team Cooks Inc.       1986     59e     21:56    21:49  13,751
   57    880  Adam Bakker                Team Wessels & van P  1981     60e     21:59    21:33  13,921
   58   1027  Jeshua Vondeling           Hendrik-Ido-Ambacht   2000     62e     22:00    21:52  13,720
   59    788  Victor Hartog              Sliedrecht            1989     63e     22:06    22:04  13,595
   60  22083  Hans Erkelens              PAC                   1959     64e     22:09    22:01  13,626
   61  21416  Daan Idsinga               Zwijndrecht           1999     65e     22:11    22:06  13,575
   62  21505  Hessel Paans               Zwijndrecht           1999     66e     22:11    22:05  13,585
   63  22177  Frank Warmerdam            Hendrik-Ido-Ambacht   1973     67e     22:15    21:52  13,720
   64  21488  Peter Verweij              Energie               1963     70e     22:20    22:03  13,605
   65    769  William van Ammelrooij     Hendrik-Ido-Ambacht   1987     71e     22:25    22:22  13,413
   66    710  Léon van Houwelingen       Zwijndrecht           1988     72e     22:26    22:01  13,626
   67     47  Chris van Rossum           Energie               1973     73e     22:33    22:27  13,363
   68  21585  Kay Geerlings              Energie               1997     74e     22:34    22:24  13,393
   69  22122  Ronald Lems                Zwijndrecht           1984     75e     22:36    21:56  13,678
   70  22107  Marco van Ooij             Papendrecht           1986     76e     22:38    22:25  13,383
   71    939  Paul Langbroek             Team Bolidt 4         1978     77e     22:40    21:51  13,730
   72    881  Jobert de Rooij            Team Wessels & van P  1982     78e     22:43    22:17  13,463
   73  21493  Richard Verdonk            Maasdam               1973     79e     22:47    22:44  13,196
   74  22204  Vincent Blaak              Ridderkerk            1987     80e     22:48    22:33  13,304
   75   1038  Wilco van der Wal          Hendrik-Ido-Ambacht   1990     82e     22:49    22:28  13,353
   76    982  Corné van Ballegooijen     Team Verkerk          1990     83e     22:51    22:31  13,323
   77    864  Maarten Ros                Zwijndrecht           1989     84e     22:55    21:38  13,867
   78  22170  Fedor van de Velde         Dordrecht             1969     85e     22:59    22:50  13,139
   79  22196  Tim Janssens               Zwijndrecht           1990     86e     23:01    22:27  13,363
   80    997  Enzo Talamini              Zwijndrecht           1992     87e     23:03    22:51  13,129
   81  21674  Sebastian Beverloo         Hendrik-Ido-Ambacht   1990     88e     23:05    21:36  13,889
   82    984  Marco 't Hoen              Team Verkerk          1971     89e     23:07    22:13  13,503
   83  21593  Timo de Vries              Zwijndrecht           1988     90e     23:14    22:33  13,304
   84    901  Erik Roebroek              Parthenon             1969     91e     23:16    22:04  13,595
   85  21336  Sven Meertens              Heerjansdam           1988     92e     23:17    23:05  12,996
   86    944  Wouter Nugteren            Team Bolidt 5         1980     93e     23:21    22:51  13,129
   87  22197  Martijn de Vreugd          Hendrik-Ido-Ambacht   1989     94e     23:27    22:53  13,110
   88  22193  R. Ramasray                Rotterdam             1970     95e     23:28    22:59  13,053
   89    973  Tony van der Linden        Zwijndrecht           1978     96e     23:33    22:52  13,120
   90    948  Tim Versnel                Team Storax           1987     97e     23:34    23:11  12,940
   91  21631  Marcel Kool                Alblasserdam          1980     98e     23:38    23:35  12,721
   92  22140  Martin Buitendijk          Alblasserdam          1966    100e     23:39    23:38  12,694
   93    935  Jeffrey Sturrus            Team Bolidt 3         1985    101e     23:41    22:49  13,148
   94  21552  Richard Maat               Team ServiceDental 1  1980    102e     23:41    22:41  13,226
   95  22123  Rob Buitendijk             Zwijndrecht           1986    103e     23:44    23:38  12,694
   96    241  Damian Roozen              Dordrecht             1997    104e     23:44    23:15  12,903
   97  21549  Emile Slootweg             Team ServiceDental 1  1970    105e     23:46    22:47  13,168
   98  21688  Hans van der Wijngaard     Capelle aan den IJss  1958    107e     23:48    22:35  13,284
   99    893  Lars Schreuders            Team Still 3          1992    109e     23:54    23:51  12,579
  100  21310  Mike van der Giessen       Zwijndrecht           2000    111e     23:56    23:51  12,579

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - MA5KM
Pag: 3

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  101  21309  Sander Boone               Zwijndrecht           2000    112e     23:57    23:51  12,579
  102   1058  Pieter Rinkel              Hendrik-Ido-Ambacht   1983    113e     24:00    23:15  12,903
  103    733  Dolf Verheul               Hendrik-Ido-Ambacht   1997    114e     24:05    24:00  12,500
  104  22184  W. Van Lith                's-Gravenhage         1982    115e     24:06    23:15  12,903
  105    950  Ed van Yren                Team Storax           1984    116e     24:07    23:37  12,703
  106     97  Willem van der Marel       Zwijndrecht           1959    117e     24:07    23:22  12,839
  107  22086  Mike Stolk                 Hendrik-Ido-Ambacht   1997    119e     24:08    23:45  12,632
  108  22180  René de Snoo               Papendrecht           1978    120e     24:08    23:53  12,561
  109  22043  Marcel Kroon               Zwijndrecht           1973    121e     24:08    23:56  12,535
  110    725  Jan Koffijberg             Krimpen aan den IJss  1960    123e     24:09    23:25  12,811
  111    734  He van den Bergh           Hendrik-Ido-Ambacht   1959    124e     24:10    24:04  12,465
  112  21581  Peter Voskuijl             Zwijndrecht           1960    126e     24:12    23:59  12,509
  113  21654  Jeffrey van Gurp           Zwijndrecht           1993    127e     24:14    23:32  12,748
  114    238  Tom Saathof                Dordrecht             1997    128e     24:14    23:45  12,632
  115    424  Thomas Reijnierse          Hendrik-Ido-Ambacht   1997    129e     24:15    23:20  12,857
  116  21424  Joost Lameijer             Rotterdam             1990    130e     24:18    23:44  12,640
  117  21423  Gerjan Hoekstra            Hendrik-Ido-Ambacht   1974    131e     24:19    23:26  12,802
  118    452  Stan Tendijck              Ridderkerk            1995    134e     24:22    24:13  12,388
  119    180  Marc Verwoert              Hendrik-Ido-Ambacht   1994    136e     24:24    23:15  12,903
  120    961  Christiaan den Hartog      Team Rabobank         1984    137e     24:24    23:31  12,757
  121  22047  Wessel Zuidweg             Hendrik-Ido-Ambacht   1989    138e     24:25    23:19  12,866
  122  22036  Jeffrey van Rijswijk       Hendrik-Ido-Ambacht   1991    140e     24:26    23:52  12,570
  123  21603  Freek de Frel              Hendrik-Ido-Ambacht   1981    141e     24:27    23:39  12,685
  124  21632  Theo Bijl                  Parthenon             1958    142e     24:28    24:15  12,371
  125  22075  Edwin den Haring           Zwijndrecht           1965    143e     24:28    24:01  12,491
  126    748  Wouter Roest               Hendrik-Ido-Ambacht   1993    144e     24:28    23:55  12,544
  127    827  Xander van Doorn           Zwijndrecht           1989    145e     24:29    24:16  12,363
  128  21364  Stefan de Gier             Zwijndrecht           1986    146e     24:29    23:55  12,544
  129  22157  Ruud Versluis              Papendrecht           1956    149e     24:45    24:36  12,195
  130    107  GertJan Kreun              Rotterdam             1989    150e     24:46    24:04  12,465
  131  21382  Twan van der Wel           Hendrik-Ido-Ambacht   1994    151e     24:47    24:15  12,371
  132  22182  Robert-Jan van de Ruit     Papendrecht           1975    153e     24:50    24:35  12,203
  133    767  Thomas Soederhuijsen       Zwijndrecht           1990    154e     24:51    23:14  12,912
  134  22096  Hans de Jong               avVN                  1958    155e     24:55    24:51  12,072
  135   1023  Bjorn Vrooman              Hercules              1977    157e     24:57    24:51  12,072
  136  21331  Ton Bezemer                Zwijndrecht           1959    159e     25:03    24:54  12,048
  137  21648  Bob van Balen              Zwijndrecht           1975    161e     25:14    24:23  12,303
  138  22119  F. Lunenborg               Alblasserdam          1964    162e     25:17    25:13  11,897
  139    862  Loek van der Hoeven        Hendrik-Ido-Ambacht   1964    163e     25:28    25:07  11,944
  140    985  Willem Jan Idsinga         Team Verkerk          1972    164e     25:28    24:40  12,162
  141  22009  Niels Holkers              Zwijndrecht           1979    166e     25:32    25:05  11,960
  142  21277  Henk Slaa                  Hendrik-Ido-Ambacht   1976    167e     25:34    25:20  11,842
  143    101  Jelte van der Vaart        Hendrik-Ido-Ambacht   1994    171e     25:38    25:05  11,960
  144    222  Dennis van der Est         Hendrik-Ido-Ambacht   1982    172e     25:42    25:20  11,842
  145  22129  Willem Bosch               Spirit Oud Beijerlan  2002    174e     25:46    25:28  11,780
  146    702  Arjo van Krimpen           Hendrik-Ido-Ambacht   1971    175e     25:51    25:34  11,734
  147    895  Cuno Vat                   Team Ronde Tafel 112  1979    176e     25:51    24:55  12,040
  148    918  Christian Lucas            Team Verhage          1979    178e     25:52    25:19  11,850
  149    905  Arjen van Wijngaarden      Team Ronde Tafel 112  1984    179e     25:54    24:59  12,008
  150  21414  Sam van Velzen             Zwijndrecht           1966    180e     25:55    25:13  11,897

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - MA5KM
Pag: 4

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  151  21691  Zoë Goldman                Hendrik-Ido-Ambacht   2000    181e     25:57    25:22  11,827
  152  21394  Robin Brands               Parthenon             1999    182e     26:00    25:32  11,749
  153    162  Julius Overes              Hendrik-Ido-Ambacht   1997    183e     26:01    25:10  11,921
  154  21409  Marcel den Hoed            Hendrik-Ido-Ambacht   1974    184e     26:02    24:51  12,072
  155  22201  Richard Treure             Hendrik-Ido-Ambacht   1985    186e     26:04    25:20  11,842
  156  22187  Harry Zwaal                Barendrecht           1957    188e     26:12    25:59  11,546
  157  21226  Martin Goulooze            Zwijndrecht           1969    189e     26:13    25:15  11,881
  158    945  Remco Riedijk              Team Bolidt 5         1975    193e     26:23    25:26  11,796
  159  21498  John Faasse                Zaandam               1958    195e     26:25    25:23  11,819
  160    314  Ronald den Ottelander      Zwijndrecht           1965    196e     26:28    25:57  11,561
  161    816  Peter Speelman             Parthenon             1957    197e     26:31    25:08  11,936
  162     52  Frans Cöllen               Hendrik-Ido-Ambacht   1949    198e     26:36    25:30  11,765
  163    404  Joop Parel                 Hendrik-Ido-Ambacht   1970    199e     26:37    26:11  11,458
  164  21574  Paul Hauser                Zwijndrecht           1971    200e     26:38    26:23  11,371
  165  21246  Aad Havelaar               Zwijndrecht           1954    203e     26:47    26:04  11,509
  166    998  Dennis de Winter           Papendrecht           1987    204e     26:48    26:07  11,487
  167  21551  Mark Hoogstraten           Team ServiceDental 1  1970    205e     26:48    25:51  11,605
  168    825  Remco Vrijdag              Hendrik-Ido-Ambacht   1990    206e     26:51    25:37  11,711
  169    897  Johan Catersels            Dordrecht             1989    207e     26:55    25:51  11,605
  170  22120  J. Lunenborg               Alblasserdam          1990    209e     27:04    27:04  11,084
  171  21350  Vervallen nummer zoek                            1986    210e     27:05    26:32  11,307
  172  21371  Steven Debets              Zwijndrecht           1971    211e     27:06    25:42  11,673
  173  21677  Randy Dijkstra             Zwijndrecht           1986    212e     27:07    26:33  11,299
  174  21556  Mysterie X                 Team ServiceDental 2  1980    213e     27:08    26:12  11,450
  175  21521  Tim Kooren                 Zwijndrecht           1990    215e     27:08    26:22  11,378
  176    874  Ton de Keizer              Team Xebius           1998    216e     27:09    26:04  11,509
  177    434  Gert Reijnierse            Zwijndrecht           1963    218e     27:11    26:07  11,487
  178    754  Edwin Weeda                Zwijndrecht           1971    220e     27:12    26:55  11,146
  179  21302  Pieter Rigter              Team Ronde Tafel 112  1978    221e     27:13    26:54  11,152
  180    701  Anton van der Velden       Zwijndrecht           1986    223e     27:19    27:19  10,982
  181  21613  Hans Verboom               Zwijndrecht           1959    225e     27:21    26:48  11,194
  182  21283  Leo Cok                    Energie               1955    226e     27:21    26:25  11,356
  183  21412  Mause van Riet             Zwijndrecht           1981    227e     27:22    26:36  11,278
  184  22173  Dirk van Bennekom          Zwijndrecht           1958    228e     27:23    27:09  11,050
  185  21349  Jeroen van Bolnes          Rotterdam             1977    229e     27:23    26:23  11,371
  186  21303  Maus Versteeg              Zwijndrecht           1976    231e     27:24    26:36  11,278
  187    311  Paul Schellekens           Dutch Runners         1984    233e     27:29    25:59  11,546
  188  21625  Daniel de Roon             Energie               1983    235e     27:30    27:18  10,989
  189  21308  Tom van Loenen             Zwijndrecht           1982    236e     27:31    26:45  11,215
  190  22103  Jan Buitendijk             Dordrecht             1948    238e     27:35    27:24  10,949
  191  21254  Martijn Roos               Hendrik-Ido-Ambacht   1984    239e     27:36    26:26  11,349
  192  21673  Remco Bouts                Hendrik-Ido-Ambacht   1992    240e     27:37    27:16  11,002
  193  21669  Thiemo Westinga            Hendrik-Ido-Ambacht   1998    241e     27:37    26:10  11,465
  194  21646  Cor van der Weijde         Zwijndrecht           1951    242e     27:37    26:46  11,208
  195    347  Marcel de Jong             Hendrik-Ido-Ambacht   1982    244e     27:39    26:59  11,118
  196    833  Mark Vergoosen             Zwijndrecht           1978    246e     27:40    26:34  11,292
  197  21395  Peter Brands               Hendrik-Ido-Ambacht   1967    248e     27:41    27:14  11,016
  198    432  Pieter Kleijwegt           Nieuwerkerk ad IJsse  1992    249e     27:43    26:28  11,335
  199  22092  Rutger Schoenmaker         Utrecht               1982    251e     27:47    26:18  11,407
  200    301  Jurian Schoenmaker         Hendrik-Ido-Ambacht   1985    253e     27:49    26:20  11,392

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - MA5KM
Pag: 5

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  201  21448  Mark Barneveld             Dordrecht             1986    254e     27:50    26:35  11,285
  202  21682  Randy Voll                 Zwijndrecht           1974    256e     27:53    27:13  11,023
  203     61  Jaap Zwarts                Zwijndrecht           1949    259e     28:00    27:13  11,023
  204    902  Koos Hooimeijer            Zwijndrecht           1961    262e     28:02    27:35  10,876
  205  21366  VIncent van Rietschoten    Barendrecht           1990    263e     28:03    27:42  10,830
  206  22085  Rick Zagwijn               Hendrik-Ido-Ambacht   1997    267e     28:07    27:45  10,811
  207  21332  Stefan Straver             Zwijndrecht           1987    268e     28:09    27:28  10,922
  208  22142  Edwin de Visser            Nederland                     269e     28:09    27:00  11,111
  209    428  Peter Kleijwegt            Nieuwerkerk ad IJsse  1965    270e     28:10    26:58  11,125
  210  21334  Marco Kooiman              Zwijndrecht           1988    273e     28:12    27:29  10,916
  211    703  Jeffry Middelveld          Zwijndrecht           1982    275e     28:13    27:01  11,104
  212  21367  Ruud van den Heuvel        Zwijndrecht           1977    276e     28:13    27:00  11,111
  213    959  Tino Rikkers               Team Rabobank         1970    278e     28:18    27:44  10,817
  214   1083  Wouter Lemcke              Hendrik-Ido-Ambacht   1992    280e     28:21    28:01  10,708
  215    354  Leo Fioole                 Hendrik-Ido-Ambacht   1961    281e     28:22    27:12  11,029
  216    943  Marcel Marks               Team Bolidt 5         1977    282e     28:22    27:29  10,916
  217    325  Brecht Harmsen             Hendrik-Ido-Ambacht   1998    283e     28:22    27:55  10,746
  218  21360  Aziz Benzebir              Hendrik-Ido-Ambacht   1984    285e     28:23    27:47  10,798
  219    878  John Wessels               Team Wessels & van P  1963    286e     28:24    27:31  10,902
  220    923  Tristan de Bruin           Rotterdam             1990    287e     28:24    27:20  10,976
  221    942  Wieke Kanters              Team Bolidt 5         1967    290e     28:27    27:33  10,889
  222    882  Aart de Voogd vd Straaten  Team Still 1          1959    292e     28:28    27:36  10,870
  223  21437  Thomas van der Meer        Hendrik-Ido-Ambacht   1986    293e     28:31    27:16  11,002
  224  21543  David van den Berg         Team Special Truck    1971    294e     28:31    27:36  10,870
  225  21341  Jacco Rottier              Hendrik-Ido-Ambacht   1961    298e     28:37    27:32  10,896
  226    898  Kevin de Jong              Dordrecht             1991    299e     28:38    27:34  10,883
  227    888  Daan Bakker                Team Still 2          1956    300e     28:39    28:39  10,471
  228    161  Paul Overes                Hendrik-Ido-Ambacht   1966    303e     28:43    27:54  10,753
  229    324  Stijn Harmsen              Hendrik-Ido-Ambacht   1999    304e     28:44    27:26  10,936
  230  21698  Sieg Verzendaal            Hendrik Ido Ambacht   1966    307e     28:45    27:31  10,902
  231    410  Kevin Velthuizen           Zwijndrecht           1991    308e     28:48    28:30  10,526
  232  21413  Benjamin Versluijs         Zwijndrecht           1985    309e     28:49    27:15  11,009
  233    713  Henk Zwep                  Zwijndrecht           1964    310e     28:50    27:19  10,982
  234  21418  Roland Wetzels             Hendrik-Ido-Ambacht   1971    311e     28:51    27:54  10,753
  235      6  Arie Alderliesten          Parthenon             1963    312e     28:51    28:35  10,496
  236  21420  Bram van Tienhoven         Hendrik-Ido-Ambacht   1981    314e     28:51    27:55  10,746
  237  22146  Nick Kreukniet             Zwijndrecht           1996    316e     28:52    28:29  10,532
  238    245  Edwin Saathof              Dordrecht             1966    317e     28:53    27:58  10,727
  239    993  Erwin Stout                Hendrik-Ido-Ambacht   1982    320e     28:56    28:17  10,607
  240  22087  Koen Schiereck             Hendrik-Ido-Ambacht   1975    322e     28:58    28:05  10,682
  241  21643  Verhoef                    Zwijndrecht           1955    323e     28:59    27:57  10,733
  242  21386  Henk Lintjes               Dordrecht             1954    324e     29:01    28:11  10,645
  243    442  Kees Zoutman               Rotterdam             1961    325e     29:02    28:52  10,393
  244    804  Wim Sandee                 Zwijndrecht           1951    326e     29:03    28:42  10,453
  245  22205  Mark Boone                 Hendrik-Ido-Ambacht   1963    328e     29:03    27:27  10,929
  246    420  Nico Visser                Parthenon             1964    329e     29:04    28:32  10,514
  247    955  Sander Hello               Hendrik-Ido-Ambacht   1998    332e     29:06    28:21  10,582
  248    575  Jilles van Straten         Ridderkerk            1988    333e     29:07    28:27  10,545
  249   1002  Peter Hoogvliet            Zwijndrecht           1973    334e     29:08    28:41  10,459
  250  21544  Sander van Nugteren        Team Special Truck    1975    335e     29:10    28:14  10,626

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - MA5KM
Pag: 6

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  251    983  Stephan Jongbloed          Team Verkerk          1983    337e     29:18    28:28  10,539
  252    845  Marcel Huygens             Zwijndrecht           1963    338e     29:19    28:47  10,423
  253    406  Arno Petermeijer           Zwijndrecht           1985    341e     29:22    28:52  10,393
  254  22203  Paul Roos                  Dordrecht             1962    345e     29:25    27:48  10,791
  255  22124  Joachim Wortel             Dordrecht             1984    346e     29:26    29:21  10,221
  256      1  Peter Top                  Zwijndrecht           1952    350e     29:29    28:52  10,393
  257  22139  Martijn Buitendijk         Alblasserdam          1998    352e     29:31    29:27  10,187
  258    872  Martin de Keizer           Team Xebius           1966    357e     29:36    28:31  10,520
  259  22192  Mike van der Nat           Hendrik-Ido-Ambacht   2000    358e     29:36    29:11  10,280
  260    386  Ron Kruithof               Zwijndrecht           1960    360e     29:39    28:58  10,357
  261  21425  Arie van Veldhoven         Zwijndrecht           1971    361e     29:39    29:28  10,181
  262    240  Arjan Schuijffel           Dordrecht             1981    364e     29:44    28:49  10,411
  263  21370  Willem Fontein             Parthenon             1965    365e     29:45    28:17  10,607
  264    979  Hans van der Gracht        Parthenon             1965    366e     29:46    28:18  10,601
  265  21212  Jan Bravenboer             Zwijndrecht           1970    369e     29:47    29:12  10,274
  266    760  Rutger Abels               Hendrik-Ido-Ambacht   1999    373e     29:55    29:20  10,227
  267    327  Ben Michels                Hendrik-Ido-Ambacht   1959    374e     29:57    29:18  10,239
  268    407  Yanick Meijer              Zwijndrecht           1988    376e     30:02    29:31  10,164
  269  21600  Sjaak Sanders              Zwijndrecht                   378e     30:06    28:45  10,435
  270    147  Lars Fijnheer              Hendrik-Ido-Ambacht   1984    379e     30:07    29:55  10,028
  271  22067  Rob Broere                 Ouderkerk aan den IJ  1961    381e     30:11    29:46  10,078
  272    323  John Peters van Ton        Dordrecht             1972    382e     30:12    28:55  10,375
  273    377  Patrick Sturkenboom        Zwijndrecht           1975    383e     30:13    29:31  10,164
  274    153  Fed Knijf                  Parthenon             1948    384e     30:14    28:55  10,375
  275  22071  C Hardenbol                Parthenon             1930    385e     30:15    30:11   9,939
  276  21575  Willem Hommering           Hendrik-Ido-Ambacht   1948    386e     30:17    30:10   9,945
  277    851  Aart van der Wulp          Zwijndrecht           1983    387e     30:20    29:30  10,169
  278  21697  Erik Verbeek               Hendrik-Ido-Ambacht   1981    388e     30:22    28:55  10,375
  279  21615  Michael Bresijn            Rotterdam                     393e     30:24    29:27  10,187
  280    917  Richard Groeneweg          Team Verhage          1979    398e     30:33    29:59  10,006
  281  21520  Serwin van der Ven         Zwijndrecht           1993    402e     30:34    30:14   9,923
  282  21554  Erik-Jan Los               Team ServiceDental 2  1980    403e     30:34    29:35  10,141
  283  21511  Jelle Reijenga             Dordrecht             1995    405e     30:36    28:59  10,351
  284    233  Peter van Dam              Dordrecht             1983    409e     30:39    29:12  10,274
  285    427  Mark Schenkel              Capelle aan den IJss  1990    410e     30:39    29:24  10,204
  286  21436  Michiel van Aalst          Capelle aan den IJss  1984    416e     30:48    30:01   9,994
  287  22110  Wijnand Nouwels            Energie               1952    417e     30:51    29:44  10,090
  288    431  Luc Bastiaanse             Barendrecht           1974    419e     30:53    29:39  10,118
  289  21390  Erik van Gelder            Hendrik-Ido-Ambacht   1979    422e     30:57    29:51  10,050
  290    278  Joost Vogelezang           Dordrecht             1974    424e     31:00    29:42  10,101
  291    332  Jan van Aalst              Hendrik-Ido-Ambacht   1967    426e     31:07    29:39  10,118
  292    838  Janco Schot                Hendrik-Ido-Ambacht   1992    427e     31:08    30:31   9,831
  293    450  Aarnout Melis              Rotterdam             1988    430e     31:10    30:23   9,874
  294     37  Roné vd Weele              Hendrik-Ido-Ambacht   1962    432e     31:11    30:46   9,751
  295  21381  Leon de Bruijn             Dordrecht             1982    438e     31:18    30:00  10,000
  296  21385  Gert Klein Hesseling       Zwijndrecht           1962    440e     31:20    30:30   9,836
  297      2  Mark HK Schouten           Ridderkerk            1967    441e     31:20    30:45   9,756
  298  21314  Stefan Hollebrandse        Dordrecht             1995    442e     31:21    30:05   9,972
  299  22023  Raymond Achterberg         Zwijndrecht           1970    444e     31:22    30:05   9,972
  300    283  Bob Klein                  Hendrik-Ido-Ambacht   1985    445e     31:25    31:02   9,667

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - MA5KM
Pag: 7

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  301    288  Michel van der Steen       Zwijndrecht           1987    446e     31:26    31:03   9,662
  302  21699  L van Pelt                 Hendrik-Ido-Ambacht   1980    448e     31:26    30:10   9,945
  303  21606  Staat                      Zwijndrecht           1962    449e     31:26    30:35   9,809
  304  21541  Sander Leegwater           Team Special Truck    1974    451e     31:30    30:33   9,820
  305      5  Marco Sluijter             Parthenon             1964    457e     31:34    30:21   9,885
  306    750  Sandor van der Laan        Zwijndrecht           1975    460e     31:36    30:38   9,793
  307    453  Jamey Sparreboom           Rotterdam             1994    464e     31:46    31:24   9,554
  308    933  Martin Voetée              Zwijndrecht           1977    468e     31:57    30:23   9,874
  309    292  Eldert Smolders            Zwijndrecht           1978    469e     31:57    30:44   9,761
  310    747  Bert Hol                   Streefkerk            1970    481e     32:13    31:26   9,544
  311    293  Rémon van den Engh         Dordrecht             1987    484e     32:17    30:41   9,777
  312    904  Pieter Rigter              Team Ronde Tafel 112  1975    485e     32:20    31:24   9,554
  313  21411  Henry Rutgers              Hendrik-Ido-Ambacht   1959    487e     32:21    32:00   9,375
  314    763  Harm de Jonge              Zwijndrecht           1947    488e     32:21    32:01   9,370
  315  21668  Marcel Timmerman           Hendrik-Ido-Ambacht   1970    491e     32:23    30:56   9,698
  316  21670  Mark Harmsen               Maassluis             1969    492e     32:23    30:55   9,704
  317     72  Soert Schouwenaar          Ridderkerk            1976    507e     32:42    32:24   9,259
  318   1095  Ad van Driel               Hendrik-Ido-Ambacht   1947    511e     32:45    32:23   9,264
  319  22101  Gerard Droog               Rotterdam Atletiek    1964    518e     32:56    32:13   9,312
  320  21335  Ted van der Gun            Rotterdam             1969    519e     32:56    32:10   9,326
  321    142  Arie Kleijn Hesselink      Hendrik-Ido-Ambacht   1957    520e     32:56    32:05   9,351
  322    140  Gerard van Os              Capelle aan den IJss  1950    527e     33:04    32:10   9,326
  323  21430  Alfons van der Graaf       Hendrik-Ido-Ambacht   1954    528e     33:04    32:25   9,254
  324    266  Jordy Kint                 Hendrik-Ido-Ambacht   1990    530e     33:07    32:55   9,114
  325    199  Gart Broekhof              Parthenon             1977    542e     33:13    32:35   9,207
  326    996  Koen de Kruif              Parthenon             1960    543e     33:16    31:50   9,424
  327    834  Henk van Oers              Zwijndrecht           1953    545e     33:18    31:56   9,395
  328  21238  Kok Groenenberg            Energie               1955    547e     33:20    32:22   9,269
  329  21558  Christiaan van Loon        Hendrik-Ido-Ambacht   1989    553e     33:25    32:43   9,170
  330    786  Pim Gerritsen              Ridderkerk            1957    556e     33:28    32:20   9,278
  331    370  Mees Janssen               Zwijndrecht           1980    557e     33:29    32:07   9,341
  332   1029  Pieter Fun                 Hendrik-Ido-Ambacht   1988    558e     33:30    31:55   9,399
  333  21649  Willem Bravenboer          Hendrik-Ido-Ambacht   1959    564e     33:34    32:12   9,317
  334    447  Ed vt Westende             Hendrik-Ido-Ambacht   1965    567e     33:39    32:13   9,312
  335    169  Marco van der Ploeg        Hendrik-Ido-Ambacht   1959    568e     33:40    33:29   8,960
  336    192  Erik Tempelaar             Hendrik-Ido-Ambacht   1986    570e     33:43    32:28   9,240
  337  21286  Christiaan Beem            Team Cooks Inc.       1988    571e     33:44    33:38   8,920
  338  21312  Dick Gooshouwer            Dordrecht             1981    581e     33:51    32:36   9,202
  339  21279  Peter Rietkerken           Delft                 1961    583e     33:54    33:25   8,978
  340    253  Arnold Pol                 Dordrecht             1965    588e     33:57    33:02   9,082
  341    256  Ed Immers                  Dordrecht             1965    590e     33:57    33:03   9,077
  342    305  François van der Rhee      Dordrecht             1982    594e     33:59    32:35   9,207
  343  22202  Mackaay                    Dordrecht             1961    596e     34:00    32:24   9,259
  344    892  Leo Schreuders             Team Still 3          1966    598e     34:04    32:38   9,193
  345    430  Arie Schenkel              Capelle aan den IJss  1967    601e     34:08    32:55   9,114
  346   1037  Aart Burggraaff            Hendrik-Ido-Ambacht   1972    605e     34:12    33:01   9,086
  347  21555  Pieter Nieuwland           Team ServiceDental 2  1980    606e     34:14    33:17   9,014
  348  21449  Andrew de Beer             Zoetermeer            1966    608e     34:19    34:05   8,802
  349    896  Lennart Boom               Team Ronde Tafel 112  1984    612e     34:28    33:31   8,951
  350  21553  Rogier van Erk             Team ServiceDental 2  1980    614e     34:29    33:30   8,955

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - MA5KM
Pag: 8

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  351  21666  Henk Stasse                Dordrecht             1972    616e     34:33    33:14   9,027
  352  21622  Teus Oosterwijk            Dordrecht             1956    617e     34:34    33:03   9,077
  353    155  AC Bakker                  Hendrik-Ido-Ambacht   1966    618e     34:35    33:36   8,929
  354    940  Bob Hoogmoed               Team Bolidt 4         1990    627e     34:50    34:00   8,824
  355  21517  Ruud de Boer               Hendrik-Ido-Ambacht   1972    634e     35:09    33:46   8,885
  356  21288  Martin Kok                 Team Cooks Inc.       1962    646e     35:22    35:15   8,511
  357  21219  Erwin de Geus              Rotterdam             1983    648e     35:26    35:16   8,507
  358  21609  Alexander Borsje           Hendrik-Ido-Ambacht   1986    661e     35:43    34:08   8,789
  359     31  Arie Scheurwater           Hendrik-Ido-Ambacht   1951    662e     35:49    34:58   8,580
  360    224  AJ Verver                  Dordrecht             1965    669e     35:57    34:55   8,592
  361    185  Ron Smeels                 Hendrik-Ido-Ambacht   1963    675e     36:17    35:41   8,407
  362  21452  Olaf de Beer               Dordrecht             1964    681e     36:24    36:11   8,291
  363  22178  Pascal van Dam             Rotterdam             1982    685e     36:32    35:54   8,357
  364  22179  Michel van Keeren          Rotterdam             1983    686e     36:33    35:56   8,349
  365  22137  Erik Remijn                Numansdorp            1965    689e     36:46    35:46   8,388
  366   1043  Jacco van den Boogaart     Papendrecht           1976    717e     38:39    38:21   7,823
  367    440  Ton Willemsen              Hendrik-Ido-Ambacht   1953    728e     39:48    38:16   7,840
  368    762  Jaap van der Linden        Hendrik-Ido-Ambacht   1971    732e     39:51    38:21   7,823
  369    242  Ruben Wonokromo            Dordrecht             1977    734e     40:05    38:37   7,769
  370    373  Richard Klop               Zwijndrecht           1965    737e     40:10    39:01   7,689
  371  21512  Rick Groot                 Parthenon             1999    743e     40:27    40:26   7,420
  372    360  Rob de Jonge               Hendrik-Ido-Ambacht   1962    747e     41:13    39:41   7,560
  373    352  Arie Sprokkereef           Zwijndrecht           1948    751e     42:49    41:30   7,229




























Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!
 INNERCIRCLERUN 21 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 10 KM - VROUW          [TOP]

         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                      UITSLAGENLIJST - 10 KM - VR10K
Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1    832  Anne Zijderveld            Passaat               1983      9e     38:32    38:32  15,571
    2  22145  Jeltje Doeven              Rotterdam Atletiek    1982     88e     46:47    46:39  12,862
    3  21440  Danielle van Hulst         Parthenon             1974    104e     47:49    47:45  12,565
    4  21471  Rebekka Herkemij           Energie               1971    109e     48:04    47:36  12,605
    5    839  Jacqueline Wetsteijn       Capelle aan den IJss  1964    127e     49:02    48:56  12,262
    6  22195  Bregje Poelman             Dordrecht             1983    141e     49:36    48:52  12,278
    7  21619  Maartje van der Grijn      Parthenon             1969    157e     50:21    50:15  11,940
    8   1001  Danielle Boekhorst         Hendrik-Ido-Ambacht   1994    162e     50:30    50:22  11,913
    9    857  Sabine Smit                Ridderkerk            1987    164e     50:34    50:04  11,984
   10  22099  Silke Stadelmann                                 1979    200e     52:56    52:15  11,483
   11  21621  Jannelie Bras- Oosterwijk  Dordrecht             1992    203e     53:02    51:30  11,650
   12    275  Sandra van der Star        Hendrik-Ido-Ambacht   1983    208e     53:12    52:50  11,356
   13  21519  Naomi Vriesema-vder Spek   Parthenon             1970    209e     53:14    53:14  11,271
   14  21474  Silvia Brechler            Energie               1968    219e     53:37    53:19  11,254
   15  21464  Gudy van Klaveren          Energie               1963    233e     54:40    54:01  11,108
   16    335  Gercoline Hollemans        Zwijndrecht           1965    238e     54:50    54:50  10,942
   17    753  Jeanette van Buuren        Zwijndrecht           1963    240e     54:52    54:26  11,023
   18     48  Henny Provilij             Hendrik-Ido-Ambacht   1955    245e     55:03    54:38  10,982
   19    228  Monique van der Knaap      Rotterdam             1982    246e     55:04    54:21  11,040
   20    157  Maaike Wonink              Zwijndrecht           1988    247e     55:04    54:43  10,966
   21  21683  Marjolyn Westerink-Mak     Barendrecht           1958    256e     55:40    55:32  10,804
   22    229  Nienke de Vries            Rotterdam             1983    258e     55:40    54:58  10,916
   23     51  Annemarie Malschaert       Parthenon             1960    262e     55:47    55:27  10,821
   24    234  Saskia den Ouden           Dordrecht             1975    263e     55:49    54:24  11,029
   25    268  Lianne van Amelsvoort      Hercules              1973    268e     56:05    55:40  10,778
   26     43  Wendy Rijsdijk             Hendrik-Ido-Ambacht   1980    269e     56:16    55:31  10,808
   27    151  Denise Heijstek            Hendrik-Ido-Ambacht   1991    271e     56:17    54:53  10,932
   28  22095  Miranda Hoekstra           Zwijndrecht           1971    277e     56:23    56:14  10,670
   29    694  Lisette Snijder            Rotterdam             1988    278e     56:23    55:58  10,721
   30    397  Yvonne Snijder             Rotterdam             1984    280e     56:24    55:59  10,717
   31  21510  Brenda Andriese            Hercules              1968    281e     56:24    54:53  10,932
   32  21455  Nynke van den Berg         Zwijndrecht           1963    286e     56:39    55:43  10,769
   33  21459  Esther Stutvoet            Energie               1970    287e     56:39    56:22  10,645
   34     27  Angelique den Uijl         Parthenon             1969    291e     56:47    55:41  10,775
   35     85  Karen Willemse             Parthenon             1983    293e     56:55    56:07  10,692
   36     11  Jessica Dost               Hendrik-Ido-Ambacht   1980    295e     56:59    56:53  10,548
   37  21472  Iris Pieterse              Energie               1990    296e     57:00    56:20  10,651
   38    270  Finny Tump                 Ridderkerk            1969    300e     57:09    56:49  10,560
   39    439  Marian Putter              Energie               1970    303e     57:17    55:44  10,766
   40    177  Annelies Speelman          Parthenon             1968    305e     57:21    57:00  10,526
   41  22162  Marlous van der Mee        Hendrik-Ido-Ambacht   1980    307e     57:22    56:19  10,654
   42    841  Astrid van Tricht          Parthenon             1963    308e     57:24    56:47  10,566
   43  21442  Marie-Louise Ruben         Parthenon             1964    311e     57:33    57:13  10,486
   44    755  Loes Huijsman              Hendrik-Ido-Ambacht   1961    315e     57:45    57:22  10,459
   45   1091  Kirsten Vergouwe           Rhoon                 1977    316e     57:48    57:26  10,447
   46   1053  Femke Schook               Rhoon                 1978    317e     57:50    57:28  10,441
   47    264  Ellen Boele                's-Gravenhage         1973    320e     57:57    57:25  10,450
   48    123  Annika de Rooij            Hendrik-Ido-Ambacht   1975    321e     57:59    57:38  10,411
   49  21489  Elize van Aalsburg         Hendrik-Ido-Ambacht   1962    322e     58:04    57:54  10,363
   50  22138  Nienke Vermeulen           Hendrik-Ido-Ambacht   1983    324e     58:09    57:51  10,372

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                      UITSLAGENLIJST - 10 KM - VR10K
Pag: 2

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
   51  22114  Chea Oostdijk              Rijswijk Zh           1978    328e     58:13    56:54  10,545
   52    757  Samantha Ravestein         Parthenon             1992    330e     58:23    57:44  10,393
   53    706  Jolanda de Wit             Rotterdam             1988    336e     58:38    58:14  10,303
   54  21257  Franny Bravenboer          Hendrik-Ido-Ambacht   1952    340e     58:51    58:41  10,224
   55    131  Petra kroos- Kerpershoek   Hendrik-Ido-Ambacht   1976    343e     59:00    58:19  10,289
   56  21322  Debora Kloens              Dordrecht             1979    344e     59:05    57:50  10,375
   57    129  Janneke van Kooten         Hendrik-Ido-Ambacht   1988    345e     59:07    57:29  10,438
   58   1049  Denise Sneevliet           Rotterdam             1986    346e     59:08    58:25  10,271
   59    262  Yvonne Vuurens             Nieuw-Lekkerland      1970    349e     59:17    57:52  10,369
   60  22079  Nancy Leerkes              Ridderkerk            1979    353e     59:28    58:17  10,295
   61  21321  Silvia Valk                Dordrecht             1982    354e     59:35    58:19  10,289
   62  21296  Penny Chow                 Parthenon             1972    356e     59:36    59:06  10,152
   63    402  Linda Aantjes              Hendrik-Ido-Ambacht   1978    360e     59:48    59:29  10,087
   64   1018  Annet Urbanus              Parthenon             1957    363e     59:57    59:47  10,036
   65    214  Esther Schmidt             Hendrik-Ido-Ambacht   1974    367e   1:00:07    59:27  10,093
   66     73  Annet Torsy                Hendrik-Ido-Ambacht   1970    368e   1:00:07    59:27  10,093
   67    810  Sandra de Winter           Parthenon             1965    371e   1:00:10    59:33  10,076
   68    277  Melissa van der Burg       Hendrik-Ido-Ambacht   1987    374e   1:00:25    59:31  10,081
   69   1087  Esther Landaal             Energie               1972    375e   1:00:27    59:04  10,158
   70  21253  TMB Calkhoven - Pons       Hendrik-Ido-Ambacht   1980    378e   1:00:48    59:27  10,093
   71  21685  Mirjam Hoek                Hendrik-Ido-Ambacht   1977    381e   1:00:54    59:36  10,067
   72    152  Marianne van 't Zant       Ridderkerk            1968    384e   1:01:01  1:00:03   9,992
   73   1006  Hermien Hol                Parthenon             1961    388e   1:01:15  1:00:13   9,964
   74     35  Annemieke van Mourick      Parthenon             1960    393e   1:01:34  1:00:41   9,887
   75    168  Barbara van Cortenberghe   Energie               1967    396e   1:01:40  1:01:40   9,730
   76  22206  Corine Voesenek            Rotterdam             1969    397e   1:01:42  1:00:09   9,975
   77   1060  Lisette Brilman            Hendrik-Ido-Ambacht   1989    398e   1:01:44  1:01:17   9,791
   78  21326  Sandra Bakker              Hendrik-Ido-Ambacht   1989    399e   1:01:50  1:00:40   9,890
   79    814  Wendy van der Windt        Rotterdam             1978    400e   1:01:52  1:01:04   9,825
   80    385  Corine Klop                Zwijndrecht           1965    402e   1:01:55  1:00:45   9,877
   81    801  Ellen Stok                 Passaat               1962    403e   1:01:55  1:01:12   9,804
   82    173  Riena Kamp                 Hardinxveld-Giessend  1963    405e   1:01:58  1:01:43   9,722
   83  21345  Karola Stolk               Hendrik-Ido-Ambacht   1970    408e   1:02:08  1:00:55   9,850
   84     33  Patricia Korteschiel       Zwijndrecht           1982    410e   1:02:10  1:00:58   9,841
   85    284  Simone Holleman            Hendrik-Ido-Ambacht   1994    411e   1:02:16  1:01:40   9,730
   86  21240  Arina Bakker               Hendrik-Ido-Ambacht   1980    413e   1:02:32  1:02:04   9,667
   87  22062  Rosalien van der Gijp      Dordrecht             1985    416e   1:02:47  1:01:23   9,775
   88  21319  Joke van Liempd            Dordrecht             1957    417e   1:02:53  1:01:38   9,735
   89  21415  Marjolein Dijksman         Hendrik-Ido-Ambacht   1977    418e   1:03:07  1:02:28   9,605
   90    100  Edith van der Reijden      Parthenon             1965    419e   1:03:08  1:03:08   9,504
   91    300  Milou Antheunisse          Hendrik-Ido-Ambacht   1992    421e   1:03:10  1:02:26   9,610
   92    299  Irene Antheunisse          Hendrik-Ido-Ambacht   1972    422e   1:03:10  1:02:24   9,615
   93  22094  Marijke Ekelo              Zwijndrecht           1961    423e   1:03:21  1:02:10   9,651
   94  22133  Maruschka Kinds            Hendrik-Ido-Ambacht   1986    424e   1:03:25  1:02:26   9,610
   95    718  Ingrid van Vliet           Barendrecht           1969    427e   1:03:29  1:02:26   9,610
   96    717  Irma de Roon               Barendrecht           1965    428e   1:03:29  1:02:26   9,610
   97    115  Alice de Groot             Hendrik-Ido-Ambacht   1987    430e   1:03:47  1:02:53   9,541
   98    286  Joyce Mulder               Dordrecht             1976    432e   1:03:53  1:02:50   9,549
   99  21294  Maureen Verhoef            Hendrik-Ido-Ambacht   1991    437e   1:04:14  1:03:31   9,446
  100  21361  Myriam Ligtenberg          Parthenon             1965    439e   1:04:18  1:03:55   9,387

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                      UITSLAGENLIJST - 10 KM - VR10K
Pag: 3

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  101    190  Sija van Milt              Parthenon             1943    441e   1:04:29  1:04:29   9,305
  102  21451  Karina van Alphen          Dordrecht             1979    442e   1:04:41  1:03:37   9,431
  103    890  Merel van der Pas          Hendrik-Ido-Ambacht   1989    443e   1:04:50  1:03:44   9,414
  104  21263  Lize Rigter                Hendrik-Ido-Ambacht   1978    445e   1:05:00  1:04:41   9,276
  105  21324  Brenda van der Willigen    Hendrik-Ido-Ambacht   1980    446e   1:05:03  1:04:25   9,314
  106  21496  Melissa Clinton            Barendrecht           1972    447e   1:05:12  1:04:07   9,358
  107    174  Monique Nederveen          Hardinxveld-Giessend  1967    448e   1:05:27  1:05:12   9,202
  108  22051  Jolanda de Vries           Papendrecht           1960    451e   1:05:43  1:04:05   9,363
  109     16  Mariette Reurich           Parthenon             1965    453e   1:05:44  1:04:41   9,276
  110   1080  Kimberley Hubens           Zwijndrecht           1991    455e   1:06:03  1:05:24   9,174
  111    281  Patricia Vermaat           Dordrecht             1976    456e   1:06:16  1:05:11   9,205
  112    120  Stefanie Roode             Hendrik-Ido-Ambacht   1985    458e   1:06:35  1:05:43   9,130
  113    149  Kim Breedveld              Parthenon             1986    459e   1:06:43  1:05:29   9,163
  114  21343  Samira van Halderen        Hendrik-Ido-Ambacht   1973    461e   1:07:19  1:06:09   9,070
  115     21  Caroline Kemper            Dutch Runners         1971    463e   1:07:41  1:06:11   9,066
  116    133  Patricia de Visser         Hendrik-Ido-Ambacht   1983    464e   1:07:45  1:06:27   9,029
  117    803  Silvia Kloppers            Parthenon             1964    465e   1:07:56  1:07:34   8,880
  118   1088  Jannie Kavelaar            Rotterdam             1963    466e   1:08:03  1:07:18   8,915
  119    977  Christine van Tienhoven    Parthenon             1987    467e   1:08:07  1:07:14   8,924
  120  22019  Lona Jansen                Utrecht               1981    468e   1:08:59  1:07:23   8,904
  121  21652  Annemiek Nusteling         Ridderkerk            1968    469e   1:09:10  1:07:56   8,832
  122  21651  Sandra van der Graaff      Ridderkerk            1972    470e   1:09:10  1:07:56   8,832
  123    765  Samira Michels             Hendrik-Ido-Ambacht   1987    471e   1:09:24  1:08:45   8,727
  124   1059  Yvonne Brilman             Parthenon             1959    473e   1:10:16  1:09:48   8,596
  125   1079  Melissa Hokkeling          Zwijndrecht           1989    476e   1:11:04  1:11:04   8,443
  126     26  Celine Priester            Parthenon             1987    478e   1:11:42  1:10:23   8,525
  127     50  Meriska Opmeer             Parthenon             1969    479e   1:11:43  1:10:23   8,525
  128     84  Rineke de Jongh            Parthenon             1974    480e   1:17:15  1:16:07   7,883
  129  21242  Karin Quist                Hendrik-Ido-Ambacht   1982    481e   1:17:15  1:15:53   7,907






















Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!

INNERCIRCLERUN 20 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 10 KM - MANNEN [TOP]


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                      UITSLAGENLIJST - 10 KM - MA10K
Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1     77  Patrick Kwist              Rotterdam Atletiek    1968      1e     32:17    32:17  18,585
    2  21576  Ivo Bijl                   Passaat               1993      2e     33:03    33:03  18,154
    3     28  Vincent Langendam          Hercules              1991      3e     34:18    34:18  17,493
    4  22066  Bas de Peuter              Rotterdam Atletiek    1974      4e     36:10    36:09  16,598
    5   1066  Stefan Dorsman             Ridderkerk            1991      5e     36:38    36:35  16,401
    6     69  Martin Verveer             Hendrik-Ido-Ambacht   1967      6e     36:51    36:50  16,290
    7    920  Anco Oomsen                Dordrecht             1987      7e     38:01    38:00  15,789
    8    698  Sjoerd van Reeuwijk        Phoenix               1985      8e     38:31    38:31  15,578
    9  21419  Corne Verhoeven            Altena Road Runners   1975     10e     38:47    38:47  15,471
   10  22161  Arthur van Eijl            Spijkenisse           1969     11e     38:59    38:57  15,404
   11  22208  John Raaymakers            Hendrik-Ido-Ambacht   1986     12e     39:40    39:39  15,132
   12    437  Lennaert den Hoed          Parthenon             1981     13e     39:50    39:48  15,075
   13  22131  Marc van Hemert            Dordrecht             1967     14e     39:55    39:50  15,063
   14  21503  Peter Galanis              Parthenon             1977     15e     39:58    39:55  15,031
   15  21444  Arnoud van Vliet           Werkendam             1993     16e     39:58    39:57  15,019
   16    403  Erik Lagraauw              Maassluis             1979     17e     40:05    40:01  14,994
   17  21562  Joop van Lammeren          Energie               1972     19e     40:36    40:34  14,790
   18  21490  Wim Tinke                  Energie               1960     20e     40:43    40:42  14,742
   19  21561  Martin Lobrink             Energie               1966     21e     41:26    41:25  14,487
   20  21639  Peter Versluis             Papendrecht           1978     22e     41:40    41:37  14,417
   21    303  Karel Bender               Dordrecht             1991     23e     41:53    41:47  14,360
   22     75  Koos Gorel                 's-Gravenhage         1967     24e     41:56    41:54  14,320
   23  21428  Herbert van Vliet          Altena Road Runners   1983     25e     42:03    41:56  14,308
   24    414  Ruud Hoogsteder            PAC                   1972     26e     42:06    42:02  14,274
   25  22169  Ronald Zoeteman            Rotterdam             1981     27e     42:12    42:05  14,257
   26    815  Peter van der Windt        Rotterdam             1982     28e     42:17    41:31  14,452
   27  21497  Arno Deen                  Passaat               1965     29e     42:24    42:22  14,162
   28    384  Ronald de Jonge            Hendrik-Ido-Ambacht   1975     30e     42:31    42:19  14,179
   29  21478  Peter Kleinjan             Energie               1963     31e     42:36    42:31  14,112
   30    128  Robbert Rutjes             Hendrik-Ido-Ambacht   1984     32e     42:56    42:54  13,986
   31  21396  Paul van de Veire          Rotterdam             1979     33e     42:58    42:55  13,981
   32  21280  Niek Al                    Parthenon             1965     34e     43:03    43:03  13,937
   33    854  Ronald Puszkar             Hendrik-Ido-Ambacht   1962     35e     43:07    42:59  13,959
   34    891  Ferry Ton                  Hendrik-Ido-Ambacht   1980     36e     43:20    43:16  13,867
   35  21663  Leon Nugteren              Parthenon             1980     37e     43:21    43:03  13,937
   36    334  Wibo Zeilstra              Hendrik-Ido-Ambacht   1967     38e     43:22    42:45  14,035
   37    735  Willem Peekstok            Hendrik-Ido-Ambacht   1994     39e     43:25    42:55  13,981
   38   1084  Dennis Brouwer             Rotterdam             1973     40e     43:28    43:26  13,814
   39    919  Jacco Hermus               Dordrecht             1982     41e     43:33    43:31  13,788
   40   1094  Nico Baas                  Bleskensgraaf ca      1958     42e     44:00    43:46  13,709
   41  22025  Nick van der Linden        Hendrik-Ido-Ambacht   1995     43e     44:00    43:29  13,798
   42     46  Cor Hamels                 Parthenon             1965     44e     44:02    44:02  13,626
   43  21400  Michiel Pors               Heerjansdam           1987     45e     44:05    44:04  13,616
   44    213  Erik van Konijnenburg      Parthenon             1960     46e     44:06    44:03  13,621
   45    860  Guus Tendijck              Ridderkerk            1996     47e     44:10    44:00  13,636
   46  22093  Alex Halter                Passaat               1946     48e     44:13    44:13  13,570
   47  22135  Peter Boer                 Passaat               1963     49e     44:13    44:10  13,585
   48     99  Berend Bakker              Passaat               1954     50e     44:13    43:31  13,788
   49  22077  T de raad                  Loopgroep PK          1954     51e     44:20    44:17  13,549
   50   1026  Marcel Ruben               Parthenon             1960     52e     44:21    44:14  13,564

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                      UITSLAGENLIJST - 10 KM - MA10K
Pag: 2

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
   51  22188  Anton van Lieburg          Hendrik-Ido-Ambacht   1978     53e     44:29    44:25  13,508
   52     96  Richard Harmsen            Hendrik-Ido-Ambacht   1965     54e     44:32    43:44  13,720
   53  21679  Andre Stappers             Dordrecht             1972     55e     44:39    44:35  13,458
   54  21680  Ton Koopman                Energie               1962     56e     44:42    44:23  13,519
   55  21270  Maarten Keijzer            Parthenon             1966     57e     44:44    44:42  13,423
   56  21432  Leen de Groot              Sliedrecht            1955     58e     44:50    44:38  13,443
   57   1022  Wouter van der Meide       Numansdorp            1971     59e     45:01    44:57  13,348
   58    712  Andre Penning              Hendrik-Ido-Ambacht   1971     60e     45:02    44:36  13,453
   59    258  Cees van Tienhoven         Spijkenisse           1958     61e     45:08    44:58  13,343
   60  21290  Arie van Horssen           Zaltbommel Dutch Run  1969     62e     45:15    44:58  13,343
   61  21483  Edwin Schellevis           Energie               1970     63e     45:19    45:13  13,269
   62  21563  Frank Kleijnendorst        Hendrik-Ido-Ambacht   1978     64e     45:37    45:29  13,192
   63    295  Peter de Roon              Hendrik-Ido-Ambacht   1980     65e     45:50    45:25  13,211
   64  22194  Sjoerd van Seters          Dordrecht             1976     66e     45:51    45:06  13,304
   65    836  Pieter Jelle Troost        Gouda                 1987     67e     45:52    45:46  13,110
   66   1072  Wim Lammers                Bleskensgraaf ca      1958     68e     45:57    45:41  13,134
   67  22155  Pieter Wils                Dordrecht             1984     69e     46:07    45:30  13,187
   68    770  Hilvert Oosterveld         Zwijndrecht           1977     70e     46:09    46:03  13,029
   69  21484  Erik Boehle                Energie               1963     71e     46:09    45:50  13,091
   70  22172  Leendert Andeweg           Hendrik-Ido-Ambacht   1978     72e     46:10    45:41  13,134
   71    231  Mustafa Abdullahi          Dordrecht             1984     73e     46:10    44:43  13,418
   72  22136  Sjaak Dijksman             Hendrik-Ido-Ambacht   1958     74e     46:13    45:21  13,230
   73  21676  Jan de Jong                Parthenon             1952     75e     46:14    46:11  12,992
   74    183  Remco Nettenbreijer        Zwijndrecht           1985     76e     46:15    45:07  13,299
   75  21491  Rene Termijn               Rotterdam             1979     77e     46:17    46:07  13,010
   76    771  Robert Staub               Berkel en Rodenrijs   1969     78e     46:20    45:32  13,177
   77   1005  Leo Snijders               Capelle aan den IJss  1949     79e     46:20    46:17  12,964
   78  21588  Mark Veldt                 Hendrik-Ido-Ambacht   1971     80e     46:24    46:16  12,968
   79    158  Meino Boon                 Zwijndrecht           1974     81e     46:31    45:51  13,086
   80    396  Jaap Jan Nugteren          Rotterdam             1988     82e     46:33    46:09  13,001
   81    705  Marco Kamsteeg             Hendrik-Ido-Ambacht   1989     83e     46:34    46:10  12,996
   82  21359  Aart Eijgelsheim           Zwijndrecht           1964     84e     46:34    46:08  13,006
   83    191  Dennis Lenting             Alblasserdam          1980     85e     46:35    45:07  13,299
   84    953  Jimmy de Jong              Zwijndrecht           1980     86e     46:37    46:29  12,908
   85    797  Wim Euser                  Parthenon             1960     87e     46:43    46:41  12,853
   86  21591  Leonard Spek               Hendrik-Ido-Ambacht   1985     89e     47:00    46:45  12,834
   87  21516  Wim van Dijk               Hendrik-Ido-Ambacht   1977     90e     47:04    45:53  13,077
   88  21667  Alexander Achterberg       Energie               1983     91e     47:05    46:50  12,811
   89  21274  Rogier Taal                Zwijndrecht           1973     92e     47:12    46:48  12,821
   90    249  Martijn van Oort           Hendrik-Ido-Ambacht   1976     93e     47:14    47:06  12,739
   91   1048  Koen van der Ende          Rotterdam             1989     94e     47:16    47:11  12,716
   92  21660  Renee Krijgsman            Hendrik-Ido-Ambacht   1981     95e     47:19    46:45  12,834
   93   1036  Michiel Vlasblom           Hendrik-Ido-Ambacht   1978     96e     47:23    46:54  12,793
   94  21506  Aart Versluis              Passaat               1955     97e     47:30    47:21  12,672
   95  21508  Arjan de Vos               Hendrik-Ido-Ambacht   1979     98e     47:32    47:24  12,658
   96    454  Richard Nusteling          Ridderkerk            1967     99e     47:32    47:17  12,689
   97  22175  Marcel Pickkers            Zwijndrecht           1968    100e     47:35    47:08  12,730
   98  22150  Hans van Klaveren          Energie               1964    101e     47:36    47:30  12,632
   99   1028  Rob Vondeling              Hendrik-Ido-Ambacht   1965    102e     47:36    47:29  12,636
  100    294  Remco Meester              Ridderkerk            1976    103e     47:38    47:28  12,640

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                      UITSLAGENLIJST - 10 KM - MA10K
Pag: 3

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  101  22128  A.K. Bosch                 Spirit Oud Beijerlan  1972    105e     47:50    47:30  12,632
  102   1075  Lloyd Pitai                Dordrecht             1980    106e     47:51    47:51  12,539
  103    417  Sander Laan                Rotterdam             1975    107e     47:51    47:42  12,579
  104    272  Arjan Elschot              Zwijndrecht           1994    108e     48:01    46:57  12,780
  105   1046  Robin Groenhorst           Rotterdam             1988    110e     48:09    48:04  12,483
  106  21398  Mark Lagendijk             Ridderkerk            1986    111e     48:12    48:08  12,465
  107    106  Jan Slingerland            Parthenon             1960    112e     48:14    48:02  12,491
  108  22168  Robert Vrijhof             Energie               1957    113e     48:19    48:12  12,448
  109    170  Sander van Zalingen        Hendrik-Ido-Ambacht   1971    114e     48:27    47:42  12,579
  110    148  Rick van der Waal          Zwijndrecht           1984    115e     48:29    47:21  12,672
  111     23  Ronald de Raad             Hendrik-Ido-Ambacht   1960    116e     48:30    48:27  12,384
  112    822  Jan van Nes                Parthenon             1957    117e     48:37    47:07  12,734
  113     19  Eddo Bakker                Hendrik-Ido-Ambacht   1977    118e     48:43    48:12  12,448
  114    796  Henk Maasland              Hardinxveld-Giessend  1975    119e     48:43    48:36  12,346
  115    947  Wouter Nugteren            Hendrik-Ido-Ambacht   1980    120e     48:47    48:18  12,422
  116  21578  Mick Bosman                Ridderkerk            1986    121e     48:52    48:36  12,346
  117     56  Mike van den Bolsem        Hendrik-Ido-Ambacht   1986    122e     48:53    48:45  12,308
  118    443  Jeroen Kuipers             Alblasserdam          1979    123e     48:58    48:32  12,363
  119   1057  Jan Brilman                Parthenon             1959    124e     48:59    48:47  12,299
  120    861  Jeroen Brouwer             Hendrik-Ido-Ambacht   1978    125e     48:59    48:23  12,401
  121    387  Robbert Slager             Zwijndrecht           1980    126e     49:01    48:33  12,358
  122    963  Danny Tameris              Zwijndrecht           1983    128e     49:09    48:49  12,291
  123    925  Roland de Visser           Hendrik-Ido-Ambacht   1989    129e     49:10    49:01  12,241
  124     86  Marcel de Jager            Hendrik-Ido-Ambacht   1980    130e     49:13    48:27  12,384
  125    188  Carlo Bevers               Parthenon             1968    131e     49:15    49:15  12,183
  126  21460  Henkjan Tieleman           Flakkee               1969    132e     49:15    49:11  12,199
  127   1011  Lammert Gort               Parthenon             1965    133e     49:16    47:46  12,561
  128    974  Michel van Dijk            Barendrecht           1966    134e     49:17    48:33  12,358
  129    401  Tom Stoute                 Hendrik-Ido-Ambacht   1980    135e     49:22    49:12  12,195
  131    800  Gerard Uithol              Energie               1955    137e     49:30    49:12  12,195
  132    247  Kevin Hooimeijer           Hendrik-Ido-Ambacht   1988    138e     49:32    48:30  12,371
  133    160  Pierre Hooiemijer          Hendrik-Ido-Ambacht   1961    139e     49:32    48:31  12,367
  134    695  Hanno Nugteren             Hendrik-Ido-Ambacht   1991    140e     49:35    49:09  12,208
  135  21356  Rene van Bree              Piershil              1964    142e     49:37    49:06  12,220
  136  21468  Jos Lakwijk                Energie               1955    143e     49:39    49:20  12,162
  137  22037  Frank Wielenga             Hendrik-Ido-Ambacht   1983    144e     49:45    48:31  12,367
  138  21513  Daan van Strien            Parthenon             1958    145e     49:50    49:35  12,101
  139     41  Fons Oorschot              Zwijndrecht           1967    146e     49:51    49:44  12,064
  140  21633  Erwin Bakker               Hendrik-Ido-Ambacht   1974    147e     49:51    49:47  12,052
  141    126  Jeroen Nijhuis             Hendrik-Ido-Ambacht   1993    148e     49:51    49:51  12,036
  142  21523  Mark Vos                   Parthenon             1975    149e     49:53    49:17  12,175
  143    269  Chris Fletcher             Hendrik-Ido-Ambacht   1969    150e     49:54    49:43  12,068
  144  21500  Leo van Groningen          Hoogvliet Rotterdam   1952    151e     49:55    49:21  12,158
  145    988  Gert Hagoort               Hendrik-Ido-Ambacht   1968    152e     49:55    49:34  12,105
  146  21228  Geert Berndsen             Sliedrecht            1965    153e     49:59    49:46  12,056
  147    201  Dick van Kerkhof           Parthenon             1969    154e     50:15    50:15  11,940
  148    830  Emile Maas                 Zwijndrecht           1972    155e     50:17    50:07  11,972
  149    211  Johan van Someren          Hendrik-Ido-Ambacht   1967    156e     50:18    50:10  11,960
  150  22106  Wim Derks                  Parthenon             1959    158e     50:21    50:16  11,936

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                      UITSLAGENLIJST - 10 KM - MA10K
Pag: 4

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  151    118  Rik Mouissie               Dordrecht             1981    159e     50:22    49:07  12,216
  152    751  Pascal Laeijendecker       Heerjansdam           1981    160e     50:23    49:42  12,072
  153    274  Ruben van der Steen        Hendrik-Ido-Ambacht   1978    161e     50:27    50:17  11,932
  154    971  Cees de Groot              Ridderkerk            1989    163e     50:34    50:03  11,988
  155  22166  Edwin de Nekker            Barendrecht           1969    165e     50:34    49:50  12,040
  156  22167  Peter Stello               Heerjansdam           1970    166e     50:38    49:53  12,028
  157  21447  Rinus Kooiman              Heerjansdam           1959    167e     50:44    49:41  12,076
  158    842  Kevin van den Berg         Rotterdam             1984    168e     50:45    49:57  12,012
  159  21249  Henry Korevaar             Sliedrecht            1961    169e     50:46    50:34  11,866
  160    175  Ronald Tijssen             Hendrik-Ido-Ambacht   1972    170e     50:51    50:46  11,819
  161  21469  Marcel Koeleman            Energie               1965    171e     50:52    50:32  11,873
  162     38  Floor Groeneveld           Zwijndrecht           1964    172e     50:54    49:51  12,036
  163    436  Marcel van Dam             Barendrecht           1973    173e     51:01    50:50  11,803
  164  21495  Marnix Koppelaar           Hendrik-Ido-Ambacht   1984    174e     51:03    51:03  11,753
  165  22143  Hans Emmen                 Hardinxveld-Giessend  1971    175e     51:07    50:54  11,788
  166     32  Mitchel Troost             Zwijndrecht           1993    176e     51:10    51:03  11,753
  167    263  Daam Vuurens               Nieuw-Lekkerland      1968    177e     51:18    49:53  12,028
  168    381  Lennard van der Heiden     Zwijndrecht           1990    178e     51:24    51:15  11,707
  169     25  Remco Spruit               Hendrik-Ido-Ambacht   1982    179e     51:33    51:06  11,742
  170  21320  Michael Wolvers            Dordrecht             1991    180e     51:45    50:30  11,881
  171  21627  Matthias Vroegh            Oud-Beijerland        1986    181e     51:49    51:17  11,700
  172  21255  Deon Nugteren              Hendrik-Ido-Ambacht   1989    182e     51:51    51:25  11,669
  173  22017  Arie-Jan van der Duijn Sc  Ridderkerk            1988    183e     52:02    50:26  11,897
  174  21628  Bas Schelling              Goudswaard            1980    184e     52:04    51:33  11,639
  175  21417  Jasper Leentvaar           Rotterdam             1980    185e     52:07    51:03  11,753
  176  21353  Pieter Jan Bakker          Sliedrecht            1959    186e     52:09    51:00  11,765
  177  21443  Marco Uildriks             Capelle aan den IJss  1969    187e     52:13    51:42  11,605
  178    184  Radjkoemar Ramkisoen       Parthenon             1969    188e     52:13    51:49  11,579
  179    783  Martijn Roza               Barendrecht           1972    189e     52:20    50:56  11,780
  180  21671  Dani Evert Boeringa        Hendrik-Ido-Ambacht   2010    190e     52:22    51:52  11,568
  181   1000  Harm Boekhorst             Hendrik-Ido-Ambacht   1960    191e     52:22    52:14  11,487
  182   1017  Armand Tournois            Hendrik-Ido-Ambacht   1974    192e     52:34    52:29  11,432
  183  22151  Olaf Stok                  Ridderkerk            1986    193e     52:37    52:20  11,465
  184  21317  Marc Schepers              Dordrecht             1963    194e     52:42    51:22  11,681
  185  22038  Stefan van Kooten                                1983    195e     52:45    51:31  11,647
  186  22152  Marco Noteboom             Nieuwe-Tonge          1983    196e     52:46    52:30  11,429
  187  22156  Stefan de Kriek            Dordrecht             1985    197e     52:52    52:14  11,487
  188  21434  Jaco van de Ree            Zwijndrecht           1990    198e     52:54    52:27  11,439
  189    187  Marco Essenberg            Parthenon             1977    199e     52:56    52:17  11,476
  190    697  Martijn Zoeteman           Dordrecht             1992    201e     52:58    51:49  11,579
  191    972  Ronald Lodge               Barendrecht           1984    202e     53:00    51:35  11,632
  192  21328  Hans de Ruiter             Papendrecht           1955    204e     53:06    52:53  11,346
  193  22082  M. Plaisier                Hendrik-Ido-Ambacht   1972    205e     53:10    53:07  11,296
  194    732  Jan Rimmelzwaan            Alblasserdam          1954    206e     53:11    52:28  11,436
  195    806  Stephan Groeneweg          Ridderkerk            1984    207e     53:12    52:04  11,524
  196    789  Maurice Geeve              Rhoon                 1978    210e     53:14    52:25  11,447
  197    400  Sander Kwetters            Zwijndrecht           1984    211e     53:14    52:41  11,389
  198  22165  Daniel Liem                Capelle aan den IJss  1973    212e     53:17    51:59  11,542
  199     55  Harry Bosch                Hendrik-Ido-Ambacht   1948    213e     53:24    53:20  11,250
  200  22186  Marcel Liefbroer           Papendrecht           1964    214e     53:28    53:28  11,222

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                      UITSLAGENLIJST - 10 KM - MA10K
Pag: 5

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  201  21538  Hans Osterholt             Hendrik-Ido-Ambacht   1964    215e     53:30    51:56  11,553
  202    784  Patrick van de Kasteelen   Barendrecht           1973    216e     53:31    52:05  11,520
  203  21476  Ton Kapinga                Energie               1951    217e     53:33    52:55  11,339
  204    970  Jesper vd Kamp             Ridderkerk            1982    218e     53:36    53:18  11,257
  205  21605  Maurice Biard              Zwijndrecht           1978    220e     53:38    52:06  11,516
  206  21465  Hans Stutvoet              Energie               1966    221e     53:41    53:02  11,314
  207  21502  Ronald van Groningen       Hoogvliet Rotterdam   1982    222e     53:46    53:15  11,268
  208  21301  Sam Cheung                 Hendrik-Ido-Ambacht   1970    223e     53:51    53:34  11,201
  209    426  Dennis Zwiers              Hendrik-Ido-Ambacht   1975    224e     53:52    53:37  11,191
  210     49  Wouter Bondt               Best                  1979    225e     53:52    53:46  11,159
  211    132  Anco Kallemein             Hendrik-Ido-Ambacht   1971    226e     54:00    53:14  11,271
  212  21315  Edwin van Hattem           Dordrecht             1983    227e     54:03    52:46  11,371
  213    413  Edwin Kwakkelstein         's-Gravenhage         1967    228e     54:04    53:55  11,128
  214    124  Peter van Delden           Dordrecht             1975    229e     54:06    53:38  11,187
  215     45  Meindert Munne             Hendrik-Ido-Ambacht   1951    230e     54:08    53:22  11,243
  216    752  Ronald van Driel           Zwijndrecht           1964    231e     54:17    53:26  11,229
  217    737  Jan Jansen                 Hendrik-Ido-Ambacht   1958    232e     54:20    54:00  11,111
  218  21291  Wim Hoogstad               Hendrik-Ido-Ambacht   1953    234e     54:46    54:32  11,002
  219    520  Peter de Jonge             Ridderkerk            1986    235e     54:50    54:10  11,077
  220    244  Micha Oosthoek             Dordrecht             1982    236e     54:50    53:19  11,254
  221  21623  Rob Bras                   Dordrecht             1987    237e     54:50    53:19  11,254
  222  21316  Peder Roodselaar           Dordrecht             1978    239e     54:51    53:34  11,201
  223    826  Wouter de Roon             Hendrik-Ido-Ambacht   1959    241e     54:53    54:00  11,111
  224    824  Alexander de Bruijn        Hendrik-Ido-Ambacht   1974    242e     54:58    53:36  11,194
  225    182  Michael van der Hoeven     Hendrik-Ido-Ambacht   1982    243e     54:59    53:35  11,198
  226  21514  Martin de Beer             Hardinxveld-Giessend  1966    244e     55:00    54:53  10,932
  227  21284  Thomas Lips                Rotterdam             1991    248e     55:04    54:56  10,922
  228    759  Kees Vlot                  Oud-Alblas            1986    249e     55:14    54:12  11,070
  229     44  Marc Rijsdijk              Hendrik-Ido-Ambacht   1973    250e     55:20    54:32  11,002
  230  21656  Rob Schuurman              Sliedrecht            1958    251e     55:23    55:23  10,834
  231     58  Rob Kreukniet              Hendrik-Ido-Ambacht   1968    252e     55:26    54:46  10,956
  232    333  Pieter Zeilstra            Alblasserdam          1984    253e     55:27    54:50  10,942
  233    146  Theo Kleingeld             Dordrecht             1983    254e     55:29    54:12  11,070
  234   1032  Michael Lems               Parthenon             1986    255e     55:30    55:17  10,853
  235     12  Johan Bosch                Hendrik-Ido-Ambacht   1977    257e     55:40    55:33  10,801
  236  21441  Gerrit Verhoef             Zwijndrecht           1950    259e     55:43    55:38  10,785
  237  21653  Ronald Arenz               Hendrik-Ido-Ambacht   1962    260e     55:44    54:30  11,009
  238    813  Sander Koenen              Barendrecht           1983    261e     55:46    54:22  11,036
  239     82  Marc Schotanus             Zwijndrecht           1969    264e     55:52    55:28  10,817
  240    441  Pedro Schellekens          Rotterdam             1958    265e     55:59    54:27  11,019
  241    969  Michel van der Weide       Bosschenhoofd         1982    266e     56:02    55:35  10,795
  242  22065  D Tims                     Dordrecht             1941    267e     56:03    55:17  10,853
  243    116  Kevin van der Hoeven       Hendrik-Ido-Ambacht   1983    270e     56:17    55:42  10,772
  244  21470  Marcel Schultz             Energie               1963    272e     56:17    54:45  10,959
  245  21221  Mark Bansberg              Hendrik-Ido-Ambacht   1973    273e     56:17    55:00  10,909
  246      9  Patrick Binnendijk         Parthenon             1978    274e     56:18    55:50  10,746
  247  22105  Robert Bernaards           Parthenon             1964    275e     56:19    55:35  10,795
  248   1074  Jan Rademaker              Hendrik-Ido-Ambacht   1979    276e     56:22    55:54  10,733
  249    207  Leo Stolk                  Hendrik-Ido-Ambacht   1968    279e     56:23    55:43  10,769
  250  21347  Jeroen de Groot            Hendrik-Ido-Ambacht   1970    282e     56:25    54:54  10,929

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                      UITSLAGENLIJST - 10 KM - MA10K
Pag: 6

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  251  21602  Jan Oosterwijk             Barendrecht           1959    283e     56:27    55:43  10,769
  252   1093  Jan van Esch               Hendrik-Ido-Ambacht   1947    284e     56:37    56:01  10,711
  253  22113  Johan den Boer             Hendrik-Ido-Ambacht   1961    285e     56:38    56:02  10,708
  254  21570  Peter Kooijman             Hendrik-Ido-Ambacht   1959    288e     56:42    55:25  10,827
  255  21689  Remco van Hijum            Capelle aan den IJss  1970    289e     56:43    55:30  10,811
  256  21461  Marc van Herwijnen         Zwijndrecht           1973    290e     56:46    55:07  10,886
  257    408  Lesley Merks               Ridderkerk            1987    292e     56:48    56:30  10,619
  258    122  Ed van Ingen               Ridderkerk            1969    294e     56:59    56:28  10,626
  259  21466  Henk Pieterse              Energie               1956    297e     57:00    56:19  10,654
  260  21220  Peter Bravenboer           Energie               1963    298e     57:00    55:38  10,785
  261    326  Martin Kamp                Hardinxveld-Giessend  1965    299e     57:01    56:44  10,576
  262    766  Arco de Bruin              Ridderkerk            1988    301e     57:10    56:30  10,619
  263   1063  Geerten Verbeet            Hendrik-Ido-Ambacht   1959    302e     57:11    56:06  10,695
  264    195  Ferdy Franssen             Rotterdam             1980    304e     57:19    56:17  10,660
  265  22163  Sietse Barendregt          Vlaardingen           1980    306e     57:22    56:18  10,657
  266  22185  Peter Luijendijk           Parthenon             1974    309e     57:25    55:54  10,733
  267    811  Robert Sanders             Hendrik-Ido-Ambacht   1980    310e     57:30    56:08  10,689
  268    287  Stefan Pieper              Zwijndrecht           1990    312e     57:37    57:02  10,520
  269    167  Henny Tempelaar            Zwijndrecht           1951    313e     57:37    56:48  10,563
  270    135  Dennis Soeters             Barendrecht           1979    314e     57:42    56:26  10,632
  271  21375  Cees Verolme               Parthenon             1956    318e     57:50    56:32  10,613
  272    260  Johan van Rookhuizen       Hendrik-Ido-Ambacht   1973    319e     57:52    57:46  10,387
  273    252  Bart Vos                   Dordrecht             1985    323e     58:07    56:40  10,588
  274    989  Fred van Leen              Parthenon             1970    325e     58:09    57:34  10,423
  275  22115  René Bakker                's-Gravenhage         1958    326e     58:11    56:51  10,554
  276    112  Bert van Loon              Zwijndrecht           1979    327e     58:12    57:53  10,366
  277  22022  Reinder de Vries           Hendrik-Ido-Ambacht   1977    329e     58:15    56:39  10,591
  278  22158  Johan Weijers              Hendrik-Ido-Ambacht   1981    331e     58:24    57:13  10,486
  279    438  Gaby Jansen                Hendrik-Ido-Ambacht   1966    332e     58:26    56:54  10,545
  280    409  Michel de Waard            Hendrik-Ido-Ambacht   1976    333e     58:32    57:19  10,468
  281   1097  Ton Mooren                 Hendrik-Ido-Ambacht   1955    334e     58:32    57:40  10,405
  282    425  Martijn Bakker             Hendrik-Ido-Ambacht   1982    335e     58:33    58:18  10,292
  283  21487  Alain van der Pol          Energie               1960    337e     58:41    57:44  10,393
  284  22189  Henri Nafzger              Barendrecht           1949    338e     58:44    58:31  10,253
  285  22159  Eric Hammer                Ridderkerk            1983    339e     58:49    57:38  10,411
  286    975  Peter Vogelaar             Rotterdam             1969    341e     58:51    57:18  10,471
  287  22018  David-Jan Jansen           Utrecht               1979    342e     58:59    57:22  10,459
  288  21567  Jacco-Paul Schippers       Rotterdam             1965    347e     59:09    58:10  10,315
  289    218  Jeroen van Heusden         Parthenon             1975    348e     59:14    57:54  10,363
  290     65  Dick Lenting               Hendrik-Ido-Ambacht   1952    350e     59:20    57:52  10,369
  291  22148  Ger Hagen                  Energie               1946    351e     59:23    58:16  10,297
  292  21601  Drent                      Parthenon             1965    352e     59:25    57:54  10,363
  293  21297  Sebastiaan Chow            Hendrik-Ido-Ambacht   1972    355e     59:36    59:05  10,155
  294  21300  Gideon van der Willigen    Hendrik-Ido-Ambacht   1982    357e     59:41    59:02  10,164
  295  21492  Jan F Dost                 Hendrik-Ido-Ambacht   1955    358e     59:44    58:55  10,184
  296  21572  Arie van Namen             Parthenon             1959    359e     59:47    58:35  10,242
  297  21566  Jeroen Bierman             Energie               1971    361e     59:52    58:53  10,190
  298     94  Fred Mulder                Hendrik-Ido-Ambacht   1963    362e     59:54    59:22  10,107
  299     79  Nico Koedam                Parthenon             1970    364e   1:00:03    58:59  10,172
  300  22171  Dennis van Rosmalen        Rotterdam             1979    365e   1:00:06    59:05  10,155

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                      UITSLAGENLIJST - 10 KM - MA10K
Pag: 7

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
  301    817  Hans van Dijk              Fortuna               1963    366e   1:00:07    59:04  10,158
  302  21244  Thomas van de Kolk         Rotterdam             1980    369e   1:00:08    59:02  10,164
  303    196  Jos Boon                   Hendrik-Ido-Ambacht   1961    370e   1:00:09    59:19  10,115
  304    921  Lorenzo van Hofwegen       Zwijndrecht           1991    372e   1:00:11    59:13  10,132
  305  21571  Peter Klink                Hendrik-Ido-Ambacht   1967    373e   1:00:14    58:56  10,181
  306  21655  Jan Willem van Ballegooij  Sliedrecht            1984    376e   1:00:27  1:00:10   9,972
  307    290  Pedro vd Nat               Hendrik-Ido-Ambacht   1971    377e   1:00:37  1:00:12   9,967
  308     63  Theo Schefers              Parthenon             1946    379e   1:00:52    59:22  10,107
  309  21481  Robert Speelman            Langeweg              1965    380e   1:00:54    59:44  10,045
  310    738  Pim Jansen                 Hendrik-Ido-Ambacht   1988    382e   1:00:57  1:00:38   9,896
  311     39  Kees de Groot              Hendrik-Ido-Ambacht   1953    383e   1:00:58    59:37  10,064
  312  21657  Bert van Ballegooijen      Hardinxveld-Giessend  1962    385e   1:01:02  1:00:46   9,874
  313    852  Ron Reijngoudt             Rotterdam             1970    386e   1:01:14  1:00:25   9,931
  314   1003  Kees Neven                 Hendrik-Ido-Ambacht   1966    387e   1:01:14  1:00:05   9,986
  315    393  Anton Hol                  Nieuw-Lekkerland      1964    389e   1:01:16  1:00:14   9,961
  316  21659  Wolfgang Greulich          Parthenon             1963    390e   1:01:18    59:53  10,019
  317    108  Bert Benschop              Passaat               1957    391e   1:01:27  1:00:44   9,879
  318     15  Dave Haselager             Rilland               1974    392e   1:01:33  1:01:09   9,812
  319  22191  Dirk van den Berg          Energie               1938    395e   1:01:39  1:00:08   9,978
  320   1061  Maurits van Vijfeijken     Parthenon             1964    401e   1:01:52  1:00:32   9,912
  321    289  Arno Fransen               Ridderkerk            1975    404e   1:01:58  1:00:57   9,844
  322    111  Gerard Verheij             Parthenon             1961    406e   1:02:04  1:00:52   9,858
  323  21340  Michel Sap                 Hendrik-Ido-Ambacht   1975    407e   1:02:08  1:02:08   9,657
  324    337  Rob Eger                   Energie               1958    409e   1:02:09  1:01:01   9,833
  325    202  Chris Meijer               Zwijndrecht           1950    412e   1:02:28  1:01:42   9,724
  326    193  Aart Soeteman              Ridderkerk            1964    414e   1:02:37  1:02:07   9,659
  327  21397  Arjen de Leeuw             Hendrik-Ido-Ambacht   1980    415e   1:02:38  1:02:24   9,615
  328  21403  Dick van der Reijden       Rotterdam             1964    420e   1:03:09  1:01:47   9,711
  329  22134  Hubèr Jongejan             Zwijndrecht           1962    425e   1:03:25  1:02:26   9,610
  330  21224  Ron van Herpen             Hendrik-Ido-Ambacht   1962    426e   1:03:28  1:02:23   9,618
  331    383  Marco van Som              Hendrik-Ido-Ambacht   1954    429e   1:03:37  1:03:30   9,449
  332    392  Michel Hellenthal          Parthenon             1965    431e   1:03:52  1:02:46   9,559
  333  21401  Danny Valk                 Parthenon             1964    433e   1:03:55  1:02:35   9,587
  334  21404  Piet Kranendonk            Parthenon             1939    434e   1:03:56  1:02:45   9,562
  335  21276  Frans Harinck              Rotterdam             1971    435e   1:04:14  1:03:09   9,501
  336    951  Sebastiaan Versluis        Hendrik-Ido-Ambacht   1974    436e   1:04:14  1:03:02   9,519
  337  21295  Jurriën Hoogendoorn        Numansdorp            1966    438e   1:04:15  1:03:32   9,444
  338    329  Coert Metz                 Hendrik-Ido-Ambacht   1981    440e   1:04:20  1:03:33   9,441
  339    197  Ron Zuidema                Hendrik-Ido-Ambacht   1964    444e   1:04:59  1:03:44   9,414
  340    994  Gerard Janssen             Capelle aan den IJss  1969    449e   1:05:38  1:04:54   9,245
  341   1008  Raymond Ros                Rotterdam             1971    450e   1:05:39  1:04:56   9,240
  342     17  Egbert Reurich             Hendrik-Ido-Ambacht   1966    452e   1:05:44  1:04:43   9,271
  343    395  Maarten Krijgsman          Rotterdam             1953    454e   1:05:49  1:04:54   9,245
  344   1065  Rene de Keizer             Energie               1970    457e   1:06:29  1:04:55   9,243
  345    761  Chris van Houten           Energie               1953    460e   1:06:52  1:05:19   9,186
  346    992  Corno van der Kemp         Hendrik-Ido-Ambacht   1963    462e   1:07:28  1:06:44   8,991
  347    922  Roy de Bruin               Rotterdam             1957    472e   1:09:43  1:08:38   8,742
  348   1096  Marcel Cordewener          Hendrik-Ido-Ambacht   1980    474e   1:10:48  1:09:40   8,612
  349  21569  Ronald v Strien            Hendrik Ido Ambacht   1967    475e   1:10:54  1:09:35   8,623
  350     18  Alain van der Heiden       Zwijndrecht           1970    477e   1:11:05  1:10:47   8,477

Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!

Bolidt InnerCicleRun 20 juni 2013 Uitslagenlijst - 5 KM - Bedrijvenloop [TOP]

         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                  UITSLAGENLIJST - 5 KM - BEDRIJVENTEAMS
Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         TEAM VERZEKERINGSBEHEER         ROTTERDAM                               57:13
         906  Tom Hak                         Rotterdam             1990      2e      18:36   16,129     3:43
         909  Dennis Holleman                 Rotterdam             1985      3e      18:41   16,057     3:44
         908  Jelle van Buuren                Rotterdam             1986      6e      19:56   15,050     3:59
         907  Willem Plaizier                 Rotterdam             1991      7e     (20:23)  14,718     4:04

    2         TEAM DE LOOPMOATE               ZWIJNDRECHT                             59:21
       21275  John den Hartog                 Zwijndrecht           1958      4e      18:49   15,943     3:45
       21547  Edward Peters                   Zwijndrecht           1970      5e      19:29   15,398     3:53
       21546  Kees Tak                        Zwijndrecht           1952      8e      21:03   14,252     4:12

    3         TEAM SERVICEDENTAL 1            HENDRIK-IDO-AMBACHT                   1:02:24
       21550  Pol Nadden                      Hendrik-Ido-Ambacht   1970      1e      16:56   17,717     3:23
       21552  Richard Maat                    Hendrik-Ido-Ambacht   1980     22e      22:41   13,226     4:32
       21549  Emile Slootweg                  Hendrik-Ido-Ambacht   1970     23e      22:47   13,168     4:33
       21551  Mark Hoogstraten                Hendrik-Ido-Ambacht   1970     36e     (25:51)  11,605     5:10

    4         TEAM STORAX                     ZWIJNDRECHT                           1:05:09
         952  Frank van Beek                  Zwijndrecht           1966      9e      20:48   14,423     4:09
         949  Mike Straks                     Zwijndrecht           1988     12e      21:10   14,173     4:14
         948  Tim Versnel                     Zwijndrecht           1987     20e      23:11   12,940     4:38
         950  Ed van Yren                     Zwijndrecht           1984     25e     (23:37)  12,703     4:43

    5         TEAM VERKERK                    ZWIJNDRECHT                           1:05:55
         981  René Havelaar                   Zwijndrecht           1982     10e      21:11   14,162     4:14
         984  Marco 't Hoen                   Zwijndrecht           1971     18e      22:13   13,503     4:26
         982  Corné van Ballegooijen          Zwijndrecht           1990     17e      22:31   13,323     4:30
         985  Willem Jan Idsinga              Zwijndrecht           1972     27e     (24:40)  12,162     4:56
         983  Stephan Jongbloed               Zwijndrecht           1983     53e     (28:28)  10,539     5:41

    6         TEAM WESSELS & VAN PELT         HENDRIK-IDO-AMBACHT                   1:11:21
         880  Adam Bakker                     Hendrik-Ido-Ambacht   1981     14e      21:33   13,921     4:18
         881  Jobert de Rooij                 Hendrik-Ido-Ambacht   1982     16e      22:17   13,463     4:27
         878  John Wessels                    Hendrik-Ido-Ambacht   1963     43e      27:31   10,902     5:30
         879  Greetje Wessels                 Hendrik-Ido-Ambacht   1963     60e     (29:51)  10,050     5:58

    7         TEAM VERHAGE                    HENDRIK-IDO-AMBACHT                   1:15:00
         912  Shareld Martha                  Hendrik-Ido-Ambacht   1990     28e      24:47   12,105     4:57
         915  Alicia Kong                     Hendrik-Ido-Ambacht   1994     30e      24:54   12,048     4:58
         918  Christian Lucas                 Hendrik-Ido-Ambacht   1979     33e      25:19   11,850     5:03
         914  Sanne van Dijken                Hendrik-Ido-Ambacht   1995     48e     (27:56)  10,740     5:35
         917  Richard Groeneweg               Hendrik-Ido-Ambacht   1979     57e     (29:59)  10,006     5:59
         913  Isabel Hello                    Hendrik-Ido-Ambacht   1995     65e     (31:36)   9,494     6:19

    8         TEAM BOLIDT 5                   HENDRIK-IDO-AMBACHT                   1:15:46
         944  Wouter Nugteren                 Hendrik-Ido-Ambacht   1980     19e      22:51   13,129     4:34
         945  Remco Riedijk                   Hendrik-Ido-Ambacht   1975     35e      25:26   11,796     5:05
         943  Marcel Marks                    Hendrik-Ido-Ambacht   1977     42e      27:29   10,916     5:29
         942  Wieke Kanters                   Hendrik-Ido-Ambacht   1967     44e     (27:33)  10,889     5:30


Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                  UITSLAGENLIJST - 5 KM - BEDRIJVENTEAMS
Pag: 2

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    9         TEAM BOLIDT 4                   HENDRIK-IDO-AMBACHT                   1:16:34
         938  John Man                        Hendrik-Ido-Ambacht   1961     11e      20:43   14,481     4:08
         939  Paul Langbroek                  Hendrik-Ido-Ambacht   1978     15e      21:51   13,730     4:22
         940  Bob Hoogmoed                    Hendrik-Ido-Ambacht   1990     74e      33:60    8,824     6:48

   10         TEAM RONDE TAFEL 112            RIDDERKERK                            1:16:48
         895  Cuno Vat                        Hendrik-Ido-Ambacht   1979     32e      24:55   12,040     4:59
         905  Arjen van Wijngaarden           Hendrik-Ido-Ambacht   1984     34e      24:59   720,00     0:05
       21302  Pieter Rigter                   Hendrik-Ido-Ambacht   1978     39e      26:54   11,152     5:22
         904  Pieter Rigter                   Hendrik-Ido-Ambacht   1975     64e     (31:24)   9,554     6:16
         896  Lennart Boom                    Hendrik-Ido-Ambacht   1984     72e     (33:31)   8,951     6:42

   11         TEAM RABOBANK                   DORDRECHT                             1:20:06
         961  Christiaan den Hartog           Dordrecht             1984     26e      23:31   12,757     4:42
         959  Tino Rikkers                    Dordrecht             1970     41e      27:44   10,817     5:32
         960  Corine Meijerink                Dordrecht             1980     50e      28:51   10,399     5:46

   12         TEAM COOKS INC.                 DORDRECHT                             1:21:06
       21287  Robert Zijderveld               Dordrecht             1986     13e      21:49   13,751     4:21
       21285  Anita Verdonk                   Dordrecht             1970     31e      25:39   11,696     5:07
       21286  Christiaan Beem                 Dordrecht             1988     67e      33:38    8,920     6:43
       21288  Martin Kok                      Dordrecht             1962     75e     (35:15)   8,511     7:03

   13         TEAM STILL 3                    HENDRIK-IDO-AMBACHT                   1:23:27
         893  Lars Schreuders                 Hendrik-Ido-Ambacht   1992     24e      23:51   12,579     4:46
         965  Mirjam van Noort                Hendrik-Ido-Ambacht   1990     40e      26:59   11,118     5:23
       21557  Brigitte Schreuders             Hendrik-Ido-Ambacht   1964     70e      32:37   545,45     0:06
         892  Leo Schreuders                  Hendrik-Ido-Ambacht   1966     69e     (32:38)   9,193     6:31

   14         TEAM XEBIUS                     HENDRIK-IDO-AMBACHT                   1:23:35
         874  Ton de Keizer                   Hendrik-Ido-Ambacht   1998     38e      26:04   11,509     5:12
         872  Martin de Keizer                Hendrik-Ido-Ambacht   1966     55e      28:31   10,520     5:42
         877  Lianneke den Toom               Hendrik-Ido-Ambacht   1993     56e      28:60   10,345     5:48
         875  Karin Schippers                 Hendrik-Ido-Ambacht   1999     61e     (30:07)   9,961     6:01

   15         TEAM SPECIAL TRUCK              ZWIJNDRECHT                           1:23:44
       21543  David van den Berg              Zwijndrecht           1971     46e      27:36   10,870     5:31
       21542  Caroline Vogelaar               Zwijndrecht           1985     51e      27:54   10,753     5:34
       21544  Sander van Nugteren             Zwijndrecht           1975     52e      28:14   10,626     5:38
       21541  Sander Leegwater                Zwijndrecht           1974     63e     (30:33)   9,820     6:06

   16         TEAM BOLIDT 2                   HENDRIK-IDO-AMBACHT                   1:23:57
         929  Melissa Werner                  Hendrik-Ido-Ambacht   1987     29e      25:35   11,726     5:07
         932  Jessica Treure                  Hendrik-Ido-Ambacht   1991     54e      28:40   10,465     5:44
         927  Esperanza Llorente Saiz         Hendrik-Ido-Ambacht   1986     59e      29:42   18000,     0:00
         931  Nancy Boortman                  Hendrik-Ido-Ambacht   1972     62e     (30:33)   9,820     6:06
         926  Marry Verloop                   Hendrik-Ido-Ambacht   1962     77e     (35:60)   8,333     7:12




Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!


         BOLIDT INNER CIRCLE RUN, HENDRIK-IDO-AMBACHT, 20-06-2013
                  UITSLAGENLIJST - 5 KM - BEDRIJVENTEAMS
Pag: 3

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
   17         TEAM BOLIDT 3                   HENDRIK-IDO-AMBACHT                   1:28:15
         935  Jeffrey Sturrus                 Hendrik-Ido-Ambacht   1985     21e      22:49   13,148     4:33
         937  Ageeth van Rees                 Hendrik-Ido-Ambacht   1972     66e      32:19    9,283     6:27
         936  Marjolein Wanders               Hendrik-Ido-Ambacht   1985     68e      33:07    9,059     6:37
         934  Desiree Rabenort                Hendrik-Ido-Ambacht   1983     78e     (36:03)   8,322     7:12

   18         TEAM SERVICEDENTAL 2            HENDRIK-IDO-AMBACHT                   1:29:04
       21556  Mysterie X                      Hendrik-Ido-Ambacht   1980     37e      26:12   11,450     5:14
       21554  Erik-Jan Los                    Hendrik-Ido-Ambacht   1980     58e      29:35   10,141     5:55
       21555  Pieter Nieuwland                Hendrik-Ido-Ambacht   1980     71e      33:17    9,014     6:39
       21553  Rogier van Erk                  Hendrik-Ido-Ambacht   1980     73e     (33:30)   8,955     6:42

   19         TEAM STILL 2                    HENDRIK-IDO-AMBACHT                   1:31:35
         887  Linda Halma                     Hendrik-Ido-Ambacht   1971     49e      27:42   10,830     5:32
         888  Daan Bakker                     Hendrik-Ido-Ambacht   1956     47e      28:39   10,471     5:43
         886  Sabrina van Sprang              Hendrik-Ido-Ambacht   1987     76e      35:14   77,586     0:46
         885  Monique Bakker                  Hendrik-Ido-Ambacht   1999     79e     (40:27)   7,417     8:05

              TEAM STILL 1                    HENDRIK-IDO-AMBACHT                       DNF
         882  Aart de Voogd vd Straaten       Hendrik-Ido-Ambacht   1959     45e     (27:36)  10,539     5:41































Bolidt Inner Circle Run en HoogAmbacht KidsRun lopen voor Hospice De Cirkel
             Inner Circle verbindt    -    Loop met een doel!